هواداران کریستیانو رونالدو


.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
کمپس: فاصله رونالدو و مسي روز به روز بیشتر میشود! پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393
په په: اگر توپ طلا را به کریستیانو ندهند، یک رسوایی خواهد بود؛او بهترین بازیکن تاریخ است پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393
گاریتانو:به هیچ شکلی نمی توان رونالدو را مهار کرد؛ هرگز تا کنون کسی موفق به این کار نشده است پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393
سرمربی پرتغال: توپ طلا حق رونالدو است پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393
ریکاردو کاروالیو: همه انتظار داریم که رونالدو توپ طلا را ببرد ؛ همه ما به او افتخار می کنیم پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393
فرناندو سانتوس: کریستیانو گفت خسته ام و شنبه برابر ایبار بازی دارم پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393
لوکا مودریچ: وقتی شنیدم 3 ماه دور از میادین خواهم بود، شوکه شدم پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393
پرتغال 1-0 آرژانتین؛ آرژانتین هم زورش به پرتغال نرسید...! پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393
فرناندو سانتوس: رکورد رونالدو؟ بزرگی‌ او را نشان می‌‌دهد و برای کشور بسیار مهم است یکشنبه بیست و پنجم آبان 1393
کریستیانو رونالدو در کنار پسرش...! یکشنبه بیست و پنجم آبان 1393
رونالدو:خاص بودن بازی مقابل آرژانتین بازگشت به اولدترافورد است؛ می دانستم که دیر یا زود رکورد یورو ر شنبه بیست و چهارم آبان 1393
رونالدو آقای گل تاریخ یورو شد ...! شنبه بیست و چهارم آبان 1393

موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کمپس: فاصله رونالدو و مسي روز به روز بیشتر میشود!

 

"ماريو کمپس"، مهاجم اسطوره اي تيم ملي آرژانتين و باشگاه والنسيا، در تازه ترين مصاحبه خود به مقايسه کريس رونالدو و هموطنش مسي پرداخته است.

کمپس که در جام جهانی 1978 عنوان آقای گلی مسابقات را از آن خود کرد و با آرژانتین قهرمان جهان شد، معتقد است که این روزها رونالدو در مقایسه با مسی، اشتهای بیشتری برای کسب موفقیت دارد.

وی گفت:" فکر می کنم که مسی در بهترین وضعیت خودش قرار ندارد. او شاید نصف مسی سال های پیش هم نیست. این تفاوت را الان بین رئال و بارسا هم می بینید.روز به روز انگیزه مسی کمتر از رونالدو می شود و اشتهای رونالدو افزایش بیشتری پیدا می کند.مسی نسبت به سه سال قبل خود افت آشکاری کرده و رونالدو در حال حاضر برتر از اوست.فاصله فنی این دو بازیکن روز به روز بیشتر می شود."

 

http://www.axgig.com/images/50363919195762230351.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

گاریتانو:به هیچ شکلی نمی توان رونالدو را مهار کرد؛ هرگز تا کنون کسی موفق به این کار نشده است

 

گایزکا گاریتانو، مربی ایبار برای تقابل تیمش با رئال مادرید بسیار هیجان زده است.

وی گفت :بازی با رئال بازی خاصی خواهد بود. شاید همه بخواهند جملات کلیشه ای بگویند که این بازی هم سه امتیاز دارد و مثل همه بازیهست اما این طور نیست. یکی از بهترین تیمهای دنیا به زمین ما می آید که کمی کوچک است اما بزی عادی نخواهد بود. امید زیادی داریم.

وی افزود:رئال در هر بازی چهار ، پنج گل می زند. سعی می کنیم گل نخوریم و هویت خود را حفظ کنیم. به دنبال سه امتیاز بازی خواهیم بود و نا امید نمی شویم. فکر نمی کنم استادیوم تاثیری گذاشته باشد. رئال می تواند در هر زمینی ، گرما ، سرما ، زمین های کوچک ، بزرگ و … بازی کند. به همین خاطر تیم بزرگی هستند . بازیکنان بزرگی دارند.

گاریتانو در مورد رونالدو گفت :به هیچ شکلی نمی توان او را مهار کرد. هرگز تا کنون کسی موفق به این کار نشده است. ما تلاشمان را برای مهار او به صورت یتمی خواهیم کرد اما این کار به صورت فردی غیرممکن است.

 

http://www.axgig.com/images/61195076043343157030.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

ریکاردو کاروالیو: همه انتظار داریم که رونالدو توپ طلا را ببرد ؛ همه ما به او افتخار می کنیم

 

ریکاردو کاروالیو که به تازگی برای چندمین بار در تیم ملی با کریستیانو رونالدو هم تیمی شده است، در رابطه با اراده و شرایط وی گفت:

"دیدن این که او باز هم پیشرفت کند بسیار سخت است چون او تقریبا یک بازیکن کامل است. او قدرتمند، چه در زمین و چه در هوا و همیشه آماده است. خیلی سخت است که گزینه ای را پیدا کنید و بگویید که رونالدو برای کامل شدن به آن نیاز دارد. ما پرتغالی ها همه انتظار داریم که او توپ طلا را ببرد و همه ما به او افتخار می کنیم. کریستیانو در 7-6 سال گذشته کارش را عالی انجام داده است و در همه جزئیات پیشرفت کرده و گل های زیادی به ثمر رسانده است. او همیشه حتی در تمرین ها نیز بیشتر می خواهد و همه سعی دارد تا رکوردهای شخصی اش را نیز بهبود دهد."

 

http://www.axgig.com/images/99220735206856889624.jpg

 

 
نویسنده : علی
پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو در کنار پسرش...!


فوق ستاره پرتغالی که این روزها در تیم ملی کشورش نیز می درخشد و تک ستاره تیمش است، تصویری را دقایقی پیش از خود در کنار فرزندش در شبکه های اجتماعی قرار داد و در توضیح آن نوشت: "خوشحال از گذراندن وقت با خانواده و پسرم."


http://www.axgig.com/images/08837204852602032102.jpg

نویسنده : علی
یکشنبه بیست و پنجم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

خنتو: کریستیانو همانند دی استفانو، بی نظیر است؛او همیشه در تاریخ خواهند بود؛مطمئنا رونالدو فاتح توپ طلاست؛کریستیانو قوی است و بیشتر از مسی در اوج خواهد بود


 خنتو، اسطوره باشگاه رئال مادرید مصاحبه ای مفصل انجام داده و در مورد بسیاری مسائل صحبت کرده است که در زیر می خوانیم.

- مادرید چطور است؟

فوق العاده! مادرید همیشه باید پیروز شود، این برای سالها بخشی از حقایق زندگی بوده است. ما روند خوبی داریم، آنها خیلی خوب بازی می کنند، و من امیدوارم که جام های قهرمانی اروپایی و لیگ بیشتری فتح کنند... همه چیز!

- آیا کریستیانو جانشین شایسته ای برای دی استفانو است؟

بله. دی استفانو بت من بود. او فوق العاده بود. او وقتی 27 سال داشت به اینجا آمد و در دوره ای شروع به گلزنی کرد که رئال مادرید بسیار قدرتمند بود.

- به نظرتان کریستیانو رونالدو در دوره آلفردو دی استفانو هم مهاجم موفقی می شد؟

کریستیانو همانند دی استفانو، بی نظیر است. او دی استفانوی قرن است. دو ستاره که برای همیشه در تاریخ خواهند بود. چه گل های فوق العاده ای به ثمر می رساند! من در لیگ 12 یا 13 گل به ثمر می رساندم و می توانم ببینم که چقدر سخت بود... و حالا او را می بینم که چقدر راحت این کار را می کند!

- آیا اغلب با او صحبت می کنید؟

آخرین بار در مراسم قرعه کشی چمپیونزلیگ صحبت کردیم. او تاریخچه مرا می داند. ما در مورد آن زمان ها صحبت کردیم.

- آیا شما در مورد تعداد جام های اروپایی که کسب کرده اید با او شوخی می کنید؟

بله، شوخی می کنیم. اما من 12 قهرمانی در لیگ هم دارم که او هرگز به آن نخواهد رسید (می خندد). سن او این اجازه را نخواهد داد.

- کریستیانو می گوید که می خواهد در میان بهترین بازیکنان تاریخ حضور داشته باشد. آیا موفق شده است؟

او در حال حاضر هم میان بهترین های تاریخ قرار دارد. او افتخارات زیادی دارد و بازیکن فوق العاده ای است. مسی هم همچنین. این دو نفر کسانی هستند که می توانند تیمشان را در رسیدن به تمامی عناوین، رهبری کنند. فکر می کنم کریستیانو قوی است و بیشتر از مسی در اوج خواهد بود.

- کریستیانو، توپ طلا!

مطمئناً! او به هر چیزی که بخواهد، دست پیدا خواهد کرد. از نظر باشگاهی ترجیح می دهم که آنها فاتح عناوین اروپایی شوند اما برنده شدن چنین جوایز فردی نیز رضایت بخش است چرا که آنها هم برای مادرید هستند.

- نظرتان در مورد بیل چیست؟

او هم یک ستاره است.

- طوفان ولز؟

او استایلی مشابه به من دارد. من برای تیم خیلی خوب عمل می کردم و او هم اینگونه بازی می کند. او تقریباً مثل کریستیانو به توپ ضربه می زند.

- آیا شما تاکنون مثل او در سمت راست بازی کرده اید؟

در زمان من این اتفاق رخ نداد. فقط یک چپ پا در تیم بود که در سمت چپ بازی می کرد. درست است، بیل در سمت چپ خیلی خوب بازی کرده اما در آنجا کریستیانو حضور دارد. امروز مثل گذشته نیست. قبلاً در یک تیم پنج مهاجم وجود داشت اما حالا این تعداد به دو رسیده است.

- به جز کریستیانو و بیل، چه کسی در نظر شما برجسته تر است؟

بنزما کیفیت زیادی دارد. و همچنین راموس، په په، دروازه بان،... بازیکن آلمانی که به خدمت گرفته ایم خیلی خوب بازی می کند و پاس های خوب زیادی ارسال می کند.

- با بهبودی مصدومیت بیل، یکی از میان ایسکو یا هامس از ترکیب 11 نفره خارج خواهند شد...

چقدر غم انگیز است که آنها نمی توانند با هم بازی کنند! لیگ طولانی است و وقتی یکی از بازیکنان به جای دیگری به میدان می آید باید به او اعتماد کنید.

- نظر شما در مورد کاسیاس چیست و چه اتفاقی برای او رخ داد؟

او یک پدیده است. شما باید مجسمه یا چیزی برای او بسازید. من سوت های انتقادی را درک نمی کنم. کاسیاس همراه با تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید دروازه بان فوق العاده ای بوده است اما برخی افراد از سیاره دیگری می آیند و او را دوست ندارند. او فوق العاده بوده است و برای سال های بسیار زیادی هم اینگونه خواهد بود.

- مادرید روی دور پیروزی های فوق العاده ای است و باید از آنچلوتی تشکر کرد...

این ساده است. او بازیکنانش را می شناسد، پیروزی های زیادی کسب کرده است، خودش فوتبالیست بوده است و دوست خوبی نیز می باشد. او از آن دسته مربیانی نیست که مدام روی نیمکت به اعتراض بپردازد.

- به نظر می رسد که آنچلوتی ارزش های باشگاه را ارتقا داده است...

باید هم اینطور باشد. شخصیت دل بوسکه، مولونی،... این مکتب فوق العاده است، بهترین است. وقتی چیزها ساده تر باشند، بهتر هستند.

- آیا می توانید این تیم رئال مادرید را با تیمی که در آن بازی می کردید مقایسه کنید؟

این متفاوت است. تا حدودی به دلیل سیستمی که آنها بازی می کنند. آن تیم ‘la Quinta’ هم فوق العاده بود اما آنها موفق به فتح جام اروپایی نشدند. همچنین تیم ‘ye-yes’ که همه اعضای آن اسپانیایی بودند و موفق به فتح ششمین عنوان قهرمانی در اروپا شدند.

- مارکوس یورنته، پسر خواهر شما، می تواند به زودی در تیم اصلی بازی کند...

او خوب بازی می کند و می تواند به تیم اصلی راه یابد. باید صبور بود.

- و شما فقط باید رئیس افتخاری باشگاه باشید...

نه، بهتر است که این امتیاز همراه با آلفردو باقی بماند. در این سن می خواهم با نوه هایم باشم، بازی ها را تماشا کنم، از غذاهای خوب و یک لیوان شراب لذت ببرم. در سن 81 سالگی دیگر نمی توانم خواسته ای بیش از این داشته باشم. من از زندگی لذت می برم.


http://www.axgig.com/images/54235846724756521955.jpg

نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و یکم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

بابی چارلتون: رونالدو در اسپانیا ورق را بر می‌‌گرداند؛مسی هم بازیکن خوبی‌ است اما رونالدو بیشتر شایسته این عنوان است


سر بابی چارلتون، اسطوره باشگاه منچستر یونایتد به ستایش از کریستیانو رونالدو ستاره سابق باشگاه یونایتد و حال حاضر رئال مادرید پرداخته است.

چارلتون می‌‌گوید: "رونالدو در اسپانیا ورق را بر می‌‌گرداند. با تمام قدرت و مزیت‌های بازی‌اش رئال مادرید را دوباره در اروپا و اسپانیا به آن امپراطوری گذشته بر می‌‌گرداند. وقتی‌ کسی‌ مانند وی در تیم شما است، نباید پاس‌های 10 متری بی‌ هدف بدهید. من خوشحال خواهم شد که بازیکن سال دنیا شود. مسی هم بازیکن خوبی‌ است اما رونالدو بیشتر شایسته این عنوان است.

"داریم دوباره بر می‌‌گردیم به دورانی که فوتبال باید آنگونه بازی می‌‌شد. بازیکنان فوق العاده و فوق حرفه ای."

اسطوره شیاطین سرخ در مورد بازگشت ستاره پرتغالی به تئاتر رویا‌ها می‌‌گوید: "متأسفانه، با اینکه در موردش زیاد صحبت می‌‌کنید و خودش هم از علاقه به یونایتد صحبت کرده است اما او را دوباره اینجا نخواهید دید."


http://www.axgig.com/images/24275571751353870452.jpg

نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و یکم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رامون کالدرون: رونالدو به این پیشنهاد رفتن به بارسلونا جواب نه داد؛او گفت که یا رئال مادرید، یا هیچ تیم دیگری!


رامون کالدرون فاش می‌‌کند که بارسلونا در زمانی‌ که کریستیانو رونالدو در یونایتد حضور داشته است، خواستار خرید وی بوده است. رونالدو در سال 2009 با 80 میلیون یورو به رئال مادرید آمد و حالا رئیس سابق باشگاه رئال مادرید از دشواری‌های آمدن رونالدو صحبت می‌‌کند.

رامون کالدرون می‌‌گوید: "می‌ خواست در فصل 2008/09 به رئال بیاید اما رونالدو به من زنگ زد. من در بوگوتا بودم و یک بازی دوستانه داشتیم که به من گفت ببخشید رئیس اما امسال نمی‌‌توانم به اینجا بیایم. من به سر الکس تعهد داده‌ام و از نظر حرفه‌ای او مانند پدر من است. من از هواداران و باشگاه واسه کاری که برای من می‌‌کنند، ممنونم، اما نگران نباش سال آینده به آنجا می‌‌ایم`.

"این چیزی بود که اتفاق افتاد. با منچستر سر رفتن 80 میلیون یورویی صحبت کرده بود و ما یک توافق نامه را در ماه دسامبر نوشتیم وقتی‌ که آنها به ما چراغ سبز نشان دادند. خنده دار است اما نمی‌‌دانم چرا فرگوسن اینقدر درگیر رئال مادرید است. او ما را آنچنان دوست ندارد. این چیزی که باید می‌‌گفتم. بعد از آن او گفت که نه، کریستیانو به رئال نمی‌‌آید و به او گفتند که باید به بارسلونا برود زیرا بارسلونا بین باشگاه‌های دیگر تنها جایی‌ بود که حاضر بود این مبلغ سنگین را پرداخت کند.

"اما نکته مهم این است که رونالدو به این پیشنهاد رفتن به بارسلونا جواب نه داد. او گفت که `یا رئال مادرید، یا هیچ تیم دیگری`. 

"این کار فوق العاده بود و وقتی‌ او به اینجا آمد به او افتخار کردم و از انجام این کار احساس غرور می‌‌کردم. از گل زنی‌‌هایش احساس غرور می‌‌کنم. برای همه نمونه است. برای کودکان و همچنین هم تیمی هایش. باید بگویم که واقعاً به دنبال سود شخصی‌ در این قضیه نیستم. من آنجا بودم و این کار را انجام دادم و هر کس دیگری هم بود این کار را انجام می‌‌داد و شما چنین موقعیتی را نباید از دست بدهید."

کالدرون در مورد نقل قول معروف فرگوسن که گفته بود حتی یک ویروس را هم به رئال مادرید نمی‌‌فروشد می‌‌گوید: "خوب، چیزی که بود این بود که رئال مادرید در ماه ژوئن یک پیشنهاد 80 میلیونی داد که نمی‌‌توانستند رد کنند. پس در انتهای ماه ژوئن تنها اتفاقی‌ که افتاد این بود که پول را پذیرفتند و نامه‌ای فرستادند که پول اینجاست. یادم می‌‌آید که پول را در بانک داشتیم. ما دنبال دردسر نبودیم زیرا یونایتد این پول را به صورت نقد می‌‌خواست پس چیزی که اتفاق افتاد این بود که رونالدو به رئال مادرید آمد."


http://www.axgig.com/images/79204733143627818521.jpg

نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و یکم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو، انتخاب نام مستعار برای لیونل مسی را تکذیب کرد


رسانه های مختلف انگلیسی، صبح امروز مدعی شدند که کریستیانو رونالدو، فوق ستاره تیم رئال مادرید در رختکن تیم، با نامی مستعار و توهین آمیز لیونل مسی را خطاب می کند.

اما کریستیانو رونالدو در واکنش به این موضوع در صفحه اجتماعی خود نوشت:

"اخباری امروز منتشر شده که من با سخنانی توهین آمیز لیونل مسی را خطاب کرده ام. این‌ مسائل کاملاً نادرست است و اطمینان می دهم وکیلم برای انجام شکایت علیه مسئولین این شایعه سازی، وارد عمل خواهد شد. من برای تمام همکاران حرفه ای ام احترام قائل هستم و مطمئناً لیونل مسی هم از این قاعده مستثنی نیست."


http://www.axgig.com/images/11869047356920539131.jpg

نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و یکم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: هیچوقت از فتح عناوین و افتخارات خسته نمی شوم


کریستیانو رونالدو صبح امروز در مراسمی که از سوی Marca برگزار شده بود، شرکت کرده و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

ستاره پرتغالی گفت: "شاید این بهترین فرمی باشد که تاکنون داشته ام اما هر سال تلاش می کنم تا نسبت به سال گذشته پیشرفت کرده و بهبود یابم. زمانی خواهد رسید که دیگر نتوانم پیشرفت کنم اما حداقل یک گام فراتر از آمار و ارقام خود خواهم بود. آمار من، در گلزنی و پاس گل دادن، چندان هم بد نیست. می خواهم به یادگیری ادامه دهم و به همین سختی که تاکنون کار کرده ام، به تلاشم ادامه دهم."

کریستیانو سپس اظهار داشت که مصمم است تا بار دیگر عناوین و افتخارات تیمی و فردی که همراه با رئال مادرید کسب کرده را تکرار کند.

"دریافت یک جایزه برای دومین یا سومین بار همیشه خوب است. هدف من همیشه فتح عناوین تیمی است اما جوایز فردی هم حاصل تلاش تیمی است. من خیلی سخت کار می کنم تا به سطحی برسم که برای فتح هر نوع جایزه ای لازم است. فوتبال بازی کردن چیزی است که از آن لذت می برم و هرگز از فتح عناوین و افتخارات خسته نمی شوم."


http://www.axgig.com/images/54055590726651566585.jpg

نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و یکم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

جایزه آقای گلی لالیگا در دستان کریستیانو رونالدو...!


دقایقی پیش جایزه آقای گلی لالیگا و جایزه دی استفانو (بهترین بازیکن فصل پیش لالیگا) توسط نشریه مارکا به کریستیانو رونالدو داده شد.


http://www.axgig.com/images/30289193616307125335.jpg


نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و یکم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو سومین کفش طلایش را در سانتیاگوبرنابئو به نمایش گذاشت


فوق ستاره پرتغالی پیش از بازی امشب برابر رایوایکانو سومین کفش طلای خود را در برابر هواداران رئال مادرید به نمایش گذاشت.


http://www.axgig.com/images/13494093554126564151.jpg


نویسنده : علی
چهارشنبه بیست و یکم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

بعد از کفش طلا یک جایزه تازه برای رونالدو؛ جایزه رکورد شکنی فیسبوکی...!


رونالدو ضمن انتشار این عکس در اینستاگرم نوشت: "سلام بچه ها، این تازه ترین جایزه من است و به عنوان اولین نفری که 100 میلیون طرفدار در فیسبوک دارد به من اهدا شده. خیلی ممنونم "


http://www.axgig.com/images/24930514783432558638.jpg

نویسنده : علی
شنبه هفدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونی: فکر می کنم که رونالدو امسال هم توپ طلا را می برد؛ دادن توپ طلا به کس دیگری کار سختی است


کاپیتان تیم منچستر یونایتد و تیم ملی انگلیس معتقد است که در حال حاضر رونالدو بهتر از مسی است.

وین رونی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی منچستر یونایتد گفته است که کریستیانو رونالدو دوباره توپ طلا را خواهد برد.

رونی گفت: "فکر می کنم که رونالدو امسال هم توپ طلا را می برد. او در دو یا سه سال اخیر فوق العاده بوده و از مسی جلو زده است و حالا بهترین بازیکن دنیا می باشد. دادن توپ طلا به کس دیگری کار سختی است."

رونالدو در این فصل در 13 بازی توانسته است 20 گل به ثمر برساند.


http://www.axgig.com/images/89708118006523861607.jpg

نویسنده : علی
جمعه شانزدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

عکس دسته جمعی بازیکنان رئال مادرید به همراه کفش طلای کریستیانو رونالدو


صبح امروز پیش از آغاز جلسه تمرینی بازیکنان و کادر فنی کهکشانی هادر کنار کریستیانو رونالدو و با سومین کفش طلایش عکس یادگاری گرفتند.


http://www.axgig.com/images/93793060160626824648.jpg

نویسنده : علی
جمعه شانزدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: می خواهم بهترین بازیکن تاریخ شوم و مطمئنم روزی خواهم شد؛امسال هدفمان سه گانه است...!


کریستیانو رونالدو بعد از اینکه کفش طلای سوم خود را امروز دریافت کرد، به گفتگو با رسانه ها پرداخت.

مقایسه شدن با دی استفانو: "من در خودم آنچه که مردم در دی استفانو می بینند را می بینم و برایم مایه افتخار است، چرا که آلفردو یکی از بهترین های تاریخ بود و ذکر شدن نامم در کنار او یک امتیاز است."

بهترین رختکن؟ "خیلی خوشحالم که امروز هم تیمی هایم اینجا در کنارم بودند. احساس خوبی است که آنها وقت گذاشته و به مراسم آمده اند. دوست دارم بازیکنانی چون بیل، راموس و کاسیاس و دیگران که در کنارشان بازی کرده ام اینجا باشند. اگر من آنها را دعوت می کردم حتماً می آمدند اما نمی خواستم آنها را به زحمت بیاندازم. برای من این مهم است چون همانطور که قبلاً هم گفته ام، شما تنها با یک تیم خوب و بازیکنانی که برای یکدیگر بازی می کنند، می توانید چنین جوایزی را به دست آورید. خیلی خوشحالم که در این تیم حضور دارم."

فرم کنونی تیم و روند گلزنی: "همه می گویند که این تیم می تواند بهترین رئال مادرید تاریخ باشد اما ما تنها در پایان فصل می توانیم چنین چیزی بگوییم. اگر ما عنوانی را فتح نکنیم بهترین تیم نخواهیم بود اما من امیدوارم که امسال عناوینی را به دست خواهیم آورد. خوشحالیم، همه چیز خوب پیش می رود، مربی حالا بازیکنان را بهتر می شناسد و من هم روند خوبی دارم. نمی خواهم در مورد جوایز فردی فکر کنم چون این چیزی نیست که پایه فوتبالم را روی آن نهاده باشم، اما می خواهم همچنان از لحظات خوب لذت ببرم."

4-4-2 یا 3-3-4؟ "ما به هر دو سیستم عادت کرده ایم. شاید با (2-4-4) مالکیت توپ بیشتری داشته باشیم و این چیز خوبی است. هرچه بیشتر مالک توپ باشید، موقعیت های بیشتری نیز می توانید خلق کنید و ما فرصت های بیشتری برای گلزنی خواهیم داشت. من در مرکز بازی کرده ام، به سمت چپ حرکت کرده ام،... بیل هم خیلی خوب بازی می کند. این تیم می تواند خیلی پیش برود و هدف ما بهبودی در هر مسابقه و فتح هر سه عنوان قهرمانی است: لیگ، چمپیونزلیگ و کوپا دل ری."

بهترین بازیکن تاریخ: "هنوز نمی خواهم در این مورد فکر کنم. بدیهی است که هرکس عقاید خود را دارد اما من می خواهم بهترین بازیکن تاریخ شوم و تلاش خواهم کرد تا این اتفاق رقم بخورد. همه عقاید خود را دارند اما در ذهن من، فقط بهترین بودن جای دارد و من به این هدف خواهم رسید. من قدم به قدم تاریخ خود را می نویسم. وقتی بازنشسته شدم می خواهم ببینم که آیا در میان بهترین های تاریخ قرار گرفته ام یا نه، و مطمئنم که قرار خواهم گرفت."

آیا شما برای فتح عناوین فردی باید بیشتر از دیگران تلاش کنید؟ "نمی خواهم وارد این بحث شوم چرا که جایزه توپ طلا در ماه ژانویه داده خواهد شد و همه چیز خوب پیش می رود و من هم تعدادی گل به ثمر می رسانم. بهترین جا برای پاسخ دادن، زمین مسابقه است: به تمام کسانی که در مورد فوتبال نظر می دهند و آنهایی که مسئول هستند."

اگر برنده توپ طلا نشوید، شگفت زده خواهید شد؟ "هیچ چیز مرا شگفت زده نمی کند. در طول 6، 7 یا 8 سال گذشته چیزی مرا شگفت زده نکرده است. شما باید برای هر سناریویی آماده باشید. من خیلی خوشحالم بنابراین دو رویی و ریاکاری نخواهم کرد: دوست دارم که توپ طلای سوم را به دست آورم اما در موردش وسواس ندارم. زمان زیادی گذشته است و من کارهایم را به خوبی انجام می دهم."

بازنشستگی در مادرید؟ "من خیلی خوشحالم و در این لحظه فرم فوق العاده ای دارم، و همچنین در زندگی شخصی نیز راضی ام. به همین دلیل تلاش می کنم تا در داخل زمین بهترین عملکردم را ارائه کنم و پیروز شوم، و این بیشترین لذت را به من می دهد. می خواهم تا پایان قراردادم که در آن زمان 33 ساله خواهم شد، در رئال مادرید بمانم و بعد از آن خواهیم دید که آیا رئیس مرا برای چند سال دیگر هم می خواهد یا نه."

عصبانیت از عدم گلزنی: "من دوست دارم که خوب بازی کرده و گلزنی کنم اما این همیشه ممکن نیست. هیچکس در هر مسابقه گل نمی زند. من از دست خودم عصبانی شدم اما زمانی که در کنار عزیزانم باشم، این ها فراموش می شود."


http://www.axgig.com/images/68649700048995650034.jpg

نویسنده : علی
پنجشنبه پانزدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

فلورنتینو پرز: کریستیانو رونالدو وارث شایسته آلفردو دی استفانو در رئال مادرید است؛برایو هیچ محدودیت و غیر ممکنی وجود ندارد


ریاست باشگاه رئال مادرید اسپانیا در صحبت هایی به تجید از فوق ستاره آماده و پرتغالی تیمش پرداخت.

 فلورنتینو پرز ریاست باشگاه رئال مادرید اسپانیا با حضور در مراسم اعطای کفش طلای فصل 2013/14 به کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی تیمش در صحبت هایی به تمجید از بهترین گلزن لوس بلانکوس در سال های اخیر پرداخت.

"برای کریستیانو هیچ محدودیت و غیر ممکنی وجود ندارد. تمام رکوردهای دنیای فوتبال توسط او قابل شکستن هستند و حضور او به عنوان یک الگو برای سایر ورزشکاران جهان یک افتخار و موهبت برای باشگاه ما است. او امروز سومین کفش طلای خود را دریافت کرد و هر کس که او را بشناسد می داند که هدف او از این بعد کسب چهارمین کفش طلا خواهد بود. وی در 262 مسابقه 275 گل برای رئال مادرید به ثمر رسانده و در برنابئو به یک الگو برای هواداران تبدیل شده است. کریستیانو رئال مادرید را به بهترین تیم  فوتبال دنیا تبدیل کرده و از طرفی خود نیز در رئال مادرید بهترین بازیکن فوتبال جهان به شمار می رود و امیدوارم که برای همیشه این ارتباط و همکاری موفق ادامه داشته باشد. ما چند ماه قبل ما آلفردو دی استفانو را از دست دادیم، اما خوشحالیم که جانشین و وارث شایسته او در اینجا حضور دارد." 

http://www.axgig.com/images/39258580794075569332.jpg

نویسنده : علی
چهارشنبه چهاردهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کفش طلای پدر در دستان کریستیانو جونیور...!


http://www.axgig.com/images/81605831637835582329.jpg

نویسنده : علی
چهارشنبه چهاردهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو بعد از دریافت کفش طلای سوم:  می خواهم این جایزه را با افرادی سهیم شوم که از روز اول انتقالم به رئال مادرید از من حمایت کرده اند


این سومین باری بود که ستاره پرتغالی برنده این جایزه شد و برای دومین بار به عنوان بازیکن رئال مادرید آن را تصاحب کرد. همچنین رونالدو این شانس را دارد که در فصل 2014/15 نیز این جایزه را برای چهارمین بار از آن خود کند؛ چرا که تاکنون 17 گل در رقابت های لالیگا به ثمر رسانده است [در پایان هفته دهم].

رونالدو گفت که گرفتن این جایزه از دستان فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید مایه افتخار او بوده است. همچنین در مراسم عصر امروز تعدادی از هم تیمی های کریستیانو، از جمله ایکر کاسیاس، گرت بیل و سرخیو راموس و همچنین امیلیو بوتراگوئنو حضور داشتند.

کریستیانو رونالدو که در فصل 2013/14 به طور مساوی با لوئیز سوارز، 31 گل به ثمر رسانده بود، جایزه کفش طلای خود را عصر امروز دریافت کرد.

پس از دریافت جایزه، رونالدو در سخنرانی خود گفت: "من انتظار نداشتم که این همه مردم در اینجا حضور داشته باشند. می خواهم از هم تیمی هایم تشکر کنم چرا که بدون کمک آنها ممکن نبود که بتوانم برنده کفش طلا شوم. ثانیاً، می خواهم از خانواده ام، هواداران تشکر کنم و همچنین از باشگاه که این فرصت را به من داد تا در بهترین باشگاه دنیا حضور داشته باشم. من جوایز فردی را دوست دارم و برای به دست آوردن آنها سخت کار می کنم.

برای من این مثل اولین کفش طلایی است که دریافت کرده ام. امروز یک روز ویژه است. می خواهم این جایزه را با افرادی سهیم شوم که از روز اول انتقالم به رئال مادرید از من حمایت کرده اند. قول می دهم که همچنان بهترین عملکردم را با به ثمر رساندن گل ها، پاس گل ها و حضور در میادین ارائه کنم. هنوز سال های زیادی در رئال مادرید پیش رو دارم و همچنان به ارائه بهترین عملکردم ادامه خواهم داد. این برای من بسیار خاص است. خیلی خوشحالم."


http://www.axgig.com/images/59376122487999591838.jpg

نویسنده : علی
چهارشنبه چهاردهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

آریاس: رونالدو بهترین بازیکن تاریخ رئال است؛ او بهتر دی استفانو ، رائول و بوتراگوئنو است!


اینوسنسیو آریاس، مدیر اجرایی سابق رئال مادرید گفت که کریستیانو رونالدو یک قاتل دروازه هاست.

وی اظهار داشت :دی استفانو خیلی گلزن بود اما کریستیانو قاتل تر است. دی استفانو بخش زیادی از زمین را پوشش می داد و از این حیث موثرتر از رونالدو بود. خنتو نیز در آن تیم بود. رائول و بوتراگوئنو مسلما یک سطح پائین تر از رونالدویی هستند که با این روندش از دی استفانو پیشی می گیرد.

وی در ادامه گفت :رونالدو بهتر از رائول است.رائول روند بی نظیری در رئال در سالهای طولانی داشت اما رونالدو بازیکن بهتری است. از بوتراگوئنو که یک نابغه بود هم بهتر است. آمار بوترا به خوبی رونالدو نبود.


نویسنده : علی
سه شنبه سیزدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

برندن راجرز:رونالدو بهترین بازیکن دنیاست؛ او سالهای زیادی تحسین برانگیز ظاهر شده است


برندن راجرز، سرمربی تیم لیورپول پیش از جدال فردا شب تیمش مقابل رئال مادرید در مرحله گروهی چمپیونزلیگ، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

- آیا این هفته با توجه به دیدارهایی مقابل رئال مادرید و چلسی برای شما مهم تر است؟

این هفته بزرگی است. ما دیدار های مختلفی داشته ایم و نمی خواهیم نا امید شویم. اعتماد به نفس زیادی داریم و متمرکز هستیم. ما به اینجا آمده ایم تا یک بازی خوب ارائه کنیم. ما این دیدار را به عنوان یک فرصت در نظر می گیریم تا یک تهدید. ما هنوز میل زیادی برای صعود از گروه داریم، و هنوز سرنوشتمان دست خودمان است. ما با احترام به رقیب خود وارد مسابقه خواهیم شد، آنها احتمالاً بهترین تیم دنیا هستند و بازیکنان فوق العاده ای دارند، اما اگر ما سرعت و جدیت لازم را در بازی خود پیدا کنیم می توانیم هر تیمی را به چالش بکشیم.

- آیا استوریج بازی خواهد کرد؟

من همه بازیکنانم را با خود بیرون آورده ام چرا که این بازی و بازی آخر هفته مقابل چلسی برایمان بسیار مهم است و این نشانه ای است که بیشتر کنار هم هستیم. همه بازیکنان با تیم سفر کرده اند، مصدوم یا آماده، و ما طی چند روز آینده اینجا تمرین خواهیم کرد. در مورد دنیل، باید ببینیم که چگونه جواب می دهد، اما به احتمال زیاد بعید است که آماده باشد.

- در مورد ایکر کاسیاس چه فکری می کنید؟

او دروازه بانی است که سالها در دنیای فوتبال حضور داشته است و خصوصیات بسیار مهمی هم دارد. او برای رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا مهم است. او دوره ای دو ساله را پشت سر گذاشت، اما حالا دوباره دروازه بان شماره یک تیمش می باشد. او برای مادرید و همچنین تیم ملی اسپانیا یک اسطوره است.

- بالوتلی فاقد چه چیزی است؟

او خیلی سخت کار می کند و در حال حاضر گل هایی که همه ما می خواهیم را به ثمر نمی رساند اما تلاش می کند تا روی کارهایی که تیم از او می خواهد تمرکز کند.

- کریستیانو یک ماشین گلزنی است. چطور می توانید او را متوقف کنید؟

ما در مقابل یک تیم بازی خواهیم کرد. احتمالاً کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. او سالهای زیادی تحسین برانگیز ظاهر شده است و در حال حاضر با اعتماد به نفس و شور و شوق فوق العاده ای بازی می کند. او خودش هم به شما خواهد گفت که تیم مهمتر است. مادرید ایسکو، بنزما، مودریچ، کروس و دیگران را دارد. آنها یک واحد قوی هستند. کریستیانو کاتالیزور این تیم است. ما به سختی کار خواهیم کرد تا او را متوقف کنیم.

- تنها بالوتلی نیست که با تیم هماهنگ نشده و جا نیفتاده است...

من هنوز در حال یادگیری هستم، درست همانطور که بازیکنان جدید در حال یادگیری هستند. نمی خواهم صحبت ها در مورد زمان دادن به بازیکنان ادامه پیدا کند. ما باید گلایه ها و شکایت ها را فراموش کنیم. حالا بازی های بیشتر و زمان کمتری داریم. ما به همان شدت سابق باز خواهیم گشت که کلیدی است. ما نه تنها در پرسینگ، بلکه در پاس دادن نیز باید شدت کافی را داشته باشیم.

- برای این مسابقه از بازیکنان خود چه چیزی خواسته اید؟

اینجا یکی از بهترین ورزشگاه های دنیاست. زمین چمن بسیار عالی خواهد بود. بازی روی این چمن بسیار روان و سریع انجام می شود. چالش ما ارائه بهترین عملکرد ممکن است. ما به عنوان تیمی که انتظار شکست دارد، به اینجا نیامده ایم. در آنفیلد ما خیلی خوب شروع کردیم و تنها مشکل این بود که خیلی زود هم گل خوردیم. نکته کلیدی برای تیم ما این است که فشرده تر عمل کنند و هنگامی که صاحب توپ هستیم مشکلاتی ایجاد کنیم.

- آیا لیورپول شانس صعود از گروه دارد؟

البته. می دانیم که فرصت صعود از گروه برای ما وجود خواهد داشت، اما هرگز احساس نکرده ایم که این اتفاق به آسانی رخ خواهد داد. مادرید روی فرم است. آنها می توانند هر تیمی در اروپا را حیرت زده کنند اما ما باید روی خود تمرکز کنیم.

- آیا به تغییر فلسفه هجومی تیم فکر کرده اید؟

خط دفاعی ما انتقادات زیادی را متحمل شده است، اما این سؤال به تیم مربوط می شود. تعادل ما چندان هم بد نیست. ما یک تیم هستیم. البته که می خواهیم بهتر شویم، تنها نا امیدی ما ناشی از اشتباهات است، فرصت های گلزنی متعددی که از دست می دهیم، و این چیزی است که می خواهیم از بین ببریم. وقتی شما یک فلسفه هجومی داشته باشید در کارهای دفاعی حساس تر خواهید شد. گلی که ما روز شنبه دریافت کردیم نا امید کننده بود و در صورتی که قصد بهبودی و پیشرفت داشته باشیم، باید این اشکالات را برطرف کنیم. با اینحال، این فلسفه امشب ما را به اینجا رسانده است.


http://www.axgig.com/images/46415200879087112838.jpg

نویسنده : علی
سه شنبه سیزدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

جیمی کرگر: تفاوت بزرگ لیورپول و رئال مادرید کریستیانو رونالدو است؛او بهترین بازیکن دنیاست


جیمی کرگر - که تجربه قهرمانی در چمپیونزلیگ فصل 2005 را نیز دارد - در گفتگویی با وبسایت رسمی باشگاه عنوان کرده است که لیورپول چگونه باوجود شکست 3-0 در آنفیلد مقابل رئال مادرید، می تواند از سفر به سانتیاگو برنابئو دست پر برگردد.

ملی پوش سابق تیم ملی انگلیس که در سال 2009 سابقه پیروزی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را داشته است گفت:

"البته که رئال مادرید مدعی بزرگی است اما برای لیورپول غیرممکن نیست که چیزی از این مسابقه عایدش شود. این برای تیم یک فرصت است تا نشان دهند که لیورپول بهتر از آن است که در آنفیلد شاهدش بودیم. تفاوت بزرگ دو تیم حالا کریستیانو رونالدو است. او بهترین بازیکن دنیاست و در بهترین فرم زندگی اش قرار دارد. متوقف کردن او آسان نیست اما باید سعی کنید تا به نوعی فضا را از او بگیرید تا روی ضدحملات نتواند از سرعت و قدرت خود استفاده کند."


http://www.axgig.com/images/81902230264685073036.jpg

نویسنده : علی
سه شنبه سیزدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو بهترین بازیکن ماه اکتبر اروپا از نگاه ESPN


وب سایت معتبر ESPN، کریس رونالدو را به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر فوتبال اروپا معرفی کرد.

مهاجم پرتغالی رئال مادرید که به همراه الکسیس سانچز از آرسنال و الکساندر لاکازته مهاجم المپیک لیون، سه نامزد نهایی دریافت این جایزه بودند، با کسب 53 درصد آرا بالاتر از دو رقیب خود به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر فوتبال اروپا از نگاه نویسندگان ESPN انتخاب شد.

الکسیس سانچز مهاجم آرسنال با کسب 43 درصد آرا در جایگاه دوم قرار گرفت و لاکازته بازیکن تیم لیون نیز با کسب تنها 6 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.


http://www.axgig.com/images/28788518402316835372.jpg

نویسنده : علی
سه شنبه سیزدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو رکورد 79 ساله لالیگا را شکست


کریس رونالدو با گلی که در پیروزی 4-0 رئال مادرید در مقابل گرانادا به ثمر رساند رکورد 79 ساله ایسیدرو لانگارا را شکست و موفق شد با به ثمر رساندن 17 گل رکورددار گلزنی در 10 دیدار ابتدایی در تاریخ لالیگا شود.

لانگارا در فصل 36-1935 در 10 دیدار ابتدایی تیم رئال اویدو موفق به زدن 16 گل شد و اکنون کریس رونالدو با به ثمر رساندن 17مین گلش در 10 دیدار ابتدایی موفق شد رکورد وی را پس از 79 سال جابجا کند.

کاپیتان تیم ملی پرتغال پیش از این هرگز پس از 10 دیدار در لیگ به آمار 17 گل نرسیده بود و بهترین آمارش به فصول 11-2010 و 13-2012 باز می گردد که پس از 10 بازی موفق به زدن 11 گل شده بود.

همچنین در دیدار رئال مادرید و گرانادا، کریم بنزما و کریس رونالدو با همکاری یکدیگر دو گل به ثمر رساندند تا در مجموع 40 گل از گل های این دو بازیکن از سال 2009 روی همکاری با یکدیگر به ثبت رسیده باشد.

کریس رونالدو که در این دیدار پاس گل سوم را به کریم بنزما داد، 15مین پاس گلش را برای او فراهم آورد در حالی که کریم بنزما مجموعا 25 پاس گل برای کریس رونالدو فراهم کرده است، اما همچنان مسوت اوزیل با 27 پاس گل به کریس رونالدو رکورددار است.


http://www.axgig.com/images/06817884309365126176.jpg

نویسنده : علی
سه شنبه سیزدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

راجرز:مسی یک نابغه است و تحسینش می کنم اما رونالدو بهترین است


راجرز وقتی می خواست در مورد استرلینگ صحبت کند، رونالدو را مثال زد و گفت : باید او را الگو قرار دهد. رونالدو به سطح ایده آلش رسیده و امسال توپ طلا را می برد.

وی افزود: مسی یک نابغه است و تحسینش می کنم اما رونالدو امسال بهترین بوده است.

وی در مورد غیبت سوارز در لیست توپ طلا گفت : شاید اتفاقات جم جهانی تاثیرگذاشته باشد. اگر من بخواهم بهترین بازیکنان دنیا را اسم ببرم از رونالدو، مسی، نیمار ، بیل و سوارز اسم می برم.


http://www.axgig.com/images/19261514080819988012.jpg

نویسنده : علی
دوشنبه دوازدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو تنها بازیکن تاریخ رئال مادرید با گلزنی در 8 دیدار متوالی لالیگا!


کریستیانو رونالدو روز گذشته رکورد گلزنی های خود را در ورزشگاه لوس کارمنس نیز ادامه داد و اکنون در 8 بازی متوالی لیگ و 12 بازی متوالی در مجموع گلزنی کرده است.

رونالدو که گل اول تیمش در جریان پیروزی 4-0 مقابل گرانادا را به ثمر رساند، تبدیل به اولین بازیکن تاریخ رئال مادرید شد که در 8 دیدار متوالی لیگ گلزنی کرده است. فرانس پوشکاش، رود ون نیستلروی، پابلو اولمدو، هوگو سانچز و روکه اولسن موفق به گلزنی در 7 دیدار متوالی شده بودند.

بعد از غیبت در دیدار مقابل رئال سوسیداد، او روند گلزنی های خود را در دیدار مقابل اتلتیکو آغاز کرد و دیگر متوقف نشد: دپورتیوو، الچه، ویارئال، اتلتیک بیلبائو، لوانته، بارسلونا و گرانادا. او همچنین در دیدار نخست فصل مقابل کوردوبا نیزموفق به گلزنی شده بود.

او در این فصل به غیر از دیدار مقابل رئال سوسیداد، در دیدار کوپا دل ری مقابل کورنیا نیز استراحت کرده بود، با اینحال شمار گل های او باور نکردنی است:

رئال مادرید 2-0 کوردوبا؛ (1 گل)

رئال مادرید 1-2 اتلتیکو مادرید؛ (1 گل)

رئال مادرید 5-1 بازل؛ (1 گل)

دپورتیوو 2-8 رئال مادرید؛ (3 گل)

رئال مادرید 5-1 الچه؛ (4 گل)

ویارئال 0-2 رئال مادرید؛ (1 گل)

لودوگورتس 1-2 رئال مادرید؛ (1 گل)

رئال مادرید 5-0 اتلتیک بیلبائو؛ (3 گل)

لوانته 0-5 رئال مادرید؛ (2 گل)

لیورپول 0-3 رئال مادرید؛ (1 گل)

رئال مادرید 3-1 بارسلونا؛ (1 گل)

گرانادا 0-4 رئال مادرید؛ (1 گل)


http://www.axgig.com/images/35722436368610581779.jpg

نویسنده : علی
یکشنبه یازدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

چرا رونالدو به عنوان برترين بازيكن سال 2014 انتخاب خواهد شد!؟


فيفا در روزهاى گذشته اسامى بيست و سه كانديد مورد نظر خود براي كسب عنوان بهترين بازيكن سال را معرفى نموده كه بحث هاى زيادى را به همراه داشته است. صرف نظر از اين ليست گمانه زنى هاى زيادى نيز در خصوص برنده نهايى توپ طلاى فوتبال سال جارى شده است، عنوانى كه سرانجام به كريس رونالدو خواهد رسيد.

سال 1990 لوتار ماتئوس از تيم آلمان فاتح جام جهانى 90 به عنوان بهترين بازيكن سال انتخاب شد، چنين اتفاقى براى روماريوى برزيلى (1994)، زين الدين زيدان فرانسوى (1998)، رونالدوى برزيلى (2002) و فابيو كاناواروى ايتاليايى (2006) نيز رخ داده است، به عبارتى ديگر همواره تاثيرگذارترين بازيكن فاتح جام جهانى دريافت كننده توپ طلاى فوتبال جهان در همان سال بوده است، به جزء سال 2010 كه چنين روندى خدشه دار شد، چون در آن سال بازيكنى استثنايى به نام ليونل مسى، فوتبال جهان را به تسخير خود درآورده بود، چون در آن سال ژاوى و اينيستا ديگر كانديداهاى كسب چنين عنوانى و هم تيمى هاى مسى در بارسلونا، هر دو با تيم ملى اسپانيا جام جهانى فوق العاده اى را سپرى نموده بودند و در مراسم برگزارى انتخاب برترين بازيكن سال، آرا را به نفع اين ابر ستاره آرژانتينى بين خود تقسيم نمودند. ( در سال 2010 ليونل مسى تنها با كسب 27.2  درصد آرا به عنوان برترين بازيكن سال انتخاب شد در حالى كه در سال 2011 او با 47.9 رصد آرا مرد سال فوتبال جهان شد).

چنين اتفاقى در سال جارى نيز مى تواند به ضرر كانديداهاى آلمانى معرفى شده از سوى فيفا براى كسب عنوان بهترين بازيكن سال تبديل شود. شايد كمترين صاحب رايى پيدا شود كه بازيكنى از تيم آلمان فاتح جام جهانى را در در انتخاب هاى خود مد نظر قرار ندهد، بازيكنانى نظير فيليپ لام كاپيتان سابق، مانوئل نوير سنگربان تاثيرگذار، باستين شواين اشتايگر جنگجو، تونى كروس كارگردان، ماريو گوتسه فاتح ماراكانا و توماس مولر منحصر به فرد. به همين ترتيب تصور اينكه صاحب رايى از برگزيدن كريس رونالدو در بين انتخاب هاى خود صرف نظر نمايد نيز دشوار به نظر مى رسد.

علاوه بر اين وجود نام اين ابر ستاره پرتغالى فوتبال در بين انتخاب هاى هر صاحب رايى كاملا منطقى به نظر مى رسد. او فصلى رويايى را پشت سر گذاشته، با رئال مارديد فاتح دسيما شده، ميانگين گل هاى زده او درهر بازى فرازمينى و دست نيافتنى بوده و همچنين ركورد گل زنى در يك فصل از رقابت هاى ليگ قهرمانان را نيز از آن خود نموده است. در رقابت هاى اين فصل نيز او به درخشش خود ادامه داده و آمار بى نظيرى در امر گل زنى داشته است. شايد تنها نكته منفى براى رونالدو حضور نه چندان موثر و درخشان او در رقابت هاى جام جهانى برزيل باشد.

بازيكنان آلمانى بر خلاف رونالدو از قابليت فردى بالايى برخوردار نيستند و در قالب مانشافت عملكردى فوق العاده داشته اند و توانستند با ارائه فوتبالى منطقى پس از 24 سال آلمان را به قهرمانى در جام جهانى برسانند، به خصوص برد 7:1 آنها مقابل برزيل ميزبان رقابت ها در مرحله نيمه نهايى تا مدت ها در ذهن دوستداران فوتبال باقى خواهد ماند. شايد تنها نكته منفى اين كانديداهاى آلمانى، شكست با بايرن مونيخ در مقابل رئال مادريد و رونالدو در مرحله نيمه نهايى ليگ قهرمانان اروپا باشد.

ميشل پلاتينى رئيس يوفا كه خود در دهه هشتاد ميلادى سه مرتبه متوالى به عنوان بهترين بازيكن فوتبال دنيا برگزيده شده است، اعلام نموده كه آرزو مى كند بازيكنى از آلمان در دوازدهم ژانويه سال آينده ميلادى به چنين عنوانى دست يابد. به هر حال بزرگترين نكته مثبت تيم آلمان در برزيل اين بود كه در اين تيم بازيكن فوق ستاره اى عملكرد ساير بازيكنان را تحت الشعاع قرار نداد، بلكه عملكرد گروهى و تيمى مانشافت بود كه بر عملكرد فردى بازيكنان سايه افكنده بود، چنين عاملى سب خواهد شد كه هيچ بازيكنى از آلمان فاتح جام جهانى، به عنوان برترين بازيكن سال 2014 انتخاب نشود تا اين عنوان براى سومين بار به كريس رونالدو برسد.


http://www.axgig.com/images/11315652898827889720.jpg

نویسنده : علی
یکشنبه یازدهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو در آستانه انجام 700مین بازی رسمی مقابل گرانادا!


کریستیانو رونالدو که 13 فصل را در بالاترین سطح سپری کرده است و به طور متوسط هر فصل 50 بازی انجام داده است، با وجود قرارداد فعلی خود با رئال مادرید که تا ژوئن سال 2018 اعتبار دارد، می تواند 900مین بازی خود را نیز تجربه کند.

در 699 دیداری که کریستیانو تاکنون بازی کرده، 447 گل به ثمر رسانده است - آماری که از زمان پیوستن به رئال مادرید مکرراً بهبود یافته است. در کل، او به طور میانگن در هر مسابقه 0.63 گل به ثمر رسانده است اما در مادرید، میانگین گلزنی او در هر مسابقه به طرزی باور نکردنی 1.05 محسوب می شود. او به همراه تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال در 31 مسابقه 5 گل به ثمر رساند، 118 گل برای منچستر یونایتد ثبت کرد، و با 116 بازی ملی برای تیم ملی پرتغال، با 51 گل زده بهترین گلزن تاریخ کشورش به حساب می آید.

عطش تمامی ناپذیر او برای گلزنی امسال باعث شده تا به رکورد های جدیدی در لالیگا دست پیدا کند و اکنون با 16 گل آقای گل این رقابت ها محسوب می شود و در کل رقابت ها 21 گل به ثمر رسانده است. او همچنین در نبرد برای کسب کفش طلای چهارم نیز صدرنشین به شمار می رود.

کریستیانو هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به بیشترین تعداد بازی ها دارد؛ رکوردی که در اختیار پیتر شیلتون، دروازه بان سابق انگلستان است و بین سالهای 1966 تا 1997، 1390 بازی رسمی انجام داده است. نام های دیگری که در باشگاه ها 1000تایی ها قرار دارند شامل: رائول، رایان گیگز، روبرتو کارلوس، پائولو مالدینی و آندونی زوبیزارتا می شود.


http://www.axgig.com/images/02320804564183932690.jpg

نویسنده : علی
شنبه دهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

دریافت سومین کفش طلا کریستیانو رونالدو و نصب مجسمه بهترین بازیکن تاریخ در مادیرا...!

 

قرار است که مجسمه کریستیانو رونالدو در منطقه مادیرا نصب شود.

در حقیقت زادگاه رونالدو به واسطه تلاش و همت همیشگی این بازیکن در نظر دارد که مجسمه ای ویژه را در شهر نصب کند. قرار است که در اواخر فصل پائیز هم رونالدو در مراسمی توسط شورای شهر مادیرا مورد تجلیل قرار گیرد.

از سویی ستاره پرتغالی روز چهارشنبه قرار است که سومین کفش طلای دوران فوتبالش را بدست بیاورد. این در حالیست که رونالدو با به ثمر رساندن 16 گل در لالیگای امسال در مسیر کسب چهارمین کفش طلایش قرار دارد.

 

http://www.axgig.com/images/04892142342136222666.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه نهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

چهار آلمانى در نبرد با روبن و رونالدو بر سر کسب توپ طلا...!

 

آيا در سال جام جهانى مى بايست بازيكنى از تيم فاتح اين رقابت ها به عنوان برترين بازيكن سال فوتبال جهان انتخاب گردد؟ در اين يادداشت به بررسى شش بازيكنى كه از بخت و شايستگى بيشترى براى كسب اين عنوان برخوردار هستند،‌ پرداخته مى شود.

 

1-مانوئل نوير:

 

 از لحاظ بسيارى از كارشناسان مانوئل نوير يكى از بخت هاى اصلى كسب توپ طلاى فوتبال جهان است، چون هيچ دروازه بانى نتوانسته است تا كنون چنين تاثير بى نظيرى همانند مانوئل نوير در رقابت هاى جام جهانى داشته باشد. وى در سال 2014 خود را به عنوان سنگربانى مدرن مطرح نمود و تعريفى جديد از نقش يك دروازه بان با عملكرد خود ارائه داد، نوير بى ترديد به عنوان اولين دروازه بان تاريخ فوتبال، شايسته كسب چنين عنوانى است.

 

2- آرين روبن:

 

آرين روبن هلندى يكى از موثرترين بازيكنان فوتبال جهان در يك سال اخير بوده است. از هنگامى كه او با بايرن مونيخ موفق به كسب سه گانه شد، به بازيكنى مسئوليت پذيرتر و با كيفيت ترى تبديل شده است. او به تنهايى تيم ملى هلند را به مقام سومى رقابت هاى جام جهانى 2014 رساند و بايرن مونيخ يكى از بهترين تيم هاى حال حاضر فوتبال جهان بدون حضور او در زمين با مشكل مواجه مى شود. بى ترديد دنياى فوتبال در سال 2014 بهترين آرين روبن ممكن را تجربه نموده است.

 

3- تونى كروس:

 

تونى كروس در طول جام جهانى 2014 مغز متفكر مانشافت فاتح رقابت ها بود، هر چند كه در فينال ماراكانا موفق به درخشش مورد انتظار نشد، اما او يكى از نفرات شايسته انتخاب به عنوان بهترين بازيكن سال مى باشد. اين بازيكن 24 ساله با بايرن مونيخ نيز موفق به فتح بوندسليگا و DFB Pokal شده است. پيشرفت كروس از بازيكنى مسئوليت ناپذير و بى تجربه در رقابت هاى يورو 2012 به بازيكنى موثر وقابل اعتماد در جام جهانى 2014 كاملا محسوس بوده است. بعد از پيوستن به رئال مادريد نيز او نه تنها همواره در تركيب اصلى تيم حضور داشته است بلكه خود را به يكى از محورى ترين بازيكنان اين تيم نيز تبديل كرده است.

 

4- باستين شواين اشتايگر:

 

سال 2014 براى شواين اشتايگر در زمينه باشگاهى چندان سال موفقيت آميزى نبود، چون او به دليل مصدوميت اكثر ديدارهاى بايرن مونيخ را از دست داد و در بازى نيمه نهايى ليگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادريد نيز عدم آمادگى كامل او واضح بود. اما يوگى لوو سرمربى مانشافت براى جام جهانى به وى اعتماد نمود و در طول اين رقابت ها وى به تدريج به شرايط ايده آل خود رسيد تا در فينال ماراكانا بهترين عملكرد همه دوران فوتبال خود را به نمايش گذاشت. در حقيقت در بازى هاى بزرگ تنها بازيكنان بزرگ اختلاف ها را رقم مى زنند و درخشش در معبد فوتبال برزيل، شواينى را كاملا سزاوار كسب چنين عنوانى مى نمايد.

 

5- توماس مولر:

 

در سال هاى اخير تعداد گل هاى زده شده و كسب عناوين كسب شده از مهم ترين عوامل براى انتخاب شدن يك بازيكن به عنوان بهترين بازيكن سال بوده است. توماس مولر در سال گذشته از هر دوى اين عوامل به اندازه كافى برخوردار بوده است. 26 گل براى بايرن مونيخ و پنج گل در جام جهانى براى مانشافت در راه فتح اين رقابت ها. مولر با 25 سال سن در رده هشتم بهترين گل زنان تاريخ جام جهانى قرار گرفته است و به عنوان دومين بازيكن برتر و دومين گل زن برتر جام جهانى 2014 نيز انتخاب شده است، آيا دلايلى بيشتر از اين براى اهداى توپ طلاى سال  به 2014 به وى مى توان قابل تصور بود.

 

6- كريستيانو رونالدو:

 

انتخاب بازيكنى از تيم فاتح جام جهانى به عنوان برترين بازيكن جهان تصميمى منطقى به نظر مى رسد، اما انتخاب بازيكنى از تيم آلمان براى اهداى چنين عنوانى، با توجه به كاركرد فوق العاده تيمى مانشافت،  بسيار دشوار مى باشد. براى انتخاب بهترين بازيكن فوتبال سال جهان، كريس رونالدو بهترين گرينه مى باشد،‌ بهترين گل زن ليگ قهرمانان، بازيكنى با حركات فردى منحصر به فرد و فاتح ليگ قهرمانان اروپا كه تاثير خود در بازى تيمى را نيز به اثبات رسانده است. عملكرد او شايد براى فتح جام جهانى كافى نبوده است، اما براى كسب مجدد عنوان بهترين بازيكن سال جهان وى از همه فاكتورهاى لازم برخوردار است.

 

http://www.axgig.com/images/10447419244858051149.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه نهم آبان 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 کی روش: بعید است کسی بتواند توپ طلا را از چنگ رونالدو در بیاورد

 

کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان که در کارگاه آموزشی فیفا در مالزی حضور دارد در گفت و گویی که دیلی میل آن را منتشر کرده است در مورد شانس قهرمانی منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس گفت: امیدوارم بتوانم منچسترسیتی و چلسی را برای کسب عنوان قهرمانی کنار بزنیم.

وی ادامه داد: تیم در حال پیشرفت و حرکت رو به جلوست و سعی می‌کند بازی به بازی نمایش بهتری را ارائه دهد. من امیدوارم در پایان فصل در جایگاه مناسبی قرار بگیریم.

کی‌روش گفت: رونی را به عنوان کاپیتان جدید منچسر ستایش می‌کنم. او ذهن جنگجویی دارد که می‌تواند در راه رهبری تیم، به وی کمک فوق العاده‌ای کند.

سرمربی سابق رئال مادرید همچنین از شانس مجدد کریستیانو رونالدو برای کسب توپ طلای جهان گفت و در این خصوص تصریح کرد: در لیست فیفا فقط یکی دو بازیکن وجود دارند که می‌توانند توپ طلا را از چنگ رونالدو دربیاوردند و برای او تهدیدی باشند، در غیر این صورت بعید است که سایر بازیکنان برای این بازیکن پرتغالی در راه کسب توپ طلا، تهدیدی جدی باشند.

 

http://www.axgig.com/images/57436637386192649244.jpeg

 
نویسنده : علی
جمعه نهم آبان 1393


درباره نویسنده

علی ٍ ...وبگاه هواداران کریستین رونالدو...
صفحه اینستاگرام مدیر وبگاه:
http://instagram.com/ali7_cr7#
ایمیل : ali.empires@yahoo.com

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

وضعیت وبلاگ :

اوقات شرعی :

تبلیغات