هواداران کریستیانو رونالدو


.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
شب یلدا به رئالی های عزیز و طرفداران رونالدو و همچنین بازدید کنندگان عزیز تبریک! یکشنبه سی ام آذر 1393
رونالدومدال افتخار شهر مديرا رادريافت کرد: از اینکه در مدیرا هستم، احساس غرور می کنم یکشنبه سی ام آذر 1393
ایکر کاسیاس، اولین کاپیتان تاریخ فوتبال با 8 عنوان قهرمانی یکشنبه سی ام آذر 1393
آلوارو آربلوآ:نمی دانم که رئال تیم خداست یا نه اما بدون شک بهترین تیم دنیا است یکشنبه سی ام آذر 1393
کارلو آنچلوتی: رئال مادرید بهترین تیم دنیا و رونالدو بهترین بازیکن تیم ما است یکشنبه سی ام آذر 1393
گرت بیل: نشان دادیم که بهترین تیم دنیا هستیم؛در مجموع سال فوق العاده ای بود یکشنبه سی ام آذر 1393
سرخیو راموس: این قهرمانی را به رئال مادرید، خانواده ام و هواداران تقدیم می کنم یکشنبه سی ام آذر 1393
عکس های بازی رئال مادرید - سن لورنزو (فینال جام باشگاه های جهان) یکشنبه سی ام آذر 1393
توپ طلای جام باشگاه های جهان به سرخیو راموس و توپ نقره به رونالدو رسید یکشنبه سی ام آذر 1393
رئال مادرید پس از قهرمانی امشب با رکورد میلان برابری کرد یکشنبه سی ام آذر 1393
مسوت اوزیل هنوز هم دلتنگ مادرید است یکشنبه سی ام آذر 1393
رئال مادرید 2-0 سن لورنزو؛ رونالدو مرد اول تاریخ فوتبال...! یکشنبه سی ام آذر 1393

موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

توپ طلای جام باشگاه های جهان به سرخیو راموس و توپ نقره به رونالدو رسید

 

سرخیو راموس باز هم در فینالی دیگر برای تیمش گلزنی کرد و موفق شد در دو بازی در جام باشگاه های جهان دو بار گلزنی کند.

او که با مصدومیت به این دیدار آمده بود، باز هم روی یک توپ ارسالی توسط کروس گل اول تیمش را زد تا پس از این دیدار توپ طلای مسابقات را از آن خود کند. پس از راموس، کریستیانو رونالدو توپ نقره ای را به دست آورد. او مراکش را بدون گل زده ترک کرد اما در هر دو دیدار مقابل کروز آزول و سن لورنزو خطری مستمر روی دروزاه حریفان بود و دو پاس گل نیز به نام خود ثبت کرد. ایوان ویچلیچ از اوکلند سیتی نیز توپ برنزی را دریافت کرد.

 

http://www.axgig.com/images/31812382316145052203.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه سی ام آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

روبرتو کارلوس:رونالدو همچنان بهترین است، حتی اگر مسی رکوردها را بشکند؛او تاثیرگذار تر از مسی است

 

روبرتو کارلوس ، پیشکسوت رئال در مورد شرایط این تیم گفت : “روند خوبی دارند. سال گذشته نیز همین طور بودند. مربی خوب کار می کند. بازیهای رئال را از طریق تلویزیون دنبال می کنم. تصور می کردم جای الونسو و دی ماریا خالی باشد اما کروس و خامس آمدند که بازیکنان درجه یکی هستند. با تغییرات مربی و بازیکنان کمی شرایط همیشه نگران کننده می شود و تردیدهایی ایجاد می شود.”
رونالدو:” نمی توان در موردش حرفی زد. همه بازیهایش را می بینم. وقتی گل نمی زند کمی نگران می شود و استرس پیدا می کند. او یک بازیکن الگو و بسیار حرفه ایست. فصل خوبی در منچستر داشت و کاپیتان پرتغال شده بود … در رئال هم یک رهبر است اما شرایطش بستگی به بقیه دارد. در هر حال وقتی توپ به رونالدو می رسد که ایسکو به عنون یک پدیده ، کروس، خامس ، بنزما و … با هم پاسکاری کرده باشند. بدین ترتیب کار او کمی آسان تر می شود. رونالدو همچنان بهترین است، حتی اگر مسی رکوردها را بشکند.”
توپ طلا :” کریستیانو همچنان بهترین است. مسی نیز دست به کارهای بی نظیری می زند و رکوردها را می شکند. به همین خاطر انتخاب میان این دو سخت است. اما باید بگویم که بر اساس آن چه که دیده ام رونالدو تاثیرگذار تر از مسی است.”
کاسیاس :” بیش از حد مورد انتقاد قرار گرفت اما همچنان از بهترین هاست.”
مارسلو:” اتفاقی که برای شدر برزیل رخ می دهد عجیب است. برای مردم آن جا قابل درک نیست که کاپیتان و بازیکن فیکس رئال است. افت او به کل تیم برزیل ربط دارد. آن جا به همه چیز و همه کس گیر می دهند اما مارسلو همچنان در پست خودش در دنیا بهترین است. مکسول ، فیلیپه لوئیز و … در برزیل هستند اما مارسلو متفاوت است، مثل من و کافو که ذهنیت ها را نسبت به یک دفاع کناری عوض کردیم. مسلما اگر قرار باشد بهترین ترکیب برزیل انتخاب شود مارسلو باید حاضر باشد.”
لوکاس سیلوا :” بسیاری او را نمی شناسند. من همه بازیهایش را دیده ام. بازیکن بسیار خوبی است. در سالهای اخیر هر چند که مشکلاتی با مربی قبلی کروزیرو داشت اما باکیفیت ظاهر شده و در زمین خوب جایگیری می کند .از بیرون محوطه خوب شوت می زند و مسلما می تواند در رئال موفق شود. با قلبش بازی می کند و رئال را نا امید نخواهد کرد.”
جام باشگاه های جهان :” رئال بی رقیب است. جام باشگاه های جهان رقابت بهتری شده است. زمانی که ما مقابل واسکودوگاما بازی کردیم این جام فقط برای اهالی آمریکای جنوبی مهم بود اما حالا برای اروپایی ها نیز اهمیت بیشتری پیدا کرده است. رئال می خواهد نشان دهد که بهترین تیم دنیاست. یادم است که وقتی واسکو را شکست دادیم فقط سه نفر در فرودگاه منتظر استقبال از ما بودند. وقتی جام باشگاه های اروپا را بردیم صدها هزار نفر جشن گرفتند. بی نظیر است چرا که برای اهالی آمریکای جنوبی جام بین قاره ای به اندازه چمپیونزلیگ برای اروپایی ها مهم بود.”
بازگشت به رئال :”هفته گذشته بهترین مربی سال گذشته لیگ ترکیه شدم و به عنوان کسی که اولین سالش را پس از درس گرفتن از هیدینک یاد گرفته بود این یک افتخار بود. برای کار کردن در اسپانیا باید خیلی باتجربه تر شوم. باید در ترکیه ، یونان یا هر جایی که فشار ها کمتر هستند تجاربمرا بیشتر کنم و بعد به اسپانیا فکر کنم. ما جایی برای اشتباه نداریم. مثلا سیدورف خیل یزیدان از میلان اخراج شد. برای من و زیدان نباید این اتفاق رخ بدهد و باید با ذهنیت کار در باشگاه های کوچک تر آشنا شویم و بعد به باشگاه های بزرگ برویم.”
خشونت در فوتبال :” غیرممکن است که بتوان مردم را ادب کرد. حرفهای لوئیز انریکه مفهوم زیادی داشت. اگر همه کسانی که توهین می کنند را بیرون کنیم دسته کمی باقی می مانند. این هرگز تمام نخواهد شد. به نظرم فقط باید بحث آشوبگرها تمام شود و آنها از استادیوم ها کنار گذاشته شوند.”

 

http://estaticos01.marca.com/albumes/2012/02/12/robertocarlos_entrenamiento_madrid/1329048550_extras_albumes_0.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه بیست و هفتم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

پیتر اشمایکل: فکر می کنم رونالدو بیش از حد خوب بوده؛ توپ طلا حق مسلم رونالدو می باشد

 

پیتر اشمایکل خوشحال است که یک دروازبان هم جز کاندیدهای دریافت توپ طلا است، اما او این جایزه را حق مسلم کریس رونالدو می داند.

اشمایکل در یک مصاحبه اختصاصی به سایت گل گفت: "چگونه می توان کسی دیگر به جز رونالدو را برای دریافت این جایزه متصور شد؟ این فوق العاده است که نویر هم جز کاندیدها می باشد، اما من فکر می کنم او در زمان دیگری باید این جایزه را کسب کند.

من فکر می کنم رونالدو بیش از حد خوب بوده، بنابراین او جایزه توپ طلا را به نفع خود خواهد برد. برای انتخاب کردن یک دروازبان جز کاندیدهای توپ طلا بسیار زمان زیادی برده شد، برخی از دروازبان های بزرگی در چند سال گذشته وجود داشت، اما من فکر می کنم به خاطر بردن جام جهانی نویر در لیست ایستادگی کرد.

نویر به علاوه آرین روبن دو تن از بهترین بازیکن های فصل قبل اروپا بودند. در حال حاضر دروازبانی یک پست است که خیلی ها به آن علاقمند شده اند. بچه ها می خواهند درون دروازه بایستند. در آینده شما نامزدهای بیشتری برای کسب جوایز بزرگ از پست دروازبانی مشاهده خواهید کرد.

نویر به مراتب بهترین دروازبان در جهان است. عملکرد دروازبانی مانند تیبو کورتوا هم فوق العاده بوده است. دروازبان های جوان بسیاری هستند که در حال حاضر بازی می کنند، من فکر می کنم دروازبان ها در جام جهانی فوق العاده عمل کردند."

بهترین بازیکن سال فیفا در تاریخ 25 ژانویه سال 2015 طی مراسمی با شکوه معرفی می شود.

 

http://www.axgig.com/images/61195076043343157030.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه بیست و چهارم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کارلو آنچلوتی، کریستیانو رونالدو و تونی کروس به دنبال دومین قهرمانی در جام باشگاه های جهان

 

تونی کروس، کریستیانو رونالدو و کارلو آنچلوتی تنها اعضای فعلی رئال مادرید هستند که طعم فتح جام باشگاه های جهان را چشیده اند. 

آنچلوتی سال 2007 به عنوان سرمربی میلان ، کریستیانو رونالدو سال 2008 با منچستر یونایتد و تونی کروس سال گذشته با بایرن مونیخ موفق به فتح این عنوان شده بودند. 

 

مرد ایتالیایی در حالی سال 2007 موفق به فتح این جام شد که در آن زمان هم مثل امسال سوپر جام اروپا و لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرده بود.

 

http://www.axgig.com/images/79266399811711231589.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه بیست و چهارم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو، شخصيت خارجي سال بي‌بي‌سي

 

عملکرد خیره کننده ی رونالدو در سال گذشته و کسب بیشترین جوایز فردی و تیمی ممکن، باعث شده تا او به عنوان برنده ی احتمالی توپ طلای سال 2014 شناخته شود. او که در حال حاضر به همراه رئال مادرید برای شرکت در جام باشگاه‌های جهان به مراکش سفر کرده، از طریق تماس ویدئویی در این مراسم شرکت کرد و جایزه ی خود را از دستان گرث بیل دریافت کرد.

 

http://www.axgig.com/images/08487275467859058308.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه بیست و چهارم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رائول: توپ طلا شایسته رونالدو است؛ او روزی برترین بازیکن تاریخ خواهد شد

 

کریس رونالدو که در 22 بازی اخیر تیمش در تمامی رقابت ها 30 گل به ثمر رسانیده است، مورد تعریف و تمجید رائول گونزالس قرار گرفته است.

رائول معتقد است رونالدو باید برنده توپ طلا شده و بالاتر از مسی و نویر این عنوان را از آن خود کند؛ رائول در این مورد به BBC گفت: "مطمئنم او اکنون بهترین است و اگر به همین روند ادامه دهد در آینده تبدیل به برترین فوتبالیست تاریخ خواهد شد."

وی ادامه می دهد: "مسی و رونالدو قطعا در سطح بالایی قرار دارند، ولی آیا آنها از پله و مارادونا بالاتر هستند؟
هیچکس این را نمی داند، ولی بنظر من اگر رونالدو تا 5 سال دیگر بتواند به همین صورت فوتبال بازی کند، شاید بتواند برترین بازیکن تاریخ باشد."

کریس رونالدو در این هفته با هت‌تریکی که انجام داد علاوه بر شکستن رکورد هت تریک، به رکورد 200 گل لالیگایی رسید. رائول در همین مورد معتقد است رونالدو می تواند رکورد 323 گل خود رائول، در باشگاه مادریدی را بهبود بخشد و برترین گلزن تاریخ باشگاه شود: " مطمئنم که کریستیانو این رکورد را از آن خود خواهد کرد و من از این بابت خوشحال خواهم بود."

رائول در پایان در مورد آنچلوتی و تاثیرگذاری اش در مادرید گفت: "کارلتو مربی فوق العاده ایست که با بازیکنان تیمش رابطه فوق العاده ای برقرار کرده و همین باعث شده تیم عملکردی فوق العاده از خود به نمایش بگذارد."

 

http://www.axgig.com/images/44175246009187722504.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه بیست و سوم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

آریگو ساکی: رونالدو متواضعترین بازیکن است

 

آریگو ساکی سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا اذعان می کند که در سال 2001 قصد جذب کریس رونالدو را داشته است.

کریس رونالدو که شروع فوق العاده ای در فصل جاری داشته و در 23 بازی در تمامی رقابت ها موفق به زدن 32 گل شده است، در سال 2003 از تیم اسپورتینگ لیسبون به منچستر یونایتد پیوست.

ساکی در مصاحبه با La Gazzetta Dello Sport گفت: "در سفر اخیرم به مادرید، کارلو آنچلوتی من را قبل از تمرین به تمامی بازیکنان رئال مادرید معرفی کرد. رونالدو در سالن بدنسازی بود. او یک مدل حرفه ای است."

"هنگامی که رونالدو من را دید به گرمی از من استقبال کرد و به من گفت: من می دانم که پارمای شما قصد جذب من را زمانی که در اسپورتینگ بودم داشت، اما با کمال تاسف برای شما پیشنهاد منچستر یونایتد بیشتر بود."

"کریستیانو رابطه بسیار خوبی با تمامی هم تیمی هایش و به خصوص با کارلو آنچلوتی دارد. او درس هایش را به خوبی آموخته و از همه متواضعتر است."

 

http://www.axgig.com/images/69361548428265837217.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه بیست و سوم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو با دو گل امشب خود، رکورد شخصی اش را بهبود بخشید

 

کریستیانو رونالدو به رکورد شکنی هایش ادامه می دهد. رونالدو 2 گل در دیدار امشب زد و شمار گل هایش را به عدد 25 رساند. 

رونالدو در فصل 2011/12 در 19 بازی دور رفت 23 گل زده بود که گل های دیدار امشب باعث شد رونالدو رکورد خودش را تا پایان هفته 15 بهبود ببخشد. رونالدو همچنین با بهترین رکورد گلزنی تاریخ لالیگا در 15 هفته آغازین برابری کرد.

در فصل 1930/31 و در فصل 1940/41 باتا از بیلبائو و پردون از اتلتیکو مادرید در 15 هفته آغازین لیگ 25 گل زده بودند. بهترین رکورد گل زده در دور رفت لالیگا نیز در اختیار مسی است که موفق شده بود 28 گل به ثمر برساند. رونالدو در صورتی که در 4 دیدار باقی مانده دور رفت لالیگا 4 گل بزند این رکورد را هم می شکند.

 

http://www.axgig.com/images/15707579372485531878.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه بیست و سوم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

هدیه کریستیانو رونالدو به اعضای تیم رئال مادرید

 

 لحظاتی قبل آلوارو آربلوا با قرار دادن این عکس در صفحه فیسبوک خود نوشت: "در مسیر کمپ تمرینی آلمریا، این هدیه فوق العاده از کریستیانو به همه اعضای تیم به منظور بزرگداشت 10مین عنوان قهرمانی در چمپیونزلیگ."

 

http://www.axgig.com/images/73252134410982466817.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه بیست و دوم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

سرمریی تیم ملی مراکش: برای توپ طلا به رونالدو رأی دادم چون شایسته اش بود

 

بدو زکی، سرمربی تیم ملی مراکش تأیید کرد که برای توپ طلا به کریستیانو رونالدو رأی داده است، چرا که به اعتقاد او مهاجم تیم رئال مادرید برای دریافت این جایزه شایسته تر از مانوئل نویر و لیونل مسی می باشد.

مربیان و کاپیتان های تمام تیم های ملی و یک نماینده از رسانه های کشور هایی که فیفا به رسمیت شناخته است، مجاز به رأی دادن و انتخاب سه بازیکن برتر سال هستند.


زکی، دروزاه بان سابق مایورکا که از ماه می هدایت تیم ملی مراکش را به عهده گرفته است، در گفتگو با Goal اظهار داشت:

"من برای توپ طلا به رونالدو رأی دادم، همانطور که شایسته اش می باشد. او امسال کار های خیره کننده ای انجام داد، از جمله فتح کوپا دل ری و چمپیونزلیگ. او همچنین جوایز فردی از جمله پی چی چی را برنده شد و فصل گذشته بهترین گلزن رقابت های چمپیونزلیگ و همچنین بهترین بازیکن لالیگا بود، و برنده جایزه بهترین گل فصل شد. دیگر باید چه کاری انجام دهید تا به عنوان بهترین بازیکن دنیا شناخته شوید؟

من خود به عنوان دروازه بانی سابق، فکر نمی کنم که نویر لایق توپ طلا باشد. آلمان جام جهانی را با کار تیمی فتح کرد، نه به لطف یک بازیکن. خیلی دروازه بان های درخشان تر از نویر هم بوده اند اما چنین تقدیری از سوی فیفا به عمل نیامده است. لازم به ذکر نیست که دروزاه خود نویر در بازی نیمه نهایی چمپیونزلیگ فصل گذشته توسط رونالدو غارت شد.

نویر فاتح بوندس لیگا و جام جهانی شد، اما رونالدو هم فاتح یک تورنمنت بسیار سخت تر به نام چمپیونزلیگ شد، و جوایز فردی زیادی دریافت کرد."

 

http://www.axgig.com/images/72639955801665444593.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه بیست و یکم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

نستا:امیدوارم توپ طلا به رونالدو برسد؛زیرا توپ طلا عنوانی است که برای به دست آوردن آن باید کاری خاص و به یاد ماندنی انجام داده باشید

 

مدافع سابق میلان و تیم ملی ایتالیا اعلام کرد که توپ طلا سال 2014 نباید به مانوئل نویر برسد.

 سنگربان قهرمان جام جهانی مانوئل نویر، در کنار لیونل مسی و کریستیانو رونالدو نامزد دریافت توپ طلای سال 2014 می باشند. عنوانی که برنده آن ماه آینده مشخص خواهد شد.

نویر به خاطر عملکرد خوبش در جام جهانی و نقش اساسی در قهرمانی تیم باشگاهی خود در رقابت های بوندسلیگا، مورد ستایش قرار گرفته است. این گلر 28 ساله به دلیل تعریف سبک جدیدی از دروازبانی، مورد ستایش واقع شده است. به طوری که در بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان بیشتر وظایف یک مدافع آخر را  انجام می دهد. 

 

با این وجود مدافع اسبق میلان و تیم ملی ایتالیا معتقد است که بازیکنی شایسته این عنوان است که کار خاصی انجام داده باشد و عنوان کرد امیدوار است که کریستیانو رونالدو باز هم موفق به کسب این جایزه فردی شود.

"امیدوارم توپ طلا به رونالدو برسد. زیرا توپ طلا عنوانی است که برای به دست آوردن آ ن باید کاری خاص و به یاد ماندنی انجام داده باشید. این دلیلی است که من کاملا مخالف دادن این جایزه به نویر هستم."

 

http://www.axgig.com/images/05542005840298691567.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه بیستم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو: بدون تردید توپ طلا به کریستیانو خواهد رسید؛کریستیانو بهترین مهاجم دنیاست؛تماشای بازی او شگفت انگیز است

 

رونالدو پس از اعلام نظر خود راجع به برنده توپ طلا, عنوان کرد که کروس او را تحت تاثیر قرار داده است.

رونالدو نازاریو برای تماشای بازی تیم سابق خود برابر لودوگورتس شب گذشته به برنابئو رفته بود. او پس از بازی عنوان کرد که تحت تاثیر نحوه بازی و کنترل توپ کهکشانی ها قرار گرفته است.

"بله، در رئال مادرید بیش از هر جای دیگری احساس در خانه بودن، دارم. برای چند روز به اینجا آمده ام. هر جا که باشم بازی های رئال مادرید را دنبال می کنم. آنها تیم فوق العاده ای در اختیار دارند. ما باید به همین ترتیب ادامه دهیم تا مثل فصل گذشته در پایان فصل بتوانیم عناوین قهرمانی را جشن بگیریم."

سپس او در مورد عملکرد کریستیانو رونالدو گفت: "کریستیانو بهترین مهاجم دنیاست. او کاری می کند که مردم دوست دارند ببینند، و گلزنی می کند. هواداران به اندازه من از دیدن بازی های او لذت می برند. کاری که او انجام می دهد شگفت انگیز است. در زمان من چنین آماری غیرقابل تصور بود اما او شایسته اینهاست. او کیفیت فوق العاده ای دارد، و هوشمندانه به حریف ضربه می زند.

تماشای بازی او شگفت انگیز است. او مهارت های تکنیکی خود را با قدرت بدنی اش بسیار خوب ترکیب کرده است. کروس نیز مرا تحت تاثیر قرار داده است؛ او یک استعداد ناب است."

سپس در مورد نمایش لئو مسی و CR7 افزود: "هر دو عالی عمل کرده و می کنند اما بدون تردید توپ طلا امسال به کریستیانو تعلق دارد."

 

http://www.axgig.com/images/92275910856427775927.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه نوزدهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

موراتا: رونالدو شایسته توپ طلا است؛در چند سال اخیر، کریستیانو بالاتر از بقیه بوده است

 

این مهاجم در جولای گذشته با مبلغ 20 میلیون یورو به یوونتوس پیوست، و لوس بلانکوس بند امکان بازخرید وی تا مدت 2 سال آینده را در قراردادش گنجاند، اما حتی این انتقال هم تأثیری در محبت او به ستاره پرتغالی نداشته است.

موراتا در گفتگو با Onda Cero اظهار داشت: "ایکر کاسیاس و سرخیو راموس هم شایسته توپ طلا هستند. اما در چند سال اخیر، کریستیانو بالاتر از بقیه بوده است، بنابراین شایسته ترین برنده این جایزه خواهد بود."

او سپس در مورد جدال پیش روی تیمش مقابل اتلتیکو مادرید صحبت کرد و گفت: "ما حالا این فرصت را داریم که بار دیگر نام خود را به نقشه اروپا بازگردانیم. می توانیم پیامی بفرستیم که یوونتوس برگشته است. ما در خانه بازی می کنیم و می دانیم که اینجا هر تیمی را می توانیم شکست دهیم. تماشاگران همه چیز خواهند داد. ورزشگاه های بسیار معدودی در اسپانیا به مانند ما هستند."

 

http://www.axgig.com/images/63338286099407661834.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه هجدهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

سرمربی لودوگورتس: می خواهم رونالدو برنده توپ طلا شود

 

سرمربی لودوگورتس در کنفرانس مطبوعاتی روز گذشته خود گفت: "من امیدوارم که رئال مادرید فاتح چمپیونزلیگ شود اما از همان انگیزه همیشگی که در صوفیا نیز داشتند، برخوردار نباشند. فکر می کنم آنجا خوب بازی کردیم.

اما کل تیم رئال مادرید اکنون در فرم خوبی است. ما بازی آنها و همچنین کریستیانو را به خوبی می شناسیم. اما این بازی فقط در مورد او نیست. می دانیم که او به خاطر سبک بازی تیمشان گل های متعددی به ثمر می رساند. اگر آنها پیروز شوند، رکورد خود را بهبود خواهند بخشید و فکر می کنم در حال حاضر این بزرگترین نگرانی آنها باشد."

 

وقتی از درمنژیف در مورد توپ طلا و رقابت میان کریستیانو رونالدو و لیونل مسی پرسیده شد، وی گفت: "این سؤال بسیار پیچیده ای است، چرا که هر دو بازیکن خارق العاده اند، و بهترین بازیکنان دنیا هستند. اما من می خواهم کریستیانو برنده این جایزه شود."

 

http://www.axgig.com/images/61195076043343157030.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه هجدهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

لوکاس سیلوا: بازی کردن در کنار کریستیانو رونالدو رؤیایی خواهد بود؛ از وقتی بچه بودم بازی های او را دنبال کرده ام

 

اکنون بازیکنان تیم کروزیرو بعد از کسب پیروزی 2-1 در آخرین دیدار فصل 2014 مقابل فلومیننزه، به دنبال استراحتی خوب هستند. لوکاس سیلوا هم مشتاق بود تا تعطیلات خود را در کنار خانواده اش آغاز کند اما AS پیش از آن مصاحبه ای با وی صورت داده است

حال حاضر: "من واقعاً از آنچه که در زندگی ام اتفاق می افتد، خوشحالم - قهرمانی در لیگ برزیل به مدت دو سال پیاپی برای کسی در سن و سال من فوق العاده است. خیلی خوشحالم. احساس می کنم که به عنوان بازیکن تکامل یافته ام و توانسته ام تا همراه این باشگاه تاریخ سازی کنم."

مسیر: "همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد - من حتی نمی توانستم یک درصد اتفاقاتی که رخ داده است را تصور کنم. فقط می توانم به خاطر تمام این لحظاتی که سپری می کنم، خدا را شکر کنم. من از شهر کوچکی در گویاس آمدم، به گویانیا رفتم و حالا اینجا در بلو هوریزنته هستم و مردم زیادی مرا می شناسند."

شانس پیوستن به رئال مادرید: "من واقعاً از این اخبار خوشحالم و کاملاً شگفت زده شده ام. این بدان معنی است که تمام سخت کوشی های شما تنها در برزیل ارزش ندارد، بلکه وسعت بیشتری پیدا کرده است. این تنها گمانه زنی است اما اگر واقعاً چنین اتفاقی رخ دهد، برای خانواده ام به شدت مهم خواهد بود چرا که ما از گویاس مرکزی آمده ایم - شهر کوچکی که مردم من و خانواده ام را به خوبی می شناسند. این مثل تحقق یک رؤیا خواهد بود، و برای هرکس می تواند یک انتقال مناسب باشد؛ شاید حالا زمانش رسیده که الطاف و نعمت های خانواده ام را جبران کنم."

آیا در مورد شهر مادرید چیز های زیادی می دانید؟ "من یک بار در اسپانیا بوده ام - اما نه در مادرید. به من گفته اند که شهر بسیار زیبایی است اما تمام چیزی که می دانم مربوط به چیزهایی است که در تلویزیون دیده ام. من تنها یک بار در بارسلونا بوده ام، که همراه با تیم ملی زیر 20 ساله ها بوده است."

کریستیانو رونالدو: "من از وقتی بچه بودم بازی های او را دنبال کرده ام - از وقتی که در منچستر یونایتد بود و حالا، از وقتی به رئال مادرید پیوسته است حتی بیشتر دنبالش می کنم. او همچنان بهتر و بهتر می شود - و تاریخ سازی می کند. من هرگز نمی توانستم تصور کنم، حتی برای یک لحظه، که ممکن است روزی شانس بازی در کنار او را به دست آورم - این ممکن است اتفاق بیفتد و رؤیایی خواهد بود. من از وقتی که یک پسر بچه بودم رؤیا ها و آرزو های زیادی داشتم. نمی توانستم تصور کنم که چنین چیزهایی به این سرعت برایم اتفاق بیفتد و به این زودی به اهدافم برسم. به خاطر چیزهایی که تجربه می کنم، شاکر خدا هستم و بازی کردن در اروپا رؤیای دیگری خواهد بود که به حقیقت می پیوندد."

یادگیری زبان: "من برخی کلمات اسپانیایی را می دانم: “muy bien, tranquilo...”. می توانم با برخی از بازیکنان خارجی که می شناسم تمرین کردن را آغاز کنم اما نمی خواهم برای خود امید بسازم چرا که هنوز نمی دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد."

آرزوی سال جدید: "من فقط امیدوارم که حتی بهتر از سال 2014 باشد، سالی سرشار از پیروزی ها، گل های متعدد، و البته عناوین قهرمانی زیاد."

 

http://www.axgig.com/images/29986615429244007288.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه هجدهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رکوردی دیگر از کریستیانو رونالدو؛ فوق ستاره پرتغالی رکورد تعداد هت تریک در لالیگا را زد

 

رئال مادرید امشب موفق شد با سه گل تیم سلتاویگو را شکست دهد تا هم چنان به صدرنشینی در لالیگا ادامه دهد. 

نکته جالب این بازی هت تریک مرد سال فوتبال جهان در این دیدار بود که موفق شد سه گل تیمش را در این دیدار بزند و با گذشتن از دو اسطوره فوتبال یعنی آلفردو دی استفانو و تلمو زارو، بیشترین هتریک را در لالیگا به نام خود ثبت کند. این هتریک 23 ـمین هتریک فوق ستاره پرتغالی بود و وی امشب در لالیگا نیز 200 گله شد.

 

http://www.axgig.com/images/39277481912877861702.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه شانزدهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

مصاحبه مفصل لوتار ماتئوس: نویر؟ گزینه مورد علاقه من کریستیانو رونالدو است؛ رونالدو را می شناسم و او انسان بزرگیست و قلب انسان دوستی دارد و فوق العاده است

 

 تنها فوتبالیست آلمانی که موفق به کسب توپ طلا شده است، در رابطه با گزینه های نهایی امسال صحبت کرده است.

لوتار ماتئوس کاپیتان سابق تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ که در سال 90 به عنوان بهترین فوتبالیست جهان شناخته شد، در مصاحبه ای با AZ درباره کاندیداهای امسال اظهار نظر کرده است.

- آقای ماتئوس، امسال هم همانند سال های گذشته بهترین بازیکن جهان انتخاب خواهد شد و مانوئل نویر یکی از گزینه هاست. شما در سال 90 این عنوان را بردید ...

"آن سال هم بعد از قهرمانی ما در جهان بود و یک بازیکن از آلمان این عنوان را برد. امسال هم شرایط همان طور است و من حسادت نمی کنم به این موضوع که یک آلمانی دیگر هم این عنوان را ببرد."

- یک نفر از آلمان در لیست پایانی هست و سه نفر دیگر موفق نبودند. آیا حضور نویر در بین سه نفر پایانی عادلانه بود؟

"کاملا! او سال برجسته ای داشت و هم قهرمان جهان شد و هم به عنوان بهترین دروازه بان جهان شناخته شد و با بایرن نیز دبِل کرد."

- چه چیزی او را قدرتمند می کند؟

"او همیشه از راه توانایی های دروازه بانی اش می درخشد. به عنوان یک دروازه بان توانایی های فنی برجسته ای دارد و حضور در بین سه نفر نهایی، او را جاودانه خواهد کرد."

- 5 بازیکن دیگر از بایرن در لیست ابتدایی بودند که حذف شدند. کدام بازیکن شایسته حضور در لیست پایانی بود؟

"تمامی  بازیکن بایرن شایسته حضور در این لیست بودند و در تمام سال تسلط کامل داشتند و در جام جهانی هم این موضوع را نشان دادند. اما از نظر من روبن از بقیه کمی جلوتر بود اگر چه او در جام جهانی به مقام سوم رسید."

- بیشتر برای ما توضیح دهید.

"او به زیبایی با قدرت دریبل خود به دروازه می رسد و به روش خودش فوتبال بازی می کند و بازی او اصلا قابل پیش بینی نیست. در بازی فیلیپ لام نیز آرامش خاصی وجود دارد که به تیم منتقل می شود. شواین اشتایگر نیز یک استراتژیست در پست هافبک دفاعیست و مولر نیز یک مهاجم غیرقابل پیش بینی و تهدید همیشگی برای دروازه بان هاست و همینطور ماریو گوتزه. آلمان به عنوان یک تیم درخشید و این 5 بازیکن بودند که باعث درخشیدن بیشتر تیم شدند."

- به نظر می رسد با توجه به نمایش فردی، شانس کمی نویر برای این عنوان دارد.

"او هم شانس دارد. برای من این یک رقابت سه نفره است. باید به این موضوع توجه کرد که رونالدو در یک فصل گل های زیادی می زند و شرایط سنگین تری را تحمل می کند تا کسب عنوان کند، در آن سو نویر نیز از کم دردسر ترین دروازه های دنیا محافظت می کند. در تیم هایی همچون بایرن و آلمان او بعضی بازی ها را استراحت می کند و من این را همیشه گفته ام."

- در حال حاضر در دنیا فوتبال رونالدو به عنوان مدعی اصلی دیده می شود.

"او برای من هم همینطور است و گزینه مورد علاقه من است. چون او یک رکوردهای نجومی باورنکردنی دارد. با وجود این که در جام جهانی ندرخشید و مسی یک عنوان فردی کسب کرد، اما او موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شد. مسی در این فصل شرایط خوبی نداشت و اکثر مواقع مصدوم بود. اگر یک نگاه به کل سال بیندازیم، می بینیم که به طور طبیعی رونالدو در طول سال درخشیده است."

- به نظر شما فقط معیارهای ورزشی در این انتخاب مهم است؟

"بازاریابی جهانی بهتر لالیگا از کشورهای دیگر یک حقیقت است. اما تصویر فرد و شرایط اقتصادی بازیکن نباید تاثیرگذار باشد. رونالدو یا مسی می توانند هر چقدر که می خواهند به موهایشان ژل بزنند یا با ماشین فراری در شهر بچرخند با بیشتر از لباس های D&G استفاده کنند. همانطور که بقیه افراد این کار را می کنند. من می خواهم که این نقطه نظرها را پاک کنم چون به نظرم درست نیست. تصویی که از رونالدو در حل حاضر همه تصور می کنند، کاملا اشتباه است. من نمی خواهم کسی را نصیحت کنم اما من او را به خوبی می شناسم. اگر از هم تیمی هایش در مورد او بپرسید همه از او تعریف می کنند. او انسان بزرگی است و قلب انسان دوستی دارد و فوق العاده است. تمامی این سروصداها که بر علیه وی ایجاد می شود، هیچ تاثیری در عملکرد ورزشی او ندارد."

 

http://www.axgig.com/images/15778475251546462930.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه سیزدهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو جایزه بهترین مهاجم جهان در سال 2013 را از فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال دریافت کرد

 

فوق ستاره پرتغالی یک جایزه دیگر به عناوین خود اضافه نمود.

صبح امروز در والدبیباس کمپ تمرینی رئال مادرید، کریستیانو رونالدو جایزه بهترین مهاجم سال 2013 را از فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال (IFFHS) دریافت کرد.

این جایزه به دلیل 25 گل بین المللی وی چه در عرصه باشگاهی و چه در عرصه ملی به وی داده شده است. رونالدو در سال 2013 در رقابت های اروپایی 15 گل برای رئال مادرید و 10 گل برای پرتغال در رقابت های بین المللی زده است. این جایزه توسط رابرت لی نایب رئیس این فدراسیون به رونالدو داده شد.

 

 

http://www.axgig.com/images/20718720595471601081.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه سیزدهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 

دروازه بان تیم کورنیا: کریستیانو از مسی و نویر بهتر است و این را از زبان یک طرفدار  بارسا میشنوید

 

دروازه بان تیم کورنیا که شب گذشته 5 گل از تیم کهکشانی ها دریافت کرد حمایت خود را از رونالدو اعلام کرد.

اینیگو بازیکن تیم کورنیا اعلام کرد که شایستی کریستیانو رونالدو از مسی و رونالدو بیشتر است و این بازیکن باید توپ طلا را دریافت کند.

وی به سایت گل گفت: "من فکر میکنم کریستیانو از مسی و نویر بهتر است و این را از زبان یک طرفدار رئال مادرید نمی شنوید.من بارسا را بیشتر دوست دارم اما من این جایزه را به کریستیانو رونالدو می دهم. من هیچ گاه این جایزه را به نویر نمی دهم زیرا این جایزه به کاسیاس هیچ گاه داده نشده است."

 

http://www.axgig.com/images/70714047475702389933.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه سیزدهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

بوفون: کريس رونالدو شايسته توپ طلاست؛او برای رئال استثنایی کار کرده است

 

بوفون که سال گذشته به عنوان بهترین دروازه بان دنیا در 25 سال اخیر شناخته شد، در مورد کاندیداهای توپ طلای امسال گفت:" خیلی خیلی دشوار است که نویر برنده این جایزه شود. برای اینکه یک دروازه بان بتواند توپ طلا را ببرد، باید عملکردی خارق العاده در طول سال داشته باشد، بطوریکه هیچ بازیکنی را نتوانیم با او مقایسه کنیم. من هم دوست دارم یک دروازه بان این عنوان را از آن خود کند همانطور که یکبار"لئو یاشین" این افتخار را کسب کرده است. با این حال شانس زیادی برای نویر قائل نیستم."

بوفون در ادامه افزود:" فکر می کنم که رونالدو بازهم توپ طلا را بدست می آورد. او شایسته این افتخار است چرا که نه تنها فصل گذشته لیگ قهرمانان را فتح کرد بلکه در فصل جدید نیز همچون دو سال اخیر، در بهترین فرم خودش قرار دارد و برای رئال استثنایی کار کرده است."

 

foton

 
نویسنده : علی
چهارشنبه دوازدهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

نتایج نظرسنجی سایت گل مشخص شد: کریستیانو رونالدو شایسته ترین فرد برای کسب توپ طلا

 

به گزارش Goal بین الملل، بعد از این که دیروز اسامی سه نامزد نهایی کسب توپ طلای 2014 اعلام شد، یک نظرسنجی در بین مخاطبان این سایت درباره شایسته ترین بازیکن برای این عنوان انجام شد.

در این نظر سنجی که حدود 20 هزار نفر شرکت کردند، نزدیک به 10 هزار نفر یعنی 57/2 درصد فوق ستاره پرتغالی را برنده و شایسته توپ طلای 2014 می دانند. پس از آن لئو مسی در رتبه دوم قرار دارد و 22/6 درصد به کاپیتان تیم ملی آرژانتین رای داده اند و در رتبه سوم نیز مانول نویر سنگربان ژرمن ها با 20/2 درصد حضور دارد. 

لازم به ذکر است برنده این عنوان روز 12 ژانویه در زوریخ در پایتخت سوئیس معرفی خواهد شد.

 

http://www.axgig.com/images/28192374366912848441.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه دوازدهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو، محبوب ترین فوتبالیست جهان در بین کاربران وبسایت یاهو!

 

شماره 7 رئال مادرید محبوب ترین فوتبالیست جهان در بین کاربران این وبسایت شناخته شد.

آمار های وبسایت و موتور جستجوی پرطرفدار یاهو نشان می دهد که فوق ستاره پرتغالی محبوب ترین فوتبالیست جهان در بین کاربران این وبسایت می شود. این در حالیست که لیونل مسی پس از رونالدو در رده دوم است.

در فهرست ورزشکاران نیز تنها میشائیل شوماخر آلمانی بالاتر از رونالدو ست. در بین فوتبالیست های اسپانیایی نیز ایکر کاسیاس بیشترین هواداران را در بین کاربران این وبسایت دارد. پیش از این رونالدو به عنوان اولین ورزشکار جهان، تعداد هوادارانش در فیسبوک از مرز صد میلیون نفر گذشت.

 

http://www.axgig.com/images/13494093554126564151.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه دهم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو امشب می تواند به دویستمین پیروزی خود در لالیگا دست پیدا کند

 

فوق ستاره پرتغالی در 75 درصد بازی ها با لباس کهکشانی ها پیروز بوده است.

کریستیانو رونالدو امشب می تواند دویستمین پیروزی خود از زمان پیوستن به رئال مادرید را جشن بگیرد.

مرد سال فوتبال دنیا با پیراهن رئال مادرید 265 بازی انجام داده است که در 75% آنها پیروز بوده است. فقط 29 بازی (11%) با شکست رئال مادرید همراه بوده است و 37 بازی (14%) نیز با تساوی به پایان رسیده است. این در حالیست که درخشش کریستیانو رونالدو از همان روز اول حضور در رئال مادرید آغاز شد. وی در اولین بازی رسمی خود برای رئال در شب پیروزی 3-2 مقابل دپورتیوو موفق به گلزنی شد.

علاوه بر این رونالدو امشب با یک هتریک می تواند شمار گلهای لالیگائی خود را به عدد 200 برساند . اگر این اتفاق رخ دهد، رونالدو در 176 بازی 200 گله خواهد شد که این تعداد گل در این تعداد بازی در لالیگا بی سابقه بوده است.

 

http://www.axgig.com/images/68649700048995650034.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه هشتم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

دکو: فرد مورد علاقه من برای دریافت توپ طلا، کریستیانو رونالدو است

 

دکو هیچ شکی در مورد اینکه چه کسی باید برنده توپ طلای 2014 شود، ندارد.

بازیکن سابق بارسلونا معتقد است که کریستیانو رونالدو نامزد اصلی دریافت این جایزه در 12 ژانویه می باشد. دکو در گفتگو با ‘Globoesporte’ اظهار داشت:

 

"فرد مورد علاقه من برای دریافت توپ طلا، کریستیانو رونالدو می باشد؛ او از سالی فوق العاده همراه با رئال مادرید لذت برد. جام جهانی برای او چندان خوب نبود اما از آن موقع گلزنی های وی متوقف نشده است. در عین حال مسی هم با مشکلات مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد و با توجه به استاندارد های او، می توان گفت که سال سختی داشته است، علیرغم اینکه همراه با آرژانتین به فینال جام جهانی رسید."

 

بازیکن سابق تیم ملی پرتغال و چلسی، شانس رسیدن توپ طلا به یکی از بازیکنان تیم ملی آلمان را نیز رد نکرد و گفت: "این هم ممکن است که بازیکنی از تیم ملی آلمان برنده توپ طلا شود اما فرد مورد نظر من کریستیانو رونالدو است."

 

http://www.axgig.com/images/16469630047421867109.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه ششم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو، آقای گل تاریخ اروپا در خارج از خانه ...!

 

کریستیانو رونالدو با رکورد 71 گل رائول برابری کرد و دومین گلزن برتر تاریخ جام باشگاه های اروپا شد. او در 108 بازی به این رکورد رسید. رائول در 142 بازی رسیده بود و مسی در 91 بازی 74 گل زده است.

کریتسیانو البته در خارج از خانه آقای گل تاریخ چمپیونزلیگ با 37 گل است. او همچنین در کنار لوئیز آدریانو که امسال در شاختار 9 گل زده آقای گل تاریخ در مرحله گروهی است.

دومین رکورد از نظر گلهای خارج از خانه در اختیار مسی با 34 گل است، نیستلروی با 24 ، بنزما با 21 ، دروگبا ، هانری ، اینزاگی ، رائول و شوچنکو با 20 گل در رده های بعدی هستند.

 

http://www.axgig.com/images/39834909788755252954.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه ششم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

واره لا: مسي حتي نصف رونالدو هم نيست؛مردم به او حسادت می کنند

 

رقابت بر سر تصاحب توپ طلای امسال نیز بین رونالدو و مسی است و هر روز اظهارنظرهای مختلفی از طرفداران این دو بازیکن محبوب منتشر می شود.

"واره لا"، بازیکن اسپانیایی سابق تیم بازل که در حال حاضر در یک تیم دسته دومی سوئیس بازی می کند، به AS گفت:" واقعا نمی دانم چطور می شود از رونالدو انتقاد کرد؟ مردم به او حسادت می کنند و فکر می کنم اگر او چهره زشتی داشت و تا به این اندازه خوشتیپ نبود، رفتار بهتری با او می شد و بیشتر از 2 توپ طلا می برد.

به نظر من، مسی حتی نصف رونالدو هم نیست چرا که او به دنیا نشان نداده است که می تواند در تیمی غیر از بارسا هم به همین اندازه بدرخشد یا خیر. رونالدو پیش از این، در منچستریونایتد این مساله را ثابت کرده است."

 

 

http://www.axgig.com/images/61195076043343157030.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه پنجم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو از ماشین جدیدش رونمائی کرد...!

 

کریستیانو رونالدو که همیشه جزو اولین نفراتی است که بر سر تمرین رئال مادرید حاضر می شود، صبح امروز به همراه فابیو کوئنترائو با جدیدترین خودروی خود به زمین تمرینی والدبیباس رفت. 

این خودرو ساخت کمپانی رولز-رویس بریتانیا می باشد و مدل "فانتوم 2014" نام دارد و قیمت آن چیزی نزدیک به 500 هزار دلار می باشد.

 

http://www.axgig.com/images/82843537574769699584.jpghttp://www.axgig.com/images/60834072441254131318.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه پنجم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

80 درصد خوانندگان AS رأی به شکسته شدن رکورد 50 گل مسی توسط رونالدو دادند

 

بیش از 80% خوانندگان آنلاین وبسایت AS، امروز به این سؤال که آیا کریستیانو رونالدو رکورد 50 گل لیونل مسی در یک فصل لالیگا را خواهد شکست یا خیر، پاسخ مثبت داده بودند.

این رکورد، که ستاره آرژانتینی در فصل 2011/12 زیر نظر پپ گواردیولا به جای گذاشت، در شرایط عادی تقریباً شکست ناپذیر می نمود، اما شروع تحسین برانگیز کریستیانو رونالدو در این فصل بسیاری را متقاعد کرده است که وی می تواند این رکورد را بهبود بخشد.

در حقیقت، اگر همه چیز همینطور پیش برود کریستیانو قادر است رکورد مسی را محو کند. اگر کاپیتان تیم ملی پرتغال همین روند گلزنی را حفظ کند در پایان فصل شمار گل های خود را به عدد 63 خواهد رساند، که 13 گل بیشتر از رکورد سه فصل قبل مسی خواهد بود. با به ثمر رساندن 22 گل تا پایان هفته دوازدهم، هیچ چیز غیرممکن نیست. در میان هواداران، ظاهراً هیچ شکی وجود ندارد که وی قادر به انجام این کار می باشد.

 

http://www.axgig.com/images/11869047356920539131.jpg

 

 
نویسنده : علی
دوشنبه سوم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو ؛ مستر رکورد ...!

 

آمار رونالدو تا بدینجای فصل، آماری استثنایی بوده است. میانگین 1.8 گل زده این بازیکن در هر بازی (با توجه به اینکه کریستیانو در یکی از 12 بازی رئال غایب بوده) اگر حفظ شود، او تا پایان فصل می تواند به آمار قابل توجه 63 گل زده دست یابد.

با این حال رونالدو با همین آمار گلزنی تا این هفته از رقابت ها می توانسته در 22 فصل در تاریخ لالیگا آقای گل باشد. در 15 فصل اگر حداقل 19 گل به ثمر می رساند و در 7 فصل با همین آمار 20 گل زده فعلی.تاکنون در تاریخ رقابت های لالیگا سابقه نداشته بازیکنی پس از 12 هفته توانسته باشد 20 گل وارد دروازه حریفان کند.

البته باید توجه داشت که در دهه های گذشته، تعداد تیم های لالیگا کمتر از فصول اخیر بود با این حال میانگین گل های زده رونالدو است که او را با تمام آقای گل های آن 22 فصل، متمایز می کند.

 

 

http://www.axgig.com/images/19261514080819988012.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه دوم آذر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو به دنبال گلزنی در 51مین ورزشگاه حریف...!

 

یک چالش دیگر برای کریستیانو رونالدو: امروز ستاره پرتغالی برای اولین بار در کارنامه اش مقابل ایبار قرار می گیرد.

این تیم باسکی 52مین حریفی خواهد بود که رونالدو از زمان پیوستن به رئال مادرید مقابل آن قرار می گیرد و آمار او برای ایپورا نگران کننده می باشد: از 51 تیمی که مقابل آنها قرار گرفته موفق به باز کردن دروزاه 50 تیم شده است. تنها دینامو زاگرب، در فصل 2010/11 موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش مقابل رونالدو شده است. در آن دیدار مدافع تیم کروات با تکلی خشن موجب زخمی شدن مچ پای راست رونالدو شد.

رونالدو از دو هفته قبل به دیدار در این ورزشگاه فکر می کند. دو روز بعد از پیروزی 5-1 مقابل رایو، او در یک رویداد تبلیغاتی ژابی ایرورتا، دروازه بان ایبار و گایزکا گاریتانو سرمربی این تیم را ملاقات کرد و از آنها در مورد ابعاد زمین ایپورا سؤال کرد (103x65 در مقایسه با 105x70 برنابئو).

رونالدو در این فصل همچنان روند گلزنی باور نکردنی اش را حفظ کرده است: 18 گل در 10 مسابقه. تنها ایسیدرو لانگارا، در فصل 1934/35 همراه با تیم رئال اوویدو موفق به برابری با این تعداد گل در این مقطع از فصل شده بود.

با کمی بیشتر از پنج فصل حضور در سانتیاگو برنابئو رونالدو موفق به ثبت 195 گل در 175 دیدار لالیگا شده است، که او را به نهمین گلزن برتر تاریخ این رقابت ها تبدیل می کند و در کنار ادموندو سوارز (195 گل در 231 بازی همراه با تیم های والنسیا و آلکویانو) قرار گرفته است. هدف بعدی رونالدو، پاهینیو، یکی از اساطیر باشگاه رئال مادرید می باشد که در 278 مسابقه 210 گل به ثمر رسانده است.

رونالدو همچنین چهارمین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید است و در 263 دیدار رسمی، 276 گل به ثمر رسانده است و بالاتر از او بازیکنانی چون سانتیانا (290)، دی استفانو (307) و رائول (323) قرار دارند.

 

http://www.axgig.com/images/69733056865640485743.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه دوم آذر 1393


درباره نویسنده

علی ٍ ...وبگاه هواداران کریستین رونالدو...
صفحه اینستاگرام مدیر وبگاه:
http://instagram.com/ali7_cr7#
ایمیل : ali.empires@yahoo.com

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

وضعیت وبلاگ :

اوقات شرعی :

تبلیغات