هواداران کریستیانو رونالدو


.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
سرخیو راموس: به پیشرفت ادامه می دهیم اما این نتیجه با شایستگی به دست آمد شنبه یازدهم بهمن 1393
کارلو آنچلوتی: بنزما مهاجمی نیست که در محوطه جریمه زندگی کند شنبه یازدهم بهمن 1393
کریم بنزما: نمی دانستم ضربه ام به چنین گل زیبایی تبدیل خواهد شد شنبه یازدهم بهمن 1393
رئال مادرید 4-1 رئال سوسیداد؛ انتقام کامل...! شنبه یازدهم بهمن 1393
پیش بینی دیدار رئال مادرید - رئال سوسیه داد جمعه دهم بهمن 1393
کارلو آنچلوتی: کریستیانو اولین بازیکنی است که بعد از اشتباهش عذرخواهی کرد جمعه دهم بهمن 1393
فیفا انتقال اودگارد را پذیرفت؛ او می تواند یکشنبه بازی کند جمعه دهم بهمن 1393
پیش بازی رئال مادرید - رئال سوسیداد؛ بدون رونالدو، برای انتقام....! جمعه دهم بهمن 1393
با مشاهده شایعات پرز دست به کار شد: خیالت از بابت تمدید قراداد راحت باشد سرخیو جمعه دهم بهمن 1393
مشاهده بنری جالب در پایتخت اسپانیا؛ مادرید بدون قلب نمی تپد! جمعه دهم بهمن 1393
محروميت كريستيانو رونالدو، زمانى براى بالغ شدن جمعه دهم بهمن 1393
میانگین عالی رئال : هر 27 دقیقه یک گل ! جمعه دهم بهمن 1393

موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

حکم نهایی اعلام شد: کریستیانو به دربی می رسد!

 

کمیته مسابقات حکم نهایی خود را در مورد محرومیت کریستیانو رونالدو اعلام کرد و بدین ترتیب ستاره پرتغالی رئال مادرید دو جلسه از میادین دور خواهد بود.

رونالدو دو بازی آینده رئال مقابل سویا و سوسیه داد را از دست می دهد و این فرصت را دارد تا در بازی حساس مقابل اتلتیکومادرید حاضر باشد.

 

http://www.axgig.com/images/28895338141436035790.jpg

 
نویسنده : علی
پنجشنبه نهم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

خاویر تباس:عذر خواهی رونالدو قابل تقدیر است

 

رئیس لیگ فوتبال حرفه ای اسپانیا، خاویر تباس، در مورد اخراج کریستیانو رونالدو در دیدار شنبه شب مقابل کوردوبا صحبت کرده است.

در جریان رویدادی که برای اهدای وجوه جمع شده توسط قهرمانان به مسابقه زندگی تعلق داشت، تباس گفت:

"این به من مربوط نیست [که بگویم چه محرومیتی باید در نظر گرفته شود]، و تصمیم گیری به عهده کمیته انضباطی رقابت هاست. من ترجیح می دهم بیشتر روی معذرت خواهی کریستیانو بعد از این حرکت تمرکز کنم. رفتار های غیر ورزشی برای لالیگا خوب نیست، و کریستیانو ورزشی عمل نکرد اما من همچنان به این حقیقت چسبیده ام که او معذرت خواهی کرده است. من دوست دارم به جنبه های مثبت نگاه کنم و از معذرت خواهی او قدردانی می کنم و این چیزی است که برای ما ارزش دارد."

تباس در پاسخ به سؤالی که راجع به بررسی های فیفا راجع به امضای قرارداد باشگاه ها با بازیکنان زیر سن قانونی و محرومیت بارسا از نقل و انتقالات بود، گفت:

"من برای اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد نگرانم. ما فکر می کنیم قوانین فیفا با قوانین اسپانیا و اروپا منطبق نیست و خواهیم دید که چه عواقبی دارد. درست است که باید از بازیکنان جوان مراقبت کرد، اما جایی که آنها می روند هم باید در نظر گرفته شود. ما در مورد سه باشگاه بزرگ صحبت می کنیم و من مطمئنم که رفتاری باور نکردنی با بازیکنان جوان صورت گرفته است، و باشگاه ها سزاوار هیچگونه مجازاتی نیستند، نه بارسلونا و نه باشگاه های دیگر."

 

http://www.axgig.com/images/97909896649846147174.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه هشتم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

ببه، بازیکن تیم کوردوبا: رونالدو انسان خوبی است؛ او بهترین بازیکن تاریخ است
 
 
ببه، بازیکن پرتغالی تیم کوردوبا که سابقه بازی در منچستر یونایتد را نیز دارد در پایان بازی مقابل رئال مادرید فاش کرد که کریستیانو رونالدو به خاطر برخورد با ادیمار، از وی عذرخواهی کرده است و مشکلی وجود ندارد.

ببه گفت: "کریستیانو قبلاً عذرخواهی کرده است، و این چیزی است که می تواند برای هرکس اتفاق بیفتد. چنین اتفاقی برای من هم رخ داده است و بازیکنان زیادی می شناسم که چنین لحظاتی را تجربه کرده اند. من کریستیانو را از زمان حضور در منچستر یونایتد می شناسم و می توانم بگویم که او یک دوست و انسان خوب است.

او بهترین بازیکن تاریخ است و اتفاقی که برای او رخ داد، ممکن است در لحظات پر تنش بازی برای هر بازیکنی رخ دهد."

 

http://www.axgig.com/images/96604279289856218997.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه پنجم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

ادیمار: رونالدو را بخشیده ام؛ او سعی نکرد من را مورد ضرب و شتم قرار دهد؛امیدوارم بهترین بازیکن در جهان باقی بماند

 

ادیمار بازیکن تیم کوردوبا از فدارسیون فوتبال اسپانیا درخواست کرده که محرومیتی را برای کریستیانو رونالدو در نظر نگیرند.

 برنده سه توپ طلای فیفا دیروز در دیدار برابر کوردوبا و در هشت دقیقه پایانی به خاطر ضربه زدن به مدافع حریف از زمین مسابقه اخراج شد. در گزارش داور بازی، این حادثه به عنوان رفتار "خشونت آمیز" توصیف نشده است و به نظر می رسد رونالدو با محرومیتی رو به رو نخواهد شد. ادیمار از فدراسیون اسپانیا خواسته که مجازاتی بیش از همان یک جلسه برای رونالدو در نظر نگیرند.

ادیمار به AS گفت: "من رونالدو را بخشیده ام و هیچ کینه ای از او ندارم. او سعی نکرد من را مورد ضرب و شتم قرار دهد. او به پاها و دهان من ضربه زد، نه چیزی بیشتر. منظورم این است کسانی که فوتبال بازی می کنند می دانند همه چیز در زمین مسابقه اتفاق می افتد.

رونالدو فقط باید بیشتر خودش را کنترل کند، نه چیز بیشتر. من نمی خواهم به او صدمه ای وارد شود و امیدوارم بهترین بازیکن در جهان باقی بماند."

قابل ذکر است که پس از این حادثه، کریس رونالدو به وسیله صفحات اجتماعی، از ادیمار عذرخواهی کرد.

 

http://www.axgig.com/images/86397781005388688104.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه پنجم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

عذر خواهی کریستیانو رونالدو به خاطر حرکتش در دیدار مقابل کوردوبا!

 

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید پس از اینکه در جریان دیدار امشب تیمش مقابل کوردوبا با بازیکنان این تیم به طور ناگهانی درگیر شد و کارت قرمز داور را مقابل چشمان خود دید، در صفحه رسمی فیسبوک خود از این بازیکن و هواداران عذر خواهی کرد.

رونالدو بلافاصله پس از پایان بازی، در صفحه فیسبوک خود نوشت: "من از همه و به خصوص ادیمار به خاطر حرکت بدون فکرم در بازی امروز عذرخواهی می کنم."

 

http://www.axgig.com/images/97909896649846147174.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه پنجم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

مادر رونالدو:حال رونالدو خیلی خوب است و ناراحت نیست

 

دولورس آویرا، مادر رونالدو که گفته می شود عامل اصلی جدایی او و ایرینا بوده است در مورد حال روحی پسرش صحبت کرد.

وی گفت : حال رونالدو خیلی خوب است و ناراحت نیست. وقتی او خوشحال باشد من هم خوشحال هستم. دوست ندارم در مورد این بحث ها صحبت کنم.

دولورس در مورد ژرژ مندس صحبت کرد و گفت :برای خانواده ما خیلی مهم است و پدر خوانده پسر کوچک رونالدو به شمار می رود. خوشحالیم که این جا در کنار ماست.

 

http://www.axgig.com/images/77454557708562248882.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه چهارم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

مارکیسیو:رونالدو بهترین بازیکن تاریخ است؛با توجه به ثباتش این را می گویم

 

مارکیسیو، بازیکن یووه در ستایش از کریتسیانو رونالدو گفت : سال گذشته مقابلش قرار گرفتم. بهترین بازیکنی است که مقابلش بازی کردم و بهترین در تاریخ است.

وی افزود: در مورد مارادونا و پله صحبت نمی کنم چر که فقط کلیپ هایشان را دیدم اما در مورد رونالدو با توجه به ثباتش این را می گویم.

 

http://www.axgig.com/images/53224949226004262390.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه سوم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

خورخه مندس: کریستیانو 10 سال دیگر هم می تواند در مادرید بازی کند؛همه می دانند که او بهترین مثال از یک بازیکن حرفه ای است

 

طبق گفته های خورخه مندس، مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو، این بازیکن می تواند تا 10 سال دیگر هم برای رئال مادرید بازی کند.

 این ماه ستاره پرتغالی سومین توپ طلای خود را نیز به دست آورد - دومین توپ طلای متوالی در زمان حضورش در پایتخت اسپانیا - اخیراً اظهار داشت که شاید احتمال انتقال به لیگ برزیل را نیز بررسی کند.

با اینحال، مندس متقاعد شده است که موکلش در سانتیاگو برنابئو بازنشسته خواهد شد، اما معتقد است که وی هنوز یک دهه دیگر نیز در پیش دارد و می تواند در بالاترین سطح بازی کند.

مندس به Marca گفت: "من تقریباً از این بابت مطمئنم، بله، او در 38 یا 39 سالگی آنجا بازنشسته خواهد شد، چرا که هنوز سال های زیادی برای ارائه کردن بازی خود دارد. همه شما می دانید که او بهترین مثال از یک بازیکن حرفه ای است که من می توانم اسم ببرم، او فردی است که فوق العاده از خود مراقبت می کند."

 

http://www.axgig.com/images/65204452033946955913.jpg

 
نویسنده : علی
جمعه سوم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو:در حال حاضر تلاش می کنم تا پای چپ، شتاب و ضربات آزاد مستقیم خود را بهبود بخشم

 

مهاجم تیم رئال مادرید، کریستیانو رونالدو تأیید کرد که برای رسیدن به "کمال در تمام جنبه های ورزشی تلاش می کند تا به عنوان یک بازیکن فوتبال همچنان به رشد و پیشرفت ادامه دهد، و این شامل رژیم غذایی و رژیم های ریکاوری پس از بازی نیز می شود.

برنده توپ طلای سال 2014 در مصاحبه ای اختصاصی با مجله فرانسوی France Football داشت و نسخه کامل آن فردا منتشر خواهد شد، گفت: "اگر من قادر هستم که در طول فصل بیش از 60 بازی انجام دهم، به این خاطر است که مراقب خودم هستم. من خوب می خوابم، و تغذیه خوبی دارم. از این طریق من به دنبال کمال نیز هستم. اگر نه، نمی توان این ریتم بازی کردن را حفظ کرد."

این بازیکن 29 ساله اهل مادیرا کسی نیست که در پشت افتخارات و عناوین خود بنشیند و به طور مداوم دنبال پیشرفت فنی بازی خود است.

"من در حال حاضر تلاش می کنم تا پای چپ، شتاب و ضربات آزاد مستقیم خود را بهبود بخشم. من به تازگی موفقیت فوق العاده ای در این زمینه ها نداشته ام. می دانم که دوباره آن مهارت ها باز خواهند گشت. تنها مسئله این است که تواضع کافی داشته باشیم تا بدانیم بدون تمرین سخت، هیچ چیز پیشرفت نمی کند. کار کردن روی بازی خودم، راهنمای من است."

در رابطه با ستاره آرژانتینی بارسلونا، لیونل مسی، کریستیانو اشاره کرد که: "من مطمئنم که رقابت بین ما دو نفر، برای او هم یک عامل انگیزه دهنده است. این برای من، برای او و سایر بازیکنانی که می خواهند پیشرفت کنند خوب است. مسی چهار توپ طلا دارد و من سه تا. همه این ها برای دنیای فوتبال خوب است."

 

http://www.axgig.com/images/61195076043343157030.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه یکم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو به اودگارد: تا چند سال دیگر تو باید به جای من گلزنی کنی

 

مارتین اودگارد به مدت 6 فصل آینده قراردادی با رئال مادرید امضاء کرده است و بازیکنان اشترومگادست، باشگاه این ستاره جوان نروژی، در مورد هم تیمی به زودی سابق خود، صحبت کرده اند.

طرفداری- بنا به گزارش AS، مارتین اوونستاد و گوستاو ویخیم، دو تن از هم تیمی های کنونی او، هنگام مصاحبه با TV 2 نروژ نتوانستند احساس افتخار خود از این انتقال را پنهان کنند:

"هفته گذشته مارتین با ما تمرین می کرد و هفته آینده با کریستیانو رونالدو تمرین خواهد کرد. ما باید خودمان را در تنگنا قرار دهیم، این فوق العاده خواهد بود که به نوه هایم بگویم با مارتین اودگارد هم تیمی بوده ام."

8 ژانویه اودگارد در کمپ تمرینی والدبباس همراه با تیم اصلی رئال مادرید تمرین کرد. یک روز قبل، او در جایگاه ویژه ورزشگاه ویسنته کالدرون حضور داشت و شاهد شکست 2-0 رئال مادرید مقابل اتلتیکو مادرید در کوپا دل ری بود. او با هیجان زدگی به نروژ بازگشت و صحبت های خود با کریستیانو رونالدو را به هم تیمی های کنجکاوش تعریف کرد.

اوونستاد به TV 2 گفت: "او گفت که با کریستیانو صحبت کرده است و او گفته: 'در طی چند سال آینده گلزنی های متعدد من نیز متوقف خواهد شد و تو باید مرا پوشش دهی.'"

ویخیم افزود: "او به ما قول داده است که در تعطیلاتش به دیدن ما بیاید و بالعکس. وقتی شما رفیقی دارید که در مادرید بازی می کند هیچ چاره ای جز ملاقات او ندارید."

 

http://www.axgig.com/images/68649700048995650034.jpg
نویسنده : علی
چهارشنبه یکم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: فرد خوش شانسی هستم، چرا که بدون شک بخشی از بهترین رختکنی هستم که از ابتدای دوران بازی ام در آن بوده ام

 

فریاد غیرمنتظره کریستیانو رونالدو از شادی دریافت توپ طلای سوم بخشی از شوخی او با هم تیمی هایش در رختکن تیم رئال مادرید بوده است، و ستاره پرتغالی در مصاحبه اختصاصی با مجله فرانسوی 'France Football' که امروز منتشر خواهد شد، در این باره توضیح داده است.

طرفداری- بنا به گزارش MARCA، رونالدو گفت: "آن صدایی بود که ما همیشه برای جشن گرفتن گل ها ایجاد می کنیم. ما در سه سال گذشته گل ها و پیروزی های خود را مثل این جشن می گیریم. ما این کار را در بازی ها، تمرینات و همیشه انجام می دهیم.

البته، هرکسی درک نخواهد کرد که چرا این کار را کردم، اما فکر می کنم خوب بود. این روش من برای دخالت دادن هم تیمی هایم و به اشتراک گذاشتن این جایزه با آنها بود. آنها همیشه از من حمایت می کنند، هماطنور که من هم همیشه پشت آنها هستم. من فرد خوش شانسی هستم، چرا که بدون شک بخشی از بهترین رختکنی هستم که از ابتدای دوران بازی ام در آن بوده ام."

 

http://www.axgig.com/images/66291360083527060227.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه یکم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: با کمال میل می توانم در لیگ برزیل بازی کنم

 

برنده سه توپ طلا از تمایلش برای بازی در آمریکای جنوبی صحبت کرد و احتمال اینکه روزی برای پایان دادن به دوران بازی خود به آنجا برود را رد نکرد.

بنا به گزارش فوتبال اسپانیا و به نقل از Metro، رونالدو گفت: "کورنتیانس و فلامنگو دو باشگاه مشهور هستند و من با کمال میل پیراهن یکی از آنها را به تن می کنم. من دوستان زیادی در برزیل دارم بنابراین رابطه ام با این کشور خیلی خوب است. در رئال مادرید من با برزیلی های زیادی آشنا شده ام و کاکا یکی از افردای است که بیش از همه احترام قائلم.

این صحبت های ستاره 29 ساله باعث نا امیدی باشگاه منچستر یونایتد خواهد شد، تیمی که امیدوار بود تا روزی ستاره پرتغالی را به اولدترافورد بازگرداند.

 

http://www.axgig.com/images/13619242141293734740.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه یکم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو هم جدایی از ایرینا شایک را تأیید کرد

 

مهاجم تیم رئال مادرید در مصاحبه ای با Associated Press [آسوشیتد پرس] اظهار داشت که هر دو طرف پس از پنج سال تصمیم گرفته اند که به رابطه شان پایان دهند: "پس از پنج سال آشنایی، رابطه من با ایرینا شایک به پایان رسید. ما درک کردیم که این تصمیم برای هر دو طرف بهتر است تا در این مطقع این گام را برداریم. من برای ایرینا بزرگترین شادی ها را آرزو می کنم."

اولین بار مدیر برنامه های مدل روسی جدایی این دو نفر را تأیید کرد: "می توانیم تأیید کنیم که ایرینا شایک رابطه اش با کریستیانو را تمام کرده است. او در طول رابطه شان خیلی به خانواده رونالدو نزدیک بود. هرگونه شایعه منفی در مورد رابطه ایرینا و خانواده رونالدو کاملاً اشتباه است و در جدایی آنها نقشی نداشته است. ایرینا هنوز صحبتی در این باره ندارد."

آخرین باری که این دو نفر در کنار همدیگر دیده شده بودند به تعطیلات کریسمس در دبی برمیگردد. حالا هر دو طرف پایان رابطه عاشقانه شان را تأیید کرده اند.

 

http://www.axgig.com/images/59510969151059844471.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه یکم بهمن 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

زیدان: کریستیانو توپ طلا های بیشتری برنده خواهد شد؛ کاری که او انجام می دهد، از سیاره دیگری است

 

این مرد فرانسوی به شدت از کریستیانو رونالدو و کریم بنزما تمجید کرد و اظهار داشت که اکنون در کاستیا خوشحال است، تیمی که در فرم خوبی است.

کریسـتیانو: "او توپ طلا های بیشتری برنده خواهد شد. کاری که او انجام می دهد، از سیاره دیگری است. اگر او ادامه دهد، می تواند توپ طلا های بیشتری نسبت به مسی داشته باشد."

حرکت بنزما در دیدار مقابل ختافه: "او هم یک بازیکن مهم دیگر است. گاهی اوقات صحبت از تغییر شماره 9. رئال مادرید به وجود می آید و این اشتباه است. همه این صحبت ها اشتباه است. او بازیکنی نیست که سالی 60 گل مثل کریستیانو به ثمر برساند اما به لطف آرامش و بازی مرتبط خود با همه، همیشه بازی که تیم نیاز دارد را می سازد. بازیکنان بسیار معدودی در دنیا می توانند چنین کاری کنند. فکر نمی کنم که بحث ها بر سر شماره 9. تمامی داشته باشد اما برای من هرگز هیچ بحثی وجود نداشته است. او همیشه شماره 9. بوده است و فکر می کنم هواداران بنزما را دوست دارند."

لالـیگا: "بیایید امیدوار باشیم که پیروزی ها ادامه داشته باشند. آنها در مسیر درستی هستند اما هنوز هم خطرات بسیاری وجود دارند. بیایید منتظر باشیم و ببینیم که چه اتفاقی می افتد."

مدرک مربیگری: "این موضوع حل شده است. من کلاس های مربیگری را در ماه می تمام خواهم کرد و می توانم بدون هیچ مشکلی مربیگری کنم. من فقط می خواهم مربیگری کنم. این چیزی است که دوست دارم و در حال حاضر انجام می دهم. من در مادرید هستم، خانه دوم ام. هدایت تیم اصلی در آینده؟ خواهیم دید. در حال حاضر من در کاستیا هستم و همه چیز خوب است. خواهیم دید که در آینده چه خواهد شد."

فرزندان: "همه آنها به خوبی در والدبباس تحت نظر هستند. آنها رفتار خوبی دارند. نمی دانم که آیا بازیکنان بهتری خواهند شد یا نه، اما آنها بچه های خوبی هستند."

ایسکو: "او مثل یک اثر هنری به نظر می رسد. هواداران خیلی از او راضی هستند و او ثابت می کند که خرید خوبی بوده است."

 

http://axgig.com/images/64121808133815900145.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه سی ام دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو سومین گلزن برتر تاریخ رئال شد

 

کریستیانو رونالدو در خارج از خانه در لالیگا 89 گله شد و رکورد رائول را پشت سر گذاشت. حالا او آقای گل تاریخ رئال در خارج از خانه است.

ستاره پرتغالی امروز رکوردش مقابل ختافه را به آمار بی نظیر 15 گل در 9 بازی رساند.

رونالدو در رئال 288 گل به ثمر رسانده است و از این حیث با سانتیانا ، سومین گلزن برتر تاریخ رئال برابری کرده است. حالا فقط دی استفانو و رائول بالاتر از او هستند.

 

http://www.axgig.com/images/92632196040661040556.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه بیست و هشتم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو:از سیاره دیگری نیامده ام؛ به نام تیم می خواهم از هواداران معذرت خواهی کنم

 

کریستیانو رونالدو پس از شکست 4-2 مقابل اتلتیکو مادرید و حذف از کوپا دل ری، به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

بـازی: "می دانستیم که آنها برتری دارند و بازی سختی خواهد بود. ما در اولین دقیقه گل دریافت کردیم. می دانستیم که ممکن است چنین اتفاقی رخ دهد. نا امید کننده بود که آنگونه شکست بخوریم. من از نحوه بازیمان در نیمه اول خیلی راضی هستم. نمی توانستیم بهتر از آن بازی کنیم. ما مبارزه کردیم. خیلی بدشانس بودیم که در ابتدای هر دو نیمه دو گل دریافت کردیم."

حـریف: "اتلتیکو فوتبال جذابی ارائه نمی کند. آنها خیلی دفاعی هستند. آنها منتظر توپ های مرده اند، اما این برای آنها خوب جواب می دهد. باید به مربی و بازیکنان آنها احترام گذاشت."

هـواداران: "به نام تیم می خواهم از هواداران معذرت خواهی کنم و بگویم که متأسفیم، چرا که می توانستیم در نیمه دوم بهتر عمل کنیم. به خاطر این حمایت ها و نحوه استقبال از اتوبوس تیم و ادای احترامشان به من سپاسگزارم."

رقـیبان: "اتلتیکو تیم هماهنگی است که سال های زیادی را در کنار هم سپری کرده اند. والنسیا بهتر می شود و حریفی است که باید مراقبش بود. و سپس رئال مادرید و بارسلونا است که برای تمام عناوین مدعی هستند. این برای لالیگا خوب است."

بهترین لحظات شما نیست: "گل ها همه چیز نیستند و بازیکنان نمی توانند همیشه در بهترین فرم خود باشند. اگر شما بازیکنی نام ببرید که همیشه در بهترین فرم خود باشد، من معذرت خواهی می کنم. من از سیاره دیگری نیامده ام. شاید در شرایط ایده آل نباشم، اما خواهم بود. مشکل زانو به گذشته مربوط می شود، من به بازی با درد عادت کرده ام. طی دو تا سه هفته دوباره خوب خواهم شد و تیم هم همینطور."

کوپا دل ری: "این به معنی کم کردن ارزش های جام نیست، اما لالیگا و چمپیونزلیگ خیلی مهم تر هستند. ما می خواهیم پیروز شویم، اما می توانیم نکات مثبتی هم از شکست ها برداشت کنیم. این به ما کمک می کند تا متمرکز شویم. گاهی اوقات خوب است که دو گام به عقب برداریم تا یک گام جلو برویم."

 

http://www.axgig.com/images/43994452809605802676.jpg

 
نویسنده : علی
شنبه بیست و هفتم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو:شاید روزی پسرم برنده توپ طلا شود

 

ستاره تیم رئال مادرید دوشنبه شب در زوریخ برای سومین بار جایزه توپ طلا را به دست آورد، و در پایان مراسم در گفتگو با برنامه ‘El Larguero’ از Cadena SER اظهار داشت:

"در آینده می توانم ببینم که خودم توپ طلا را به پسرم تقدیم می کنم. من قبل از مراسم کمی عصبی بودم اما پسرم کم کم به سنی رسیده که درک کند پدرش واقعا کسی است. لحظاتی وجود دارد که شما در مورد سخنرانی فکر می کنید اما زمانی که وقتش می رسد، همه چیز را فراموش می کنید. من هیچ چیزی ننوشتم و ترجیح دادم به طور طبیعی صحبت کنم. هنگامی که مقابل میکروفن قرار گرفتم کمی عصبانی بودم."

رونالدو همچنین در ستایش از عملکرد لیونل مسی در بارسلونا نیز گفت: "او برای بارسلونا و فوتبال خیلی مهم است. او کار خودش را انجام می دهد و من کار خودم را. من همیشه رابطه خوبی با او داشته ام."

 

http://www.axgig.com/images/77454557708562248882.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه بیست و سوم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: رابطه فوق العاده ای با بیل دارم؛ در سال 2015 می خواهم روند قهرمانی های خود را ادامه دهیم

 

ستاره پرتغالی در دو بازی گذشته رئال مادرید ناراحتی خود از ستاره ولزی را نشان داده بود، چرا که بیل در موقعیت های تک به تک با پاس ندادن به هم تیمی های خود که در موقعیت بهتری قرار داشتند، فرصت گلزنی را از تیم گرفته بود.

بنا به گزارش فوتبال اسپانیا، رونالدو در این رابطه به روزنامه نگاران گفت: "گرت خیلی برای رئال مادرید مهم است. در داخل زمین هرلحظه ممکن است واکنش های بی اختیار داشته باشید. این ها اتفاقاتی است که در هر مسابقه می تواند رخ دهد اما هیچ مشکلی بین ما وجود ندارد و رابطه ما فوق العاده است."

رونالدو سپس اظهار داشت که هیچ مشکلی با رئیس فیفا، سپ بلاتر و رئیس یوفا، میشل پلاتینی هم ندارد: "آنها عقاید خود را دارند و ما باید به آن احترام بگذاریم. همانطور که دوباره نشان داده شد، مردم، کاپیتان ها، و سرمربیان تیم های ملی افراد معتبری هستند، بنابراین در این رابطه آرام هستم."

رونالدو همچنین اشاره کرد که وقتی در سخنرانی خود پس از دریافت توپ طلا، گفت که می خواهد به چهار توپ طلای لیونل مسی برسد، "یک شوخی بوده است" و برای بردن این جایزه وسواس ندارد.

"من شیفته توپ طلا نیستم. هنگامی که شما به شدت کار و تلاش می کنید، پس همه چیز به طور طبیعی رخ می دهند و هرچیزی ممکن است. اولین چیزی که من می خواهم، کمک به رئال مادرید برای فتح عناوین قهرمانی است، این مهمترین چیز است. در سال 2015 می خواهم روند قهرمانی های خود را ادامه دهیم. می دانم که سخت خواهد بود اما ما با این امید زندگی می کنیم که همیشه می توانیم پیشرفت کنیم."

 

http://www.axgig.com/images/28644617968430983614.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه بیست و سوم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 تبریک اهالی فوتبال به رونالدو:کاملا سزاوارش بودی. کسب سه توپ طلا خارق العاده است

 

اندکی بعد از اعلام رونالدو به عنوان بهترین بازیکن سال 2014، اهالی فوتبال در توئیتر به او تبریک گفتند.

فیل نویل: تبریک می گویم رونالدو، سزاوارش بودی.

نویر: "ممنون از همه کسانی که به من رای دادند. تبریک می گویم رونالدو."

فیگو: "انتخاب تو برای این جایزه بدیهی بود. سومین توپ طلا مبارک کریستیانو"

ریو فردیناند: "تبریک می گویم دوست من."

گوتزه: "در خونه مراسم را تماشا کردم. تبریک می گویم کریستیانو."

آربلوا: "به خوبی انجامش دادید دوستان. به بازی در کنار شما افتخار می کنم."

اوزیل: "تبریک می گویم کریستیانو."

کاسیاس: "انتخاب تو برای توپ طلا رو تبریک می گویم. سال فوق العاده ای بود."

اسین: "تبریک می گویم رونالدو."

تونی کروس: تبریک می گویم به رونالدو و نویر، من به بازی در کنار شما افتخار می کنم.

بیل: تبریک می گویم رونالدو. کاملا سزاوارش بودی. کسب سه توپ طلا خارق العاده است.

 

http://www.axgig.com/images/63950262706860590417.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه بیست و سوم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رائول به رونالدو تبریک گفت

 

رائول گنزالس کاپیتان سابق رئال مادرید در توئیتر به رونالدو بابت کسب سومین توپ طلا تبریک گفت.

 وی در توئیتر نوشت: "برای کسب سومین توپ طلا و حضور در تیم منتخب فیفا در سال 2014 به تو تبریک می گویم"

 

http://www.axgig.com/images/82990954464324458970.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه بیست و دوم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو:می خواهم به تلاشی که در گذشته داشتم ادامه بدهم و جامهای بیشتری ببرم

 

کریستیانو رونالدو در اقدامی عجیب پس از سخنرانی خود فریاد کشید.

وی گفت : از مربی، هم تیمی ها و مدیر رئال متشکرم. این جایزه یک رویا برای من بود. هرگز فکر نمی کردم که بردن چنین جایزه ای برایم این قدر احساساتی باشد. می خواهم به تلاشی که در گذشته داشتم ادامه بدهم و جامهای بیشتری ببرم. از مادرم ، پسرم و تمام کسانی که به من کمک کردند تا بهتر از قبل شوم تشکر می کنم. هرگز تصور نمی کردم که سه بار برنده این جایزه باشم اما امیدوارم که این پایان کارم نباشم و پنج بار برنده این جایزه شوم.

 

http://www.axgig.com/images/77419506180998050800.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه بیست و دوم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

تیم منتخب سال 2014 فیفا انتخاب شد

 

لحظاتی قبل در زوریخ، مقر فیفا، تیم منتخب سال 2014 فیفا انتخاب شد که اسامی آن را در زیر می خوانیم.
 
مانــوئل نویر
فیلیپ لامتیاگو سیلواداوید لوئیزسرخیو راموس
آندرس اینیستاتونی کروسآنخل دی ماریا
کریستیانو رونالدولیونل مسیآرین روبن

 

http://www.axgig.com/images/07938346359868132998.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه بیست و دوم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

هت تریکی دیگر برای اعجوبه پرتغالی؛ توپ طلای 2014 به کریستیانو رونالدو رسید...!

 

فوق ستاره پرتغالی برای سومین بار به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شد.

ثانیه هایی پیش در زوریخ کریستیانو رونالدو به عنوان مرد سال فوتبال جهان در سال 2014 شناخته شد و سومین توپ طلای دوران فوتبال خود را کسب کرد.

با اعلام برگزیده شدن کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن جهان در سال 2014 میلادی، فیفا نتایج آرای نامزد ها و سرمربیان تیم های ملی جهان را پیرامون این انتخاب منتشر کرد که بر اساس آن فوق ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید با کسب 37.66 درصد آرا مقام اول، لیونل مسی با کسب 15.76 درصد آرا مقام دوم و مانوئل نویر دروازه بان آلمانی باشگاه بایرن مونیخ با 15.72 درصد آرا به مقام سوم رسید.

 

http://www.axgig.com/images/66291360083527060227.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه بیست و دوم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو: بازی در کنار مسی و نویر جالب خواهد بود؛ در رئال مادرید خوشحالم

 

کریستیانو رونالدو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از آغاز مراسم اهدای جوایز سال فیفا شرکت کرد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

بنا به گزارش AS، ستاره پرتغالی رئال مادرید راجع به موارد زیر صحبت کرد:

فینال جام جهانی: "صادقانه بگویم که فکر می کنم جام جهانی واقعاً خوبی بود چرا که به آرامی و بدون هیچ مشکلی پیش رفت و همچنین به خاطر اینکه بهترین تیم قهرمان شد. آلمان بهترین تیم جام جهانی 2014 بود و آرژانتین هم تورنمنت فوق العاده ای داشت. خود مسابقات نیز اگر چه برای ما [پرتغال] مثبت پیش نرفت، اما فوق العاده بود. سازماندهی بازی های عالی بود. در زمینه سطح فوتبال، می خواهم بگویم که مانند فینال های قبل بود. این یک تورنمنت کاملاً کوتاه است و گاهی اوقات، همیشه بهترین تیم قهرمان نمی شود. عوامل تأثیر گذاری وجود دارند اما این بار، آلمان قوی ترین تیم بود. در فوتبال، آنچه که شما در یاد نگه می دارید پیروزی هاست و ما خیلی زود به خانه بازگشتیم."

تکنولوژی خط دروازه: "تا جایی که به من مربوط است هرچیزی که باعث بهبود و یا افزایش کیفیت بازی ها شود مثبت است - و نه فقط تکنولوژی خط دروازه. هرچیزی که بتواند یک بازی را برای تماشاگران بهتر کند مورد استقبال قرار می گیرد و برای فوتبال خوب است."

برقراری تعادل میان وظایف باشگاهی و ملی: "تفاوت بزرگی میان زمانی که شما برای باشگاه خود بازی می کنید و سپس نماینده کشور خود می شوید، وجود دارد. در مادرید، ما عملاً هر روز با هم تمرین می کنیم و بیشتر همدیگر را می شناسیم؛ در تیم ملی، این چرخه ای است که بازیکنان می آیند و می روند و این کار را سخت تر می کند."

دوست دارید که در کنار کدام بازیکنان بازی کنید؟ "من می خواهم در تیمی بازی کنم که هر سه نفر ما که امروز اینجا حضور داریم، در آن باشیم؛ فکر می کنم این جالب خواهد بود."

تأثیر گذار ترین مربی دوران حرفه ای شما چه کسی است؟ "اگر به یک نفر اشاره کنم ناعادلانه خواهد بود. همه آنها روی من تأثیر گذار بوده اند و همه آنها برایم مهم بوده اند - در اسپورتینگ، در منچستر یونایتد و در رئال مادرید از همه مربیانی که زیر نظرشان کار کرده ام قدردانی می کنم."

اودگارد: "او بازیکن خوبی است و هنوز باید رشد کند. او تنها 16 سال دارد اما پتانسیل زیادی دارد و آینده ای روشن در انتظار اوست و امیدوارم تصمیمی بگیرد که برایش خوب و مناسب باشد."

توپ طلا: "همانطور که همیشه گفته ام، برای من، بردن توپ طلا یک هدف نیست. چیزهای مهمتری هم وجود دارند. البته که دوست دارم وارد لیست بهترین های تاریخ فوتبال شوم اما فکر می کنم شما باید همیشه برای پیشرفت تلاش کنید و هر سال بهتر شوید، اما این تیم است که اهمیت دارد. این هشتمین سال حضور من در زوریخ می باشد و هر سه ما می خواهیم برنده شویم. این باعث افتخار و افزایش انگیزه من می شود - می خواهم به همین ترتیب ادامه دهم. اگر دوباره برنده این جایزه شوم، خوشحال خواهم شد اما همین حالا هم خوشحال هستم."

آینده: "من در رئال مادرید بسیار خوشحالم، سال گذشته قرارداد خود را تمدید کرده ام اما هیچکس نمی داند در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد."

 

http://www.axgig.com/images/98953546479410597331.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه بیست و دوم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

کریستیانو رونالدو به همراه ایرینا شایک و خانواده اش به زوریخ خواهد رفت

 

تنها یک روز دیگر تا مراسم اهدای توپ طلای 2014 باقی مانده است.

 روز دوشنبه مراسم توپ طلای 2014 در زوریخ سوئیس برگزار خواهد شد و علاقه مندان به فوتبال بهترین فوتبالیست سال 2014 را از بین سه کاندید نهایی یعنی کریس رونالدو، لئو مسی و مانوئل نویر خواهند شناخت.

به همین منظور طبق برنامه فوق ستاره پرتغالی روز دوشنبه ساعت 14 به وقت مادرید از فرودگاه باراخاس به سمت زوریخ با یک هواپیمای شخصی پرواز می کند و چند ساعت بعد در کنفرانس خبری پیش از مراسم شرکت می کند. طبق اعلام رسانه ها در این سفر ایرینا شایک نامزد روسی رونالدو و همچنین خانواده اش به همراه خورخه مندز مدیر برنامه های وی حضور خواهند داشت. در کنار این افراد یک گروه نیز از باشگاه رئال مادرید حاضر هستند که کارلو آنچلوتی که نامزد دریافت جایزه برترین مربی سال است، نیز در بین آن ها حضور دارد.

 

http://www.axgig.com/images/59510969151059844471.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه بیست و یکم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

نونو: رونالدو کامل ترین بازیکن تاریخ است

 

نونو سانتو، سرمربی تیم والنسیا بعد از پیروزی تیمش مقابل رئال مادرید، اکنون خود را آماده جدال با اسپانیول در کوپا دل ری می کند، از این رو وی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی شرکت کرد.

بنا به گزارش AS، سرمربی تیم والنسیا در پاسخ به سؤالی که راجع به لوئیز انریکه پرسیده شد، گفت: "همه مربیان لالیگا تحت فشار هستند."

جشن شام پس از غلبه بر رئال مادرید: "این یک مراسم شام عادی با افرادی بود که مدت زیادی است می شناسم، و افرادی از باشگاه هم حضور داشتند."

اسپانیول: "آنها سیستم خود را عوض کرده اند. در دور قبلی آنها با تاکتیک متفاوتی بازی کردند بنابراین نمی دانم چه برنامه ای برای دیدار فردا دارند. آنها معمولاً با سیستم 2-4-4 بازی می کنند و از این رو برای حمله به آنها، ما باید به خوبی توپ را به گردش در آوریم."

کریستیانو رونالدو، بهترین بازیکن تاریخ: "برای کسی در سن و سال من، بازیکنان بزرگ بسیار زیادی دیده ام، همانطور که شاهد تغییر و پیشرفت فوتبال در طول این سال ها بوده ام. من بازی های برخی بازیکنان بزرگ را که حتی قبل از به دنیا آمدن من بازی می کردند را تماشا کرده ام. و با در نظر گرفتن تمام آنها، من روی حرفی که زدم می ایستم: کریستیانو کاملترین بازیکن تاریخ است."

انجام بازی رفت در خانه: "این چیزی را تغییر نمی دهد. انجام بازی رفت در خانه هیچ تفاوتی با سایر بازی ها ایجاد نمی کند - ما باید برای پیروزی وارد میدان شویم. و این کاری است که انجام خواهیم داد. پیروزی در این مسابقه حیاتی است."

 

http://www.axgig.com/images/28870508154702455205.jpg

 
نویسنده : علی
چهارشنبه هفدهم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

روزنامه ها چه کسی را فاتح توپ طلا میدانند؛ 3 روزنامه مسی 4روزنامه نویر 17 روزنامه رونالدو!

 

 همچنان بحث ها در این باره که توپ طلای 2014 نصیب چه کسی خواهد شد ادامه دارد.در فاصله یک هفته تا مشخص شدن برنده توپ طلا نگاهی داریم به نظر مخاطبان هر کدام از روزنامه های مطرح در مورد توپ طلا. طبیعتا مادریدی ها ، کاتالان ها ، آلمانی ها ، پرتغالی ها و … به هموطن یا بازیکن باشگاه محبوب خود رای داده اند اما در میان رای های کشورهای بی طرف مثل انگلیس یا ایتالیا می توان نظریت اکثریت مردم را پیدا کرد.

 

1-موندو دپورتیوو (کاتالونیا): مسی 58%، رونالدو 31%، نویر 10%
2-رکورد (پرتغال): رونالدو 89.7%، نویر 5.8%$ و مسی 4.5 %
3-بیلد (آلمان): نویر 75%، رونالدو 21%، مسی 3%
4-ایندپندنت (انگلیس) : رونالدو 49%، مسی 31%، نویر 19%
5-کوریره دلوا اسپورت (ایتالیا): نویر 48.4 %$، رونالدو 39.5% ، مسی 12.1 %
6-لاوانگاردیا (کاتالونیا) : مسی 64%، رونالدو 24%، نویر 12%
7-اسپورت بیلد (آلمان) : نویر 75%$، رونالدو 22%، مسی 3 %
ESPN8- (آمریکا): رونالدو 56%، نویر 23%، مسی 21%
9-گاتزتا دلوا اسپورت (ایتالیا): نویر 46.3%، رونالدو 44.7 % و مسی 9 %
10-مارکا (مادرید): رونالدو 62.4%، مسی 28.3 % و نویر 9.3%
11-گاردین (انگلیس) : رونالدو 42%، نویر 32% و مسی 27%
12-بلیک (سوئیس): رونالدو 49.9 %، نویر 31.9% و مسی 18.3 %
13-آکتوس اسپورتز (فرانسه): رونالدو 61%، مسی 30 % و نویر 9 %
14-بین اسپورت(قطر): رونالدو 51.2%، مسی 43.19 % و نویر 4.54%
15-اشپیگل (آلمان) : نویر 68.69 %$، رونالدو 23.28 % و مسی 8.03%
16-آس (مادرید) : رونالدو 79.09%، مسی 19.47 % و نویر 7.44%
17-گلوبو (برزیل): رونالدو 50.7 %، نویر 28.4% و مسی 20.7 %
18-یورو اسپورت : رونالدو 53% ، نویر 34% و مسی 13%
19-میرور (انگلیس) : رونالدو 55% ، مسی 27% و نویر 18%
ABC20- (اسپانیا): رونالدو 77.8% ، مسی 13.5% و نویر 8.7%
21-توتواسپورت (ایتالیا) : رونالدو 48.6% ، نویر 39.1 % و مسی 12.4 %
22-اسپورت (کاتالونیا) : مسی 55%، کریستیانو رونالدو 35% و مسی 10 %
23-هئوته (اتریش): کریستیانو رونالدو 36.04%، نویر 33.33 % و مسی 30.63%
  24-مینوتوز (اسپانیا) : کریستیانو رونالدو 56%، مسی 31% و نویر 12%

 

http://www.axgig.com/images/47909040026227398281.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه شانزدهم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

آنخل دی ماریا: رونالدو در مادرید خوشحال است و بعید می دانم به منچستر برگردد

 

آنخل دی ماریا که در این تابستان از رئال مادرید راهی اولدترافورد شد، در رابطه با احتمال بازگشت فوق ستاره پرتغالی کهکشانی ها گفت:

"من فکر نمی کنم که او به یونایتد برگردد و این سخت است که از مادرید جدا شود. هر چیزی ممکن است اما من فکر می کنم که او در مادرید خوشحال است و بعید است که بخواهد تغییری در آن ایجاد کند."

پیش از این صحبت هایی مبنی بر بازگشت شماره 7 سابق یونایتد به منچستر شنیده می شد.

 

http://www.axgig.com/images/56923970563466368515.jpg

 
نویسنده : علی
سه شنبه شانزدهم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

رونالدو آقای گل تاریخ رئال در خارج از خانه شد

 

کریستیانو در دهمین تقابلش با والنسیا نهمین گلش را هم زد تا نشان دهد که یکی از کابوس های بزرگ این تیم است.

کریستیانو برای چهارمین سال پیاپی در بازی اول سال گل زد. پیش از این گرانادا، سوسیه داد و سلتا از او گل خورده بودند.

رونالدو در حال حاضر 87 گل در خارج از خانه در لالیگا برای رئال زده و از این حیث بالاتر از رائول تبدیل به رکورد دار تاریخ باشگاه شده است.

 

http://www.axgig.com/images/00121582197790018668.jpg

 
نویسنده : علی
دوشنبه پانزدهم دی 1393


موضوع: آخرین اخبار از رونالدو

 ژرژ مندز : کریس بهترین بازیکن تاریخ است و هیچ کس نمی تواند با او برابری کند

 

 ژرژ مندز ایجنت کریس رونالدو ستاره رئال مادرید می گوید که ممکن است او پس از ترک رئال مادرید راهی آمریکا شود و احتمال پیوستنش به پاریسن ژرمن را غیرممکن دانست و از طرفی اذعان می کند که او قصد دارد رییس یک باشگاه فوتبال شود.

پاریسن ژرمن از مدت ها پیش علاقه مند به جذب کریس رونالدو است و برای جذب این ستاره 29 ساله حاضر است پول  زیادی هزینه کند، اما مندز معتقد است که رونالدو ممکن است راهی آمریکا شود.

مندز در مصاحبه با Telefoot گفت: "پیوستن رونالدو به پاریسن ژرمن غیر ممکن است. او کار خود را با رئال مادرید به پایان خواهد رساند و البته ممکن است راهی ایالات متحده شود. فقط خدا می داند."

"او یک ماشین است. او بهترین بازیکن تمام تاریخ است و هیچ کس نمی تواند با او برابری کند. حتی منصفانه نیست که او را با دیگران مقایسه کنیم. او یک وینگر است، درست است؟ شما نام یک وینگر را به من بگویید که موفق شده باشد 10 درصد از گل های وی را به ثمر رسانده باشد."

مندز در خصوص رابطه اش با ناصر الخلیفی رییس پاریسن ژرمن گفت: "ناصر دوست من است. من از یک رابطه خوب با او لذت می برم. او کارهای خوبی در پاریسن ژرمن انجام داده و این باشگاه را به یکی از بهترین باشگاه های جهان تبدیل کرده است."

"لیگ 1 خوب است، اما من تصور می کنم لیگ برتر و لا لیگا برتر هستند، حتی اگر پاریسن ژرمن بازیکنان با کیفیتی را خریداری نماید."

مندز در خصوص انتقال 80 میلیون یورویی هامس رودریگز به رئال مادرید که موجب خشم حامیان لیگ 1 شد، گفت: "این بازیکنان و باشگاه ها هستند که تصمیم گیری می کنند. هامس اکنون خوشحال است، زیرا او آرزوی بازی در رئال مادرید را داشت. این چیزی است که به حساب می آید."

مندز 48 ساله همچنین می گوید که ممکن است روزی (زمانی که رونالدو از دنیای فوتبال خداحافظی کند) رییس یک باشگاه شود: "من در روز 17 یا 18 ساعت با تلفن صحبت می کنم. گاهی اوقات دشوار است، اما این زندگی من است."

 

http://www.axgig.com/images/58534494423525348356.jpg

 
نویسنده : علی
یکشنبه چهاردهم دی 1393


درباره نویسنده

علی ٍ ...وبگاه هواداران کریستین رونالدو...
صفحه اینستاگرام مدیر وبگاه:
http://instagram.com/ali7_cr7#
ایمیل : ali.empires@yahoo.com

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

وضعیت وبلاگ :

اوقات شرعی :

تبلیغات