هواداران کریستیانو رونالدو


.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
عکس های بازی رئال مادرید - لوانته یکشنبه بیست و هفتم مهر 1393
گلزنی رونالدو در همه بازیها از آغاز لالیگا تا کنون...! یکشنبه بیست و هفتم مهر 1393
بهترین بازیکن تاریخ ، رکورد تاریخ لالیگا را شکست:رونالدو و 15 گل در هشت هفته! شنبه بیست و ششم مهر 1393
آنچلوتی: رونالدو غیر ممکن ها را ممکن میکند! شنبه بیست و ششم مهر 1393
بوتراگوئنو: رونالدو استعداد زیاد و نظم بی نظیری دارد؛ تلاش او برای برتری طلبی تحسین برانگیز است؛ او شنبه بیست و ششم مهر 1393
چیچاریتو و رونالدو، فرصت طلب ترین بازیکنان لالیگا! شنبه بیست و ششم مهر 1393
ایسکو:می توانم خیلی بهتر شوم! شنبه بیست و ششم مهر 1393
چیچاریتو:همیشه می توان بهتر شد و نتایج بهتری کسب کرد شنبه بیست و ششم مهر 1393
مارسلو:مروز خیلی خوب بازی کردیم و کارمان راحت تر شد شنبه بیست و ششم مهر 1393
لوانته 0-5 رئال مـادرید؛ دبلی دیگر از بهترین بازیکن تاریخ؛ رونالدو برای لیورپول خطو نشان کشید...! شنبه بیست و ششم مهر 1393
پیش بینی دیدار رئال مادرید - لوانته شنبه بیست و ششم مهر 1393
آنچلوتی: رونالدو به راحتی بهترین مهاجم لالیگا می شود شنبه بیست و ششم مهر 1393

موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

گلزنی رونالدو در همه بازیها از آغاز لالیگا تا کنون...!

 

رونالدو در این فصل غوغا کرده است. این بازیکن در همه بازیهای لالیگا و چمپیونزلیگ رئال تا به این جا گل زده است.

در حقیقت رونالدو به شدت تشنه سومین توپ طلایش است و می داند که چنین فرصتی نباید از دست برود. بدین ترتیب او برای ششمین بازی پیاپی به لوانته گل زد.

 

http://www.axgig.com/images/64070292266101543270.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه بیست و هفتم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

بهترین بازیکن تاریخ ، رکورد تاریخ لالیگا را شکست:رونالدو و 15 گل در هشت هفته!

 

دو گل کریستیانو رونالدو مقابل لوانته باعث شد تا وی رکورد بهترین شروع در رقابت های لیگ را بشکند - 15 گل در 7 مسابقه ای که به میدان رفته است - و در پیش از این از سال 1943 در اختیار اچه واریا بود.

علاوه بر این، طبق آمار و ارقام Mister Chip، از 10 بازیکنی که بیشترین پنالتی را در لالیگا زده اند، کریستیانو مطمئن ترین بازیکن بوده، و از 43 ضربه خود 40 گل به ثمر رسانده است که 93% می شود.

مهاجم رئال مادرید همچنین چهارمین بازیکنی است که 40 گل یا بیشتر از روی نقطه پنالتی در لالیگا به ثمر می رساند، و پائین تر از هوگو سانچز (56)، کومان (45) و پنف (44) قرار دارد.

امروز پنجمین حضور کریستیانو در ورزشگاه سیوتات د والنسیا بود، و قبلاً دو بار در این ورزشگاه گلزنی کرده بود. قبل از این، بهترین شروع او در رقابت های لیگ، 9 گل در 8 مسابقه بوده است. دیگر هدف او شکستن رکورد 50 گل مسی در لالیگا می باشد، در حالیکه ستاره آرژانتینی در آن مقطع 10 گل به ثمر رسانده بود. در ضمن، بازیکن تیم بارسلونا 89% پنالتی های خود را به گل تبدیل کرده است.

 

 

http://www.axgig.com/images/00942578485703073477.jpg
نویسنده : علی
شنبه بیست و ششم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

چیچاریتو و رونالدو، فرصت طلب ترین بازیکنان لالیگا!

 

خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو در 144 دقیقه در لالیگا 3  گل برای رئال زده است که فرصت طلب ترین بازیکن لالیگا پس از رونالدوست.

چیچاریتو هر 42 دقیقه یک گل زده و رونالدو با 15 گل در 630 دقیقه هر 42 دقیقه یک بار گلزنی کرده است. نیمار که هر 49 دقیقه یک گل زده و ساندرو با هر 66 دقیقه یک گل در رده های بعدی هستند.

 

http://www.axgig.com/images/02499079729714497048.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه بیست و ششم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو، دیگو کوستا و کارلوس ولا نامزد های دریافت جایزه بهترین مهاجم فصل 2013/14 لالیگا

 

کریستیانو رونالدو پرتغالی، دیگو کوستا برزیلی-اسپانیایی و کارلوس ولا مکزیکی به عنوان نامزد های کسب جایزه بهترین مهاجم فصل 2013/14 لالیگا انتخاب شده اند.

کریستیانو رونالدو، مهاجم تیم رئال مادرید فصل گذشته را با 31 گل به عنوان آقای گل لالیگا به پایان رساند، دیگو کوستا که اکنون به چلسی پیوسته است، با به ثمر رساندن 27 گل، نقشی کلیدی در قهرمانی اتلتیکو در لالیگا ایفا کرد و کارلوس ولا نیز با 16 گل یک فصل خوب دیگر را به همراه رئال سوسیداد پشت سر گذاشت.

برنده این جایزه در مراسم 'Gala LFP Awards 2014' که در تاریخ 27 اکتبر برگزار خواهد شد، مشخص می شود.

 

http://www.axgig.com/images/67158072684498311750.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه بیست و پنجم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو (بهترین بازیکن تاریخ)، تلفیقی از په له ، مارادونا و دی استفانو!

 

کریستیانو رونالدو تلفیقی از دی استفانو ، په له و مارادوناست و به همین خاطر می توان او را یکی از کامل ترین بازیکنان تاریخ دانست.

رونالدو مثل دی استفانو می تواند در هر پستی بازی کند. او در پست بال کناری مثل دون آلفردو پرتحرک بود. او از سویی مثل په له گلزن است و مهاجمی است که عالی جا می گیرد. از سویی ژن پیروزی مارادونا را می توان در رونالدو تماشا کرد.

 

 

http://www.axgig.com/images/19666822673916062033.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه بیست و چهارم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

اسپریتو سانتو: فکر نمی کنم که کریستیانویی دیگر خلق شود

 

نونو اسپریتو سانتو، مربی والنسیا در مصاحبه با اوندا سرو به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت.

بازیکن پرتغالی والنسیا اظهار داشت: او با رقابت با مسی به جلو حرکت می کند. فکر نمی کنم که کریستیانویی دیگر خلق شود. خیلی بعید است که این اتفاق رخ بدهد. او یک روبات کامل است. رقابت با مسی باعث شده که روز به روز پیشرفت کند.

 

http://www.axgig.com/images/04892142342136222666.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه بیست و چهارم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

آماری بسیار جالب از تعداد هواداران بهترین بازیکن تاریخ در فیسبوک؛ نزدیک 80 % هواداران کریستیانو رونالدو مرد هستند و محمد و علی از رایج ترین نام ها در بین طرفداران اوست!

 

با هم نگاهی متفاوت به آمار طرفداران پرطرفدارترین مرد جهان در دنیای مجازی می اندازیم.

روز گذشته بود که کریستیانو رونالدو مرد سال فوتبال جهان و اروپا مرز 100 میلیون نفر هوادار در فیسبوک را رد کرد و به پرطرفدارترین مرد و ورزشکار در جهان در دنیای مجازی تبدیل شد. به همین مناسبت با هم نگاهی متفاوت به این آمار می اندازیم.

کریستیانو رونالدو در فیسبوک بیشترین هواداران را به ترتیب در کشورهای اندونزی، برزیل، هند، مکزیک و آمریکا دارد.

 78 % از هواداران وی مرد و 22 % از هواداران وی زن هستند.

رایج ترین اسامی در بین طرفداران وی به ترتیب ماریا، خوزه، علی، محمد و لوئیس می باشد.

از سال 2009 تا به امروز پست های رونالدو در فیسبوک 231/683/146 بار لایک خورده است، 9/845/754 نظر داده شده است و 8/672/733 بار نیز به اشتراک گذاشته شده است.

 عکس رونالدو به همراه پسرش رکورد بیشترین لایک را در بین پست های وی داشته است و 3/4 میلیون نفر آن عکس را لایک کرده اند.

تصویر رونالدو به همراه توپ طلای 2013 نیز رکورد بیشترین اشتراک گذاری را در پست های وی داشته است و 238 هزار بار به اشتراک گذاشته شده است.

 رونالدو تا به حال 11 پست گذاشته است که بیشتر از 2 میلیون نفر آن ها را لایک زده اند.

با تعداد هواداران رونالدو در فیسبوک می توان 1170 ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را مملو از تماشاگر کرد.

با تعداد هواداران رونالدو در فیسبوک می توان 4/5 میلیون مسابقه فوتبال برگزار کرد.

با تعداد هواداران رونالدو در فیسبوک می توان جمعیت کشور پرتغال را 10 برابر کرد.

 با تعداد هواداران رونالدو در فیسبوک می توان بیشتر از 9 میلیون ترکیب تیم فوتبال چید.

 اگر هواداران رونالدو دست در دست هم دهند می توانند 4 دور بر دور کره زمین حلقه بزنند.

 

http://www.axgig.com/images/49154610024021605959.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه بیست و چهارم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

كريستيانو رونالدو، مرد يك ميليارد يورويى؛ زنده باد بهترین بازیکن تاریخ...!

 

مدير برنامه هاى كريس رونالدو در روزهاى اخير جنجال ساز شده و قيمت جدايى اين ستاره دنياى فوتبال از باشگاه رئال مادريد را مبلغ نجومى يك ميليارد يورو اعلام نموده است.

سرمربى تيم ملى پرتغال بى ترديد از پيامدهاى تصميم خود مبنى بر تعويض كريس رونالدو در دقيقه 76 ديدار دوستانه پرتغال مقابل فرانسه آگاه بوده، اما وى بى توجه به آنها تصميم خود را عملى ساخته است. روزنامه هاى ورزشى AS  و Marca كه بسيار نزديك به باشگاه رئال مادريد هستند، در روز بعد از بازى با تيترهاى درشتى اين پرسش را مطرح نمودند كه "چرا كريس رونالدو بعد از تعويض زانوى خود را يخ درمانى مى كرده است؟ آيا او دچار مصدوميت شده است؟" اما كريس رونالدو خود در توئيتر با بيان جمله" زانوى من از هميشه بهتر است." همه نگرانى هاى اين روزنامه هاى مادريدى را در خصوص مصدوميت خود برطرف نمود.

 

در اين روزها هيجان خاصى در باشگاه رئال مادريد به چشم مى خورد كه بيشتر مربوط به كريس رونالدو است. پيش از مصدوميت احتمالى او، بحث هاى شديدى در خصوص شايعات بازگشت وى به منچستريونايتد در مطبوعات ورزشى اسپانيايى در گرفته بود و بر همين اساس مبلغ نجومى شرط اين ابر ستاره دنياى فوتبال براى خروج از رئال مادريد فاش شد.

 

خورخه مندس مدير برنامه هاى كريس رونالدو در گفتگويى با روزنامه اسپانيايى AS در مورد برنامه هاى آتى موكل خود اعلام نمود كه وى براى هميشه در مادريد خواهد ماند:"من تماسى از هيچ باشگاهى در خصوص جذب رونالدو نداشته ام. چون آنها به خوبى مى دانند كه جدا كردن كريس از مادريد غير ممكن است." اما به چه دليل؟ هيچ باشگاه فوتبالى در جهان نمى تواند كريس رونالدو را در اختيار داشته باشد، نه منچستريونايتد و نه هيچ باشگاه ديگري، چون شرط جدايى وى از رئال مادريد پرداخت مبلغ غير قابل باور يك ميليارد يورو مى باشد.

از زمان پيوستن او به رئال مادريد در سال 2009 هميشه گمانه زنى هاى فراوانى در خصوص ميزان چنين مبلغى وجود داشته است كه حال به طور رسمى ميزان آن تاييد مى شود. مى توان مطمئن بود كه خورخه مندس هرگز قصد شوخى و يا حتى غلو كردن در اين گفتگو را نداشته است و از نظر او كريس رونالدو كاملا سزاوار هر سنت از اين يك ميليارد يورو است.

 

مندس در تمجيد رونالدو مى گويد:"هرگز كسى مانند او وجود نخواهد داشت،‌ كريس منحصر به فرد است. او هميشه در حال پيشرفت است و تا چهل سالگى بازهم بهتر خواهد شد، براى او هيچ حد و مرزى وجود ندارد. رونالدو نه تنها بهترين بازيكن تاريخ فوتبال بلكه بهترين ورزشكار تاريخ  ورزش دنيا نيز مى باشد و تا پنجاه سال آينده هيچ ورزشكارى همانند او نخواهيم داشت." اين تمجيدها و ستايش ها به حدى سطحى نگرانه است كه گمان مى رود خورخه مندس مايل به پيدا كردن خريدارى براى موكل خود و مجاب كردن او براى پرداخت چنين مبلغى است. البته نبايد از ميزان سهمى كه به خورخه مندس در صورت به واقعيت پيوستن چنين معامله اى مى رسد نيزچشم پوشى نمود.

 

شايد ليونل مسى تنها كسى باشد كه گفتگوى خورخه مندس با روزنامه AS را چندين بار به طور دقيق مطالعه كرده است. چون وى از سال ها پيش در دنياى فوتبال تنها رقيب كريس رونالدو به حساب مى آيد. كداميك بهترين بازيكن فوتبال دنيا هستند؟ كداميك بيشترين گل را به ثمر رسانده اند؟ كداميك گل هاى زيباترى به ثمر رسانده اند؟ و كداميك به ازاى توانايى هايشان دستمزد بيشترى دريافت مى كنند؟ اما رقابت بر سر مبلغ قيدخروج از باشگاه را ليونل مسى به طور آشكارى به كريس رونالدو واگذار نموده است، چون ليونل مسى در ازاى پرداخته شدن مبلغى به ميزان 250 ميليون يورو مى تواند بارسلونا را ترك مى كند.

 

همچنين هر باشگاهى با پرداخت مبلغ 190 ميليون يورو مى تواند نيمار برزيلى ديگر ستاره باشگاه بارسلونا را در خدمت داشته باشد، مبلغى كه سال گذشته و در هنگام پيوستن وى به بارسلونا از سوى سران بارسا فاش شد. بازيكنان آلمان فاتح جام جهانى در اين زمينه هرگز قابل مقايسه با رونالدو نيستند، چون بايرن مونيخ با استفاده از همين بند قرارداد ماريو گوتزه با دورتموند، توانست اين ستاره آلمانى را با پرداخت37 ميليون يورو به خدمت بگيرد. همچنين كارل هاينتس رومنيگه از سران بايرن مونيخ در هفته هاى گذشته ادعا كرده است كه شرط جدايى ماركو رويس ستاره دورتموند پيش از پايان مهلات قراردادش با اين باشگاه، تنها پرداخت مبلغى در حدود 25 ميليون يورو مى باشد.

چهل ماركو رويس در ازاى يك كريستيانو رونالدو!

 

http://www.axgig.com/images/82208841830918260867.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و سوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: پرتغال به عنوان تیم اول از گروه صعود خواهد کرد

 

بنا به گزارش AS، رونالدو که امشب 22مین گل خود در رقابت های اروپایی [ملی] را به ثمر رساند، در گفتگو با شبکه پرتغالی RTP گفت: "من کوارسما را می شناسم و زمانی با او هم بازی بوده ام [در اسپورتینگ لیسبون]. او به خوبی تمرکز کرد و من کم و بیش می دانستم توپ کجا خواهد رفت، و کاری را که باید را انجام دادم.
همانطور که قبلاً گفتم، پرتغال به عنوان تیم اول صعود خواهد کرد، چرا که تیم ملی ما بهترین تیم گروه است و ما این را داخل میدان نیز نشان خواهیم داد، من مطمئنم که در رقابت های جام ملت ها حضور خواهیم داشت.
گلزنی همیشه خوب است. به طور منطقی، با هر دو تیم رئال مادرید و پرتغال، همیشه گلزنی مثل یک پاداش است. من باید خوب کار کنم و افتخار می کنم که وارد صفحه جدیدی می شوم."
از نظر رونالدو، پرتغال به عنوان تیم اول از این گروه صعود خوهد کرد، چرا که آنها "بهترین تیم گروه" هستند. رونالدوی 29 ساله، امروز 116مین بازی ملی خود را انجام داد و تعداد گل های خود را به عدد 51 رساند.

 

 
نویسنده : یگانه
چهارشنبه بیست و سوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رکوردی دیگر از بهترین بازیکن تاریخ این بار در دنیای مجازی؛ تعداد طرفداران کریستیانو رونالدو در فیسبوک از مرز 100 میلیون نفر گذشت

 

کریستیانو رونالدو مرد سال فوتبال جهان و اروپا به رکوردی دیگر این بار در دنیای مجازی دست یافت و به اولین ورزشکار و اولین مردی تبدیل شد که تعداد طرفدارانش از مرز 100 میلیون نفر گذشته است.

در حال حاضر تنها شکیرا (خواننده کلمیبایی) تعداد هواداران بیشتری (105 میلیون نفر) دارد اما در بین مردان رونالدو در صدر فهرست و بعد از وی به ترتیب اِمینم، وین دیزل، مایکل جکسون، جاستین بیبر و لیونل مسی قرار دارند.

 

http://www.axgig.com/images/10447419244858051149.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و سوم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

گلزنی همیشه رونالدو در حضورهای 90 دقیقه ای!

 

کریستیانو رونالدو در این فصل هر بار 90 دقیقه بازی کرده گل زده است. در صورتی که در بازیهایی که در میانه میدان تعویض شده امکان داشته که گل نزند.

رونالدو در سوپرجام اروپا، دو بازی چمپیونزلیگ، 6 بازی للیگا به طور کامل بازی کرد و در همه این بازیها گلزنی کرد. او در دو بازی سوپرجام اسپانیا و بازی پرتغال – فرانسه به طور کامل بازی نکرد و گل هم نزد.

 

http://www.axgig.com/images/46436709747319107059.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه بیست و یکم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

خوزه مورینیو: دیگر بازیکنی مانند رونالدو نخواهد بود؛ او بازیکنی باور نکردنی و یک ماشین گلزنی است

 

خوزه مورینیو در مصاحبه با شبکه TF1 فرانسه در مورد موارد مختلفی صحبت کرده که مصاحبه وی را به نقل از AS با هم می‌‌خوانیم.

این مربی‌ پرتغالی درمورد کریستیانو رونالدو می‌‌گوید: "رونالدو مثل زیدان برای فرانسه است. دیگر کسی‌ مانند وی نخواهد بود. او بازیکنی باور نکردنی و یک ماشین گلزنی است. لازم نیست چیزهایی را بگویم که مردم از قبل می دانند."

وی همچنین در مورد رافائل واران شاگرد سابقش در رئال مادرید هم می‌‌گوید: "همه می گویند که او به چلسی خواهد رفت چرا که آنها می دانند من واقعاً او را دوست دارم. با اینحال، همه این را هم می دانند که او در مادرید خواهد ماند."

خوزه مورینیو می‌‌گوید پیش از رفتن به رئال مادرید دو بار پیشنهاد پاریسن ژرمن را از طرف لئوناردو رد کرده است و تصمیم گرفته به رئال مادرید ملحق شود که بعد از آن این باشگاه پاریسی به سراغ کارلو آنچلوتی رفت.

پس از آن هم دوباره بعد از رفتن آنچلوتی به رئال مادرید مالکان قطری این باشگاه دوباره به مورینیو پیشنهاد دادند که البته مورینیو تصمیم گرفت به چلسی بپیوندد. وی می‌‌گوید: "قهرمانی در لیگ با پاریسن ژرمن دشوار نیست. اینکه قهرمان انگلستان شوید فوق العاده است اما این دشواری برای همه صدق می‌‌کند."

وی البته رفتن به پاری سن ژرمن را به صورت کامل رد نمی‌‌کند: "من جایی‌ هستم که می خواهم باشم اما یک روز رومان آبراموویچ به من خواهد گفت که زمان رفتن فرا رسیده است. پاریسن ژرمن کیفیت بالایی‌ دارد و لوران بلان هم مربی‌ فوق العاده‌ای است. مالکان باشگاه فوتبال را می‌‌شناسند و لئوناردو هم پایه‌های باشگاه را خوب ساخته است. بازیکنان حالا تجربه خوبی در چمپیونزلیگ به دست آورده اند، آنها دو بار در مرحله یک چهارم نهایی بازی کرده اند و در مقابل بارسلونا نیز پیروز شدند. فکر می کنم آنها همه چیز دارند اما قهرمانی در چمپیونزلیگ بسیار دشوار است."

 

http://www.axgig.com/images/37299675555703485791.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه بیستم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

دشان: مهار رونالدو ضروري خواهد بود؛بازی های او با رئال مادرید را تماشا می‌کنم!

 

ديديه دشان، سرمربي فرانسه ابراز اميدواري کرد که شاگردانش بتوانند کريستيانو رونالدو، ستاره پرتغال را در ديدار دو تيم فرانسه و پرتغال مهار کنند.

سوپراستار رئال مادرید در چند هفته ی اخیر عملکرد خیره کننده ای داشته و در 11 بازی، 19 گل به ثمر رسانده است. دشان امیدوار است که هم بازی های رونالدو در رئال، یعنی بنزما و واران بتوانند راهی برای مهار او ارائه کنند

او گفت:" او بازیکنی است که بسیار مهم است، مسلما شناسایی او موضوع مهمی خواهد بود. ولی حداقل کاهش تاثیرش در بازی یک موضوع ضروری است. هر تیمی که مقابل پرتغال بازی می‌کند، همیشه سعی می‌کند او را کنترل کند و وقتی توپ در اختیارش است، اجازه حرکت به او ندهد. او می‌تواند در پست‌های مختلفی بازی کند و این مارا مجاب می‌کند که بیشتر مراقبش باشیم. بازی های او با رئال مادرید را تماشا می‌کنیم. البته همیشه از تلویزیون. ولی بازیکنان از جزئیات صحبت می‌کنند، مثل واران، مدافع رئال مادرید. او در تمرینات مقابل رونالدو بازی کرده و عادت‌هایش را می‌شناسد. کریم هم همینطور، نوع حرکات رونالدو را می‌شناسند. البته این روزها هر مدافع فرانسوی رونالدو را می‌شناسد ولی این جزئیات ریز خیلی به کار ما می‌آید."

 

http://www.axgig.com/images/19261514080819988012.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه نوزدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

خورخه مندس: مبلغ آزاد سازی رونالدو، 1 میلیارد یورو است؛ برای او غیرممکن وجود ندارد

 

مدیر برنامه های فوق ستاره پرتغالی شرایط او در مادرید را کاملا ایده آل می بیند.

خورخه مندز مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو در مصاحبه ای در رابطه با شرایط این بازیکن صحبت کرد.

"من مطمئنم که او قصد دارد تا رکورد شخصی خود یعنی 60 گل را اگر مصدومیت نداشته باشد، بشکند. برای او غیرممکن وجود ندارد و او به پیشرفت خود تا زمانی که بازنشسته شود، ادامه خواهد داد. شما به این موضوع توجه داشته باشید که رونالدو یک وینگر است نه یک مهاجم. فاصله او از دروازه زیاد است و او باید تلاش زیادی کند تا به محوطه جریمه حریف برسد، بنابراین هر چیزی که او به آن رسیده است، ارزش بیشتری پیدا می کند."

وی در پاسخ به سوال میزان مبلغ آزاد سازی وی نیز گفت: "مبلغ آزاد سازی کریستیانو رونالدو، 1 میلیارد یورو است."

 

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2013/09/14/primera/1379186235_382084_1379186507_noticia_grande.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه نوزدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

برترین گلزنان و دروازه بان های رقابت های لالیگا تا پایان هفته هفتم!

 

وب سایت رسمی کمیته برگزاری رقابت های لالیگا اینفوگرافیک هایی را از برترین گل زن ها و بهترین دروازه بان های این رقابت ها تا پایان هفته هفتم منتشر کرد.

 

http://www.axgig.com/images/81922561020187415594.jpg

 

 
نویسنده : علی
شنبه نوزدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

پردرآمدترین ورزشکاران جهان؛ از کریس رونالدو تا نادال...!

 

بعد از انتشار لیست پردرآمدترین ورزشکاران جهان توسط نشریه فوربس، روزنامه مارکا با انتشار پوستری 10 ورزشکار پردرآمد را معرفی کرده است. در این لیست رتبه های 1 تا 10 به ترتیب به فلوید میودر (بوکسور آمریکایی)، کریستیانو رونالدو (فوتبالیست پرتغالی)، لیبرون جیمز (بسکتبالیست آمریکایی)، لیونل مسی (فوتبالیست آرژانتینی)، کوبی برایان (بسکتبالیست آمریکایی)، تایگر وودز (گلف باز آمریکایی)، راجرر فدرر (تنیسور سوییسی)، فیل میکلسون (گلف باز آمریکایی)، رافائل نادال (تنیسور اسپانیایی) و مت رایان (بازیکن NFL آمریکایی) اختصاص دارد.

 

http://www.axgig.com/images/03469632264388254326.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه نوزدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو: با بازی در فینال لیگ قهرمانان فوتبال خود را به خطر انداختم؛ در صورتی که در زندگی خود ریسک نکنید به هیچ موفقیتی نخواهید رسید

 

سوپراستار رئال مادرید، کریستیانو رونالدو بار دیگر تاکید کرد که به خاطر رئال مادرید و بازی در فینال لیگ قهرمانان اورپا فوتبال خود را به خطر انداخته است.

مهاجم پرتغالی رئال مادرید که سال گذشته بیش از 60 بار برای باشگاه و تیم ملی کشورش به میدان رفت و ادعا می کند که به استراحت نیاز داشت. وی اخیراً نیز در گفت و گویی با روزنامه ورد ساکر اظهار داشت: "من با بازی در فینال لیگ قهرمانان اروپا در لیسبون فوتبال خود را در خطر قرار دادم. شما در صورتی که در زندگی خود ریسک نکنید به هیچ موفقیتی نخواهید رسید."

 وی در بازی فینال از روی نقطه پنالتی گل چهارم رئال را به ثمر رساند و پس از گل نیز خوشحالی منحصر به فردی را انجام داد. وی در ادامه صحبت های خود افزود: "ما در رقابت های بزرگی بودیم و این کار را به خوبی انجام داده بودیم و در پایان این رقابت ها بود. ما قهرمان شده بودیم و من رکورد گل زنی در یک فصل لیگ قهرمانان اروپا را شکسته بودم."

رونالدو در مورد واکنش ها به شرایط بدنی خود نیز تصریح کرد: "با بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا و به دنبال آن بازی در جام جهانی بدن من فشار زیادی را متحمل شد و من در عین خوب بودن باید سعی می کردم که مصدوم نشوم چون احتمال این موضوع زیاد بود. اما واقعاً نمی توان یک فینال لیگ قهرمانان و جام جهانی را به علت احتمالات از دست داد. 

"من در بهترین شرایط بدنی نبودم اما من به خودم فشار آوردم. همه چیز در رده باشگاهی بسیار خوب پیش رفت و ما قهرمان شدیم و من تیر خلاص لادسیما را زدم. به همراه پرتغال اما ما به اهداف خود نرسیدیم. من در تعطیلات استراحت کردم و پس از جام جهانی نیز به خوبی از بدنم مراقبت کردم. از آنگاه تا کنون نیز من به بدن خود فشار آورده ام تا به تناسب برسم چرا که همه ورزشکارها باید همیشه آماده باشند."

از زمانی که رونالدو مصدومیت خود را پشت سر گذاشته است، در فصل جدید اسپانیا 13 گل را در 6 بازی به ثمر رسانده است.

 

 
نویسنده : علی
شنبه نوزدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کفش های جدید نایک برای رونالدو!!!

 

نایک از کفش های جدید و فوق العاده زیبای کریستیانو رونالدو پرده برداری کرد.

 

http://www.axgig.com/images/23810387076092882038.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه نوزدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

اشمایکل:رونالدو بهترین بازیکن دنیاست ؛ مسی و ایبراهیموویچ عالی هستند اما رونالدو کامل است

 

پیتر اشمایکل، دروازه بان سابق تیم ملی دانمارک به ستایش از رونالدو پرداخت و او را بهترین دانست.

اشمایکل اظهار داشت: از نظر من رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. او همه چیز دارد. مسی و ایبراهیموویچ عالی هستند اما رونالدو کامل است. او هر چیزی که می خواهد را درد. حتی در دفع نیز همکاری می کند.رونالدو می تواند در همه پست ها بازی کند، حتی می تواند دروازه بان باشد. ذهنیت بی نظیری دارد.نیازی نیست که بقیه در تیم گل بزنند. او گل می زند و سرنوشت بازی را مشخص می کند.

دروازه بان اسطوره ای منچستر بیان کرد: رونالدو به بالاترین سطحی رسیده که هر بازیکن می تواند برسد. از نظر فنی بی نظیر است و قوای بدنی فوق العاده ای دارد.

 

http://www.axgig.com/images/04892142342136222666.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه هجدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کوردوبا:رونالدو بهترین بازیکن دنیاست؛مسی در حملات عالی است اما در دفاع کمکی نمی کند

 

اسکار کوردوبا ، بازیکن سابق تیم ملی کلمبیا به مقایسه رونالدو و مسی پرداخت .

وی گفت :رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. بازیکنی مثل او که کامل تر است و به گلزنی کمک می کند را ترجیح می دهم. او به تیم کمک می کند. مسی در حملات عالی است اما در دفاع کمکی نمی کند.

کوردوبا افزود:به خاطر توانایی های رونالدو و قوای بدنی او از نظر من همه چیرز را ادا می کند. او در هر بازی در محوطه جریمه خودی نیز دفاع می کند و توپربایی می کند. مسی فقط از نیمه زمین به جلو بازی می کند.

 

http://www.axgig.com/images/35722436368610581779.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه هجدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

مراسم های جداگانه کفش طلای 2013/14 برای لوئیز سوارز و کریستیانو رونالدو

 

به نظر می رسد جایزه کفش طلای مشترک فوق ستاره های باشگاه های رئال مادرید و بارسلونا در یک مراسم مشترک به آن ها اعطا نخواهد شد.

کفش طلای فصل 2013/14 فوتبال اروپا که به طور مشترک به کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و لوئیز سوارز از بارسلونا خواهد رسید، در مراسم هایی جداگانه به این بازیکنان اعطا خواهد شد. بر همین اساس کفش طلای سوارز اروگوئه ای که به خاطر حضورش در باشگاه لیورپول انگلستان به دست آمده است در شامگاه 16 ماه اکتبر به وی تقدیم خواهد شد،  اما برای کریستیانو رونالدو این مراسم در ماه نوامبر برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است که هر دو این بازیکنان فصل گذشته با به ثمر رساندن 31 گل و کسب 62 امتیاز به این عنوان دست یافته اند.

گفتنی است سوارز برای اولین بار به این عنوان نائل آمده،  اما رونالدو توانست برای سومین بار و پس از فصل های 2007/08 (منچستریونایتد) و 2010/11 ( رئال مادرید) به این جایزه برسد و از این حیث با لیونل مسی برنده کفش طلای فصل 2012/13 برابری کند.

 

http://www.axgig.com/images/46876592659115259247.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه هجدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

مندس: یونایتد در قلب رونالدو جای دارد اما او در مادرید خواهد ماند؛ کریس بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است؛هیچگاه بازیکنی مانند او را نخواهید دید

 

منچستریونایتد حالا بیش از پیش به دنبال به خدمت گیری رونالدو چشم دوخته است و وضعیت آینده این مهاجم تیم ملی پرتغال در حال حاضر چندان مشخص نیست؛ اما در طرف دیگر مدیر برنامه های این فوق ستاره از عدم وجود پیشنهاد برای این ستاره سخن می گوید.

نماینده کریستیانو رونالدو، خورخه مندس  ادعا می کند که رونالدو تا 40 سالگی در رئال مادرید خواهد ماند و در این باشگاه بازنشسته خواهد شد. این مهاجم 29 ساله به شدت به باشگاه سابق خود یعنی منچستریونایتد (جایی که بین سالی های 2003 - 2009 در آن جا توپ زده است) لینک شده است. با این حال ایجنت و مدیر برنامه های رونالدو تاکید دارد که کریس در رئال خوشحال است و در این باشگاه خواهد ماند.

وی در گفت و گویی با کادنا کوپ گفت:"کریستیانو رونالدو در رئال مادرید بازنشسته خواهد شد، آن هم در سن 40 سالگی؛ او از بودن در مادرید بسیار خوشحال است. محال است کسی و یا چیزی بتواند او را فریب دهد و او را از مادرید جدا کند. او در اینجا همه رکوردها را می شکند و بهترین بازیکن است. منچستریونایتد همیشه مکانی است که در قلب کریس جای دارد به خاطر اینکه شش سال فوق العاده را در آنجا سپری کرد اما او هم اکنون تنها در مورد رئال مادرید و بازی کردن در اینجا فکر می کند. او قصد دارد در مادرید بماند. مردم می دانند که پیوستن او به باشگاهی دیگر محال است و باز هم تاکید می کنم که او در مادرید خواهد ماند."

 

مندس پس از توضیحی قاطع در مورد وضعیت رونالدو سپس به ستایش از این مهاجم مادریدی ها پرداخت و اظهار داشت:"رونالدو بهترین بازیکن جهان است و حتی تاریخ فوتبال است. شما هیچگاه بازیکنی مانند او را نخواهید دید. او بهتر و بهتر می شود و این روند را تا 40 سالگی ادامه خواهد داد. شما نمی توانید او را با کسی مقایسه کنید. تا 500 سال آینده کسی مانند رونالدو به روی زمین نخواهد آمد."

 

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2013/09/14/primera/1379186235_382084_1379186507_noticia_grande.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه هفدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو: دروغ نمی‌گویم، واقعا می‌خواستم که کفش طلا را به دست آورم

 

ستاره پرتغالی با زدن 31 گل در لالیگا، در کنار لوئیس سوارس موفق به کسب این عنوان برای بار سوم شد.

او در مصاحبه با مجله World Soccer گفت:" جوایز انفرادی حاصل زدن گل‌هایی بود که به ثمر رساندم. فصل فوق‌العاده ای داشتیم، بردن لیگ قهرمانان، کوپلا دل ری و سوپرکاپ اروپا و همچنین کسب عنوان کفش طلا و بازی بسیار خوب تیمی. دروغ نمی‌گویم، واقعا می‌خواستم که کفش طلا را به دست آورم."

رونالدو سپس مدعی شد که با وجود مصدومیت، تلاش کرده تا در جام جهانی و فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته حضور پیدا کند.

او گفت: " واقعا نمی‌خواستم هیچکدام از این بازی ها را از دست بدهم. با وجود این که در سطح باشگاهی مشکلی نداشتم. قهرمان شدیم و من در کسب دسیما گلزنی کردم .چیزی که از ابتدای فصل برایش برنامه داشتیم. در زندگی، بدون از خودگذشتگی و ریسک کردن، نمی‌توان چیزی به دست آورد. ما در یک رقابت مهم و سخت حضور داشتیم ولی همه چیز خوب پیش رفت. با پرتغال، اوضاع اینگونه نبود."

کریستیانو ادامه داد: " همه می‌دانند که فشار بازی در رئال مادرید بسیار بالاست. نه تنها در داخل باشگاه، بلکه خارج از باشگاه هم این روند ادامه دارد. ما درباره بهترین تیم جهان صحبت می‌کنیم و فکر می‌کنیم فشار برای کسب دسیما، بالاترین حد ممکن بود. باشگاهی در سطح ما، می‌تواند یک بار دیگر قهرمان چمپیونزلیگ شود. این فصل کمی آرام تر هستیم بنابراین اوضاع مثل فصل گذشته نیست."

 

http://www.axgig.com/images/19666822673916062033.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه هفدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

فاصله فاحش رونالدو با دیگران برای توپ طلای 2014

 

اگر قرار بود همین حالا توپ طلا اهدا می شد، بی هیچ تردید کریستیانو رونالدو باید آن را می برد.

در روز هفتم آبان، فیفا لیست اولیه 23 نفره را اعلام می کند. پس از آن مربیان و کاپیتان های تیم های ملی فرصت خواهند داشت تا سه نفر برترشان را انتخاب کنند.

در حال حاضر تفاوت رونالدو با مسی خیلی زیاد است. رونالدو در سال 2014 توانسته 41 گل بزند و کوپا، چمپیونزلیگ و سوپرکاپ اروپا را برده است. مسی نه تنها هفت گل کمتر زده بلکه حتی یک جام هم نبرده است.

در کنار آن رونالدو فصل گذشته کفش طلا را برد و بهترین بازیکن سال اروپا شد. رونالدو با میانگین فعلی می تواند تا پایان سال 59 گل بزند.

 

http://www.axgig.com/images/14049570005764868426.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه هفدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو روی جلد یک مجله در 60 کشور جهان!

 

کریستیانو رونالدو روی جلد مجله MEN’S Health در 60 کشور جهان رفت.

 

http://www.axgig.com/images/42240238211983878842.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه هفدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

كريس رونالدو مدعى اصلى كسب عنوان مرد سال فوتبال!

 

 كريستيانو رونالدو در شش بازى سيزده گل به ثمر رسانده است و موفق شده ميانگين اعجاب انگيز 2.17 گل در هر بازى را از خود بر جاى گذارد. در نگاه اول اين آمار و ارقام خارق العاده و غير قابل باور به نظر مى رسد و او را به اصلى ترين مدعى كسب عنوان مرد سال فوتبال دنيا تبديل مى نمايد، اما از طرفى آيا اين آمار سندى بر ضعف لاليگا نيست؟

 

كريستيانو رونالدو در زمينه گل زنى سيرى ناپذير و غير قابل توقف است. او در بازى مقابل اتلتيكو بيلبائو موفق به ثبت رساندن سومين هت تريك فصل خود شد و تيمش را به پيروزى قاطع 5:0 مقابل بيلبائو رساند، وى همچنين با اين روند بالاى گل زنى خود را به عنوان مطرح ترين و اصلى ترين مدعى كسب عنوان مرد سال فوتبال 2014 دنيا تبديل نموده است.

اين هت تريك در واقع بيست و دومين هت تريك كريس رونالدو در لاليگا به حساب مى آيد و او توانست به ركورد آلفردو دى استفانو، اسطوره رئال مادريد در اين زمينه برسد. پيش از آغاز رقابت هاى اين فصل لاليگا رونالدو نوزده هت تريك در كارنامه خود ثبت نموده بود و در اين فصل توانسته است در ديدار مقابل تيم هاى ديپورتيو لاكرونيا، الچه و اتلتيكو بيلبائو آمار خود در اين خصوص را به عدد بيست و دو برساند.

كريس رونالدو پرتغالى همچنين در شش بازى از رقابت هاى اين فصل لاليگا موفق به ثمر رساند سيزده گل و رسيدن به آمار  شگفت آور و فرازمينى 2.17 گل در هر بازى شده است تا موفق ترين شروع فصل را در دوران فوتبال خود تجربه نمايد. ليونل مسى بزرگترين رقيب كريس رونالدو در همين مدت ميانگين 0.86 گل در هر بازى را از خود بر جاى گذاشته است تا هنوز با آمار خود در دو فصل گذشته فاصله داشته باشد.

بعد از درخشش كريس رونالدو روزنامه هاى اسپانيايى نيز به تمجيد از عملكرداين ابر ستاره پرتغالى پرداخته اند، روزنامه As در اين رابطه نوشته است:"مادامى كه رئال مادريد از حضور رونالدو در خط حمله خود بهره مى برد، بحث هاى تاكتيكى در خصوص اين تيم غير ضرورى مى باشد."،‌ روزنامه Marca نيز از عملكرد رونالدو، بيل و بنزما تعريف نموده و با استعاره از BBC بنگاه سخن پراكنى بريتانيا با درج جمله “BBC in High Definition” از عملكرد مثلث جادويى رئال مادريد تمجيد و تقدير نموده است.

ميانگين آمار گل زنى كريس رونالدو در حالى به عدد 2.17 رسيده است كه هيچ يك از برترين گل زنان بوندسليگا در فصول گذشته حتى نتوانسته اند ميانگين آمار گل زنى خود در هر بازى را به  0.9 برسانند. كريس رونالدو و ليونل مسى اما در شش فصل از ده فصل اخير آمارى بيش از يك گل در هر بازى داشته اند و در چهار فصل ديگر نيز آمار آنها در اين زمينه بين 0.9 تا 1 بوده است.

اما در حقيقت رمز و راز موفقيت كريس رونالدو و ليونل مسى اين دو ابر ستاره فوتبال دنيا در امر گل زنى چه مى تواند باشد؟ هر دوى اين بازيكنان از قابليت هاى خارق العاده اى برخوردار هستند و بى شك از بهترين هاى نسل خود به حساب مى آيند و كسى نمى تواند در كيفيت و سطح بازى آنها ترديدى وارد نمايد. كريس رونالدو ورزشكار فوق العاده اى است كه توانسته  تركيب قدرت و تكنيك را در خود به كمال برساند. البته هم تيمى هاى اين دو ستاره نيز كاملا در خدمت آنها بوده و همواره با پاس هاى دقيق خود به بالا رفتن آمار گل زنى آنها كمك كرده اند، ادعايى كه در بازى با بيلبائو و صحنه هاى گل كريس رونالدو نيز كاملا مشخص بود.

اما چنين آمار بالايى در امر گل زنى را مى توان به ساختار لاليگا مربوط دانست؟ به ادعاي برخى از كارشناسان شايد تيم هايى همانند الچه، كوردوبا و حتى لاكرونيا با شرايطى كه دارند هرگز نمى توانستند در ليگ برتر جزيره و يا حتي بوندسليگا حضور يابند. برد رئال مادريد با نتايج 8:2 مقابل لاكرونيا، 5:1 مقابل الچه و 5:0 مقابل بيلبائو در حقيقت به فستيوال گل هاى رونالدو تبديل شده است،‌چون وى ده گل از سيزده گل خود را در اين سه مسابقه به ثمر رسانده است.البته در پاسخ به ادعاهاى منتقدين گل زنى كريس رونالدو در لاليگا و نسبت دادن آن به ضعف ساختارى اين ليگ مى توان به گل زنى كريس رونالدو در ليگ قهرمانان اروپاى فصل گذشته و شكستن ركورد تعداد گل هاى زده شده در يك فصل از اين رقابت ها توسط او اشاره نمود.

يكى از مشكلات لاليگا شايد در اين نكته نهفته باشد كه در سايه رئال مادريد و بارسلونا به ندرت تيم ديگرى اجازه رشد داشته باشد. براى مثال رئال مادريد و بارسلونا خود به تنهايى بيش از پنجاه درصد از حق پخش تلويزيونى اين بازى ها را به خود اختصاص داده اند در حالى كه در بوندسليگا به تيم هاى اول و دوم بر اساس يك ارزش گذارى پنج ساله تنها يك هشتم از كل حق پخش تلويزيونى رقابت ها تعلق مى گيرد.

در روزهاى اخير شايعاتى مبنى بر تلاش باشگاه منچستريونايتد براى بازگرداندن كريس رونالدو در مطبوعات اروپايى منتشر شده بود، بر طبق اين اخبار شياطين سرخ حاضر به ارائه پيشنهادى 185 ميليون يورويى براى جذب مجدد كريس رونالدو شده اند،‌ اگر چنين اخبارى به حقيقت بپيوندند، تجربه و مشاهده آمار گل زنى كريس رونالدو در ليگى به غير از لاليگا هيجان انگيز خواهد بود، چون وى در دوره اول حضور خود در جمع شياطين سرخ در 196 بازى ليگ برتر جزيره موفق به ثمر رساندن 86 گل و بر جاى گذاشتن آمار 0.43 گل در هر بازى شده بود. كه يك ميانگين معقول و زمينى به حساب مى آيد.

 

http://www.axgig.com/images/02320804564183932690.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه شانزدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

داوید دخیا: دوست دارم کریس رونالدو به منچستر بازگردد

 

داوید دخیا عنوان کرده که مایل است کریس رونالدو به اولدترافورد باز گردد.

برنده توپ طلای سال جاری به شدت با بازگشت به اولدترافورد مرتبط است.

داوید دخیا دروازبان منچستر یونایتد در این مورد به سایت گل گفت: " البته، من دوست دارم کریس رونالدو به منچستر بازگردد. اما فکر می کنم که این کار مشکل است."

منچستر یونایتد در فصل تابستان با هزینه های سنگین بازیکنانی نظیر دی ماریا و رادامل فالکائو را به تیمش اضافه کرده و در حال حاضر از ورود به یک معامله بزرگ دیگر خبر می دهد. در پیروزی 2 - 1 تیم منچستر یونایتد برابر اورتون، دخیا یکی از تاثیرگزار ترین بازیهایش را برای یونایتد به نمایش گذاشت.

دخیا در مورد فالکائو و دی ماریا می گوید: "هر دو این بازیکنان به سرعت با تیم هماهنگ شده اند. آن ها برای ما گل زده اند و موجب پیروزی شده اند. همه می دانند که در اتلتیکو مادرید و رئال مادرید چه بازی هایی را به نمایش گذاشته اند.  من امیدوارم که آن ها گل های زیادی برای منچستر یونایتد به ثمر برسانند."

دروازبان جوان اسپانیایی در مورد درخشش در دیدار برابر اورتون می گوید: " نمایش خوب به شما اعتماد به نفس می دهد. این یک پیروزی مهم بود و من این نتیجه را همیشه به یاد خواهم داشت. این بازی یکی از بهترین بازی های من بود و از همه مهم تر این بود که با پیروزی به پایان رسید. روزی که شما یک بازی خوب انجام می دهید و در پایان با یک پیروزی بزرگ همراه می شود، بنابراین می توانم بگویم که این یک بازی کامل بود.
ما در حال شروع به کسب پیروزی هستیم، با گذشت زمان بازی های بهتری انجام می دهیم و برای قهرمانی مبارزه خواهیم کرد.

این مهم است که با منچستر یونایتد در لیگ قهرمانان حضور پیدا کنیم و در میدان بزرگ باشیم، اما باید بیش از این تلاش کنیم و حداقل یک عنوان را به دست آوریم."

 

 
نویسنده : علی
چهارشنبه شانزدهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو به رکورد شکنی ادامه می‌‌دهد!

 

کریستیانو رونالدو با هتریک در مقابل اتلتیکو بیلبائو به رکورد 22 هتریک در لالیگا رسید و به همراه آلفردو دی استفانو و تلمو زارا به صورت مشترک بالاترین تعداد هتریک را در لالیگا به نام خود ثبت کردند. 

این فصل برای این مهاجم پرتغالی فوق العاده بوده است. وی در شش بازی 13 گل به ثمر رسانده است. به این گلها باید دو گل وی در چمپیونزلیگ و دو گلش در سوپر کاپ اروپا هم اضافه شود. وی تا اینجای فصل 17 گل به ثمر رسانده است. نیمار با 7 و مسی با 6 گل تعقیب کننده‌های رونالدو در لالیگا هستند.

 

http://www.axgig.com/images/04892142342136222666.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه چهاردهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 آمار فوق العاده و باورنکردنی کریستیانو رونالدو در لالیگا تا به امروز...!

 

 اعجوبه پرتغالی رئال مادرید با هت تریکی که در دیدار امشب برابر بیلبائو انجام داد، تعداد گل هایش در در 171 بازی به عدد 190 رساند. وی نیز با پاس گلی که امشب داد، تعداد پاس گل هایش را نیز به عدد 50 رساند.

 

http://www.axgig.com/images/34720251110796378617.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه چهاردهم مهر 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو خواستار حضور در بازی برابر بیلبائو است

 

شماره 7 مادریدی ها قصد دارد در دیدار آینده این تیم به میدان برود.

کریستیانو رونالدو که در دیدار برابر لودوگورتس از ناحیه مچ پا مصدوم شده بود، شرایط خود را قابل قبول می داند و خواستار بازی برابر بیلبائو می باشد.

روز جمعه وی به تمرین انفرادی پرداخت تا شرایط بدنی به خصوص مچ پایش بررسی شود و طبق شنیده ها او از شرایطش راضی است و قصد دارد تا برابر باسکی ها به میدان برود. البته این خواسته خود بازیکن است و هنوز کادر پزشکی و فنی تاییدیه حضور او در بازی فردا را اعلام نکرده اند و باید تا کنفرانس مطبوعاتی امروز عصر کارلتو صبر کرد تا فهمید که آیا او بازیکن پرتغالی اش استفاده خواهد کرد یا نه.

 

http://www.axgig.com/images/38111412605224045526.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه دوازدهم مهر 1393


درباره نویسنده

علی ٍ ...وبگاه هواداران کریستین رونالدو...
صفحه اینستاگرام مدیر وبگاه:
http://instagram.com/ali7_cr7#
ایمیل : ali.empires@yahoo.com

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

وضعیت وبلاگ :

اوقات شرعی :

تبلیغات